Jak se seznámit s chlapem?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 19:38
Jak se seznámit s chlapem

Je mi 27 let, už bych chtěla založit rodinu. Ale nedaří se mi seznámit.
V tomhle jsem po stáru a čekám na první krok od chlapa, ale buď se jim nelíbím ( blond dlouhé vlasy, štíhla postava, neřekla bych o sobě že jsem hnusná) a nebo si myslí že jsem zadaná…nevím.
Kdybych chtěla chlapa o 20 - 30 let staršího tak je upřímně mohu přehazovat vidlemi, chtěli by všichni ( i když podle mě si jen užít )
Ale chlap okolo 30 let nic. Přitom pracují v firmě kde k nám chodí denně nakupovat x chlapů. Věnuji se koníčku kde je taky více chlapů než žen, ale přesto se nedaří…

Reakce:
Lexter
Kecalka 209 příspěvků 12.02.19 19:40

Heh, s tím mám problém já že když vidím hezkou holku automaticky předpokládám, že je zadaná a já zelí za cizím plotem nebaštím.

Chyba je že na něco čekáš. Sama buď aktivní. Není důvod abys čekala na chlapy až se rozhoupaj. Je nová doba a aktivita ze žádné strany není nijaké tabu. Mě by naopak potěšilo kdyby se ke mě přitočila nějaká slečna namísto obráceně.

Afrikana
Zasloužilá kecalka 659 příspěvků 12.02.19 20:56

Tak kdyz ti to doted nevychazi s tim cekavanim, tak bych se na nejake zasady vykaslala a udelala prvni krok. A nemusi to byt vubec okate - napriklad ja se seznamila tak, ze jsem hledala kohokoliv na sport, ktery delam a na ktery je potreba sparring partner. Jenomze tento sport delaji take prevazne muzi, takze se mi ozvala prevaha tech, no a nahodou mezi nimi byl i jeden, se kterym jsem se dala pozdeji dohromady. Kdybych sedela v koute a cekala, az se nekdo zjevi, tak tam pravdepodobne sedim doted.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Peníze ze sociálky utrácí za drogy, tvrdí exmanžel Terezy z Výměny

Přání mnoha televizních diváků se možná brzy stane realitou. Účastnice... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >