Jak se přihlásit, když je příspěvek už napsaný

4181
13.4.11 20:32

Jak se přihlásit, když je příspěvek uz napsaný

Zdravim,
stala se mi takova nemila vec, napsala jsem dlouhy prispevek, a pri jeho odesilani zjistila, ze nejsem prihlasena. Chtela jsem se prihlasit, ovsem do toho vletela nejaka reklama, a asi jak jsem ji chtela vykliknout, tak mi prispevek zmizel :zed: .
I bez ty reklamy vlastne nevim, jak presne postupovat, abych o prispevek neprisla a napsala ho pod svym nickem, pripada mi, ze kamkoliv uz pak kliknu, prispevek bude pryc :think: (leda si ho aspon zkopirovat do Wordu a pak zpatky).
Prosim o radu, jde to nejak ?
Navic se mi zda, ze jsem prihlasena byla, ale mozna jak jsem to psala dlouho, tak doslo k odhlaseni :think:
Kazdopadne jsem se pro dnesek uz vycerpala a snad na tema kocarek to vyplodim jindy, fakt uz se mi nechce :pocitac:
 diky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15674
13.4.11 20:35

Ahoj. Stalo se mi to už taky. Zkopíruju příspěvek
(ctrl+C), přihlásím se a příspěvek vložím, kam potřebuju (ctrl+V).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22078
13.4.11 20:35

Označit příspěvek, Ctrl C (nebo X), přihlásit se, Ctrl V.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22078
13.4.11 20:36

Hkac: bingooo :pankac: :pankac: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20883
13.4.11 20:37

Několik možností:

  • zkopírovat příspěvek do Wordu
  • alespoň text označit a zkopírovat ho Crtl+C
  • otevřít si v jiném panelu / okně eMimino a tam se přihlásit
  • také je možnost u domácího PC využívat trvalého přihlášení na stránkách

Tereza

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4181
13.4.11 20:38
hkac píše:
Ahoj. Stalo se mi to už taky. Zkopíruju příspěvek
(ctrl+C), přihlásím se a příspěvek vložím, kam potřebuju (ctrl+V).

To si taky rikam, ze je jedina sance, se neunahlit, nikam neklikat, a rychle si to hodit do Wordu, prihlasit se, a pak zpet.
Kdybych psala neco hoodne dlouhyho, asi by me napadlo to psat do Wordu rovnou, ale tohle zas nebyl uplny elaborat, spis jsem se snazila o jasnou formulaci problemu atd, prave proto, aby z toho nebyl roman. Znovu uz premyslet nebudu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
13.4.11 20:39

Ahoj, nejsem sice admin, ale jsem si téměř jistá, že jsi byla přihlášená, jen jsi možná neměla zaškrtlý rámeček „Přihlásit trvale“, pokud toto nezaškrtnu(spíš odškrnu, je zaškrtlý automaticky), tak mě to po pár minutách samo odhlásí, většinou ve chvíli, kdy napíšu příspěvek a chci ho vložit.A nejlépe do uzavřené skupiny, kdy mě to upozorní - při pokusu přidat příspěvek, že pro vstup do skupiny se musím přihlásit :pocitac: O příspěvek samozdřejmě přijdu :pocitac: Šipka zpět nefunguje a psát si to někde do wordu :roll:,to fakt ne..

Osobně by mě zajímalo, k čemu toto slouží, když to nefunguje. Už jsem si na toto téma kdysi zakládala vlastní diskuzi, ale protože moc nerozumím nastavení počítače, různým typům prohlížeče, tak se vlastně na příčinu nepřišlo - proč mě to samo odhlásí po pár minutách, když rámeček odškrtnu. Přitom nechci být přihlášena trvale, emimino se často seká, blbne a já nechci někde zůstat přihlášená na svém profilu..
Admin mi tenkrát odepsal, že ho to odhlásilo samo až po pár hodinách, což by bylo fajn..
Vám ostatním to funguje, když ten čtvereček přihlásit trvale zrušíte? Nechá vás to přihlášené?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4181
13.4.11 20:40
admin píše:
Několik možností:
  • zkopírovat příspěvek do Wordu
  • alespoň text označit a zkopírovat ho Crtl+C
  • otevřít si v jiném panelu / okně eMimino a tam se přihlásit
  • také je možnost u domácího PC využívat trvalého přihlášení na stránkách
Tereza

Diky za rychlou odpoved.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
13.4.11 20:42

A to, že příspěvek je, neztratí se a najednou nejsem přihlášená, se mi stává taky. Je to ta lepší varianta. Nikdy se mi to nestalo, když jsem byla přihlášená trvale. Vždy, když jsem nebyla trvale přihlášená(odškrtla jsem ten rámeček). Jsem to okopírovala.
A párkrát se mi stalo, že jsem nemohla příspěvek vložit, že to bylo vyhodnoceno jako spam, po úpravě textu jsem mohla. Ale už si nepamatuju kdy a kde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15674
13.4.11 20:43
nakukovatelka píše:
hkac píše:
Ahoj. Stalo se mi to už taky. Zkopíruju příspěvek
(ctrl+C), přihlásím se a příspěvek vložím, kam potřebuju (ctrl+V).
To si taky rikam, ze je jedina sance, se neunahlit, nikam neklikat, a rychle si to hodit do Wordu, prihlasit se, a pak zpet.

Neukládám do Wordu (ani ho nemám), ale jen do schránky :wink: . Ono taky dost často stačí vrátit se o stránku zpět (zpáteční šipka vlevo nahoře) a většinou tam to napsané mám. Takže pokud se mi stane, že mi příspěvek zmizí, nepanikařím a nadávám až poté, co se mi neobjeví ani poté, co se vrátím o stránku zpět. Ale to pak nadávám pekelně, to jo. Naštěstí se mi to zas tak často nestává.

Já jsem přihlášená trvale, ale občas mě to odhlásí :nevim: .

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4181
13.4.11 20:47

A „prihlasit trvale“ tady na emiminu znamena, ze tu budu pokud se sama neodhlasim, nebo tu budu viset uz opravdu porad ?
Ja si to taky davam pryc, jsem tak zvykla uz z drivejska, z prace apod. Doma jsme na pocitac tri, nikdy jsem treba nebyla trvale prihlasena do mejlovy schranky apod, clovek nikdy nevi :mrgreen:
Jsem zvykla se prihlasovat a odhlasovat sama.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4181
13.4.11 20:48
hkac píše:
Ono taky dost často stačí vrátit se o stránku zpět (zpáteční šipka vlevo nahoře) a většinou tam to napsané mám.

To jsem samozrejme udelala, ale uz to bylo pryc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
44208
13.4.11 20:50
nakukovatelka píše:
A „prihlasit trvale“ tady na emiminu znamena, ze tu budu pokud se sama neodhlasim, nebo tu budu viset uz opravdu porad ?
Ja si to taky davam pryc, jsem tak zvykla uz z drivejska, z prace apod. Doma jsme na pocitac tri, nikdy jsem treba nebyla trvale prihlasena do mejlovy schranky apod, clovek nikdy nevi :mrgreen:
Jsem zvykla se prihlasovat a odhlasovat sama.

Pochopila jsem to tak, že to znamená, že budu viset pořád. Když to neodškrtnu, visím tu i po pár hodinách, co jsem u PC nebyla. Nelíbí se mi to, náhodou se někde přihlásím na návštěvě, což je sice málokdy, ale přece, emimino se sekne, nebudu se moct odhlásit a někdo si pěkně počte :pocitac:
I doma mě pěkně naštve, když se večer nemůžu odhlásit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20883
13.4.11 20:59

Trvalé přihlášení znamená, že budete přihlášené do té doby, než kliknete na Odhlásit. (Nebo dokud si v prohlížeči nevymažete cookies, které vám přihlášení ukládají).

Doufáme, že eMimino si již svou „blbnoucí“ éru vybralo, teď jede bez potíží 8-)

Tereza

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
20883
13.4.11 21:00
Jana206 píše:
I doma mě pěkně naštve, když se večer nemůžu odhlásit.

Jak se nemůžeš odhlásit?

Tereza

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová