Jak se Vám líbí štíhlá Pavla Tomicová?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3.7.22 14:13

Jak se Vám líbí štíhlá Pavla Tomicová?

Ahoj Holky, nedělní téma na odlehčení, neberte zas tak vážně…
Jelikož jsem celoživotní „dietář“ s touhou po zhubnutí a věčným nezdarem, ráda alespoň sleduju tyto proměny…
Ovšem zrovna u Pavly mi to přijde moc…( Nevím ale, z jakého důvodu zhubla, třeba to šlo samo, nemoc atd, neodsuzuji!!)
Velmi zestárla a vypadá smutně.
Jasně, že ty kila navíc v jejich nejsilnějších obdobích už byly hodně. Ale toto je takový druhý extrém, co myslíte?
Nejvíce mi k ní seděla její postava po Stardance, veselá, mírně oplácaná, ale moc hezká :kytka:
Samotnou mě překvapilo to, že k některým lidem se prostě hubená postava nehodí. Ale nevím, zda nemám zkresleny názor.
Díky a hezkou neděli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
644
3.7.22 14:16

Vlož sem fotku, kterou máš na mysli prosím :D
Nic moc kde je štíhlá mi nejde najít :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1538
3.7.22 14:18

Po stardance byla nejhezčí. Teď se mi líbí nejmíň. Vypadá starší a nezdravě. Tak snad nezhubla kvůli nějaké nemoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2173
3.7.22 14:22

Mě se líbila dřív mnohem víc. Byla svá :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27349
3.7.22 14:23

Problém je, že když se hubne po čtyřicítce, tak se kůže na obličeji nestáhne a ty holky pak vypadají hrozně strhaně. Ono to není až tak o postavě, ale rysy dostanou na perdel. Vidím to u několika kamarádek, jde byl váhovej úbytek 20kg +.
A Pavla je ten samej případ. Ale pokud je ona spokojená, tak si lidi taky zvyknou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
3.7.22 14:24

Ano, teď jsem viděla fotku z oslavy jejích narozenin přímo na place a docela mě vyděsila. K některým lidem ta oplácanost prostě patří. Někteří jsou mi mnohem sympatyčtější s pár kily navíc. Viz. paní Tomicová, Adele nebo Rebel Wilson.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
3.7.22 14:29

Pošle mě teď váží maximálně 60 kg! Je to neuvěřitelná změna, klobouk dolů. V obličeji je vrásčitá, ale tak, má své roky. Kdyby se namalovala, učesala a hezky oblékla, je z ní neskutečná dáma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29608
3.7.22 14:30

No asi to bude zdravější netahat se s tolika kily navíc, ale v obličeji hrozně zestárla, ale to se dá čekat, i ten obličej hubne a kůže není už tak elesticka. Mě se na ni teda teď nejvic nelíbí ten odstín vlasů, má takovou moc oranžovou pleť a ty vlasy k tomu moc nesedí.

Příspěvek upraven 03.07.22 v 14:31

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1551
3.7.22 14:31

Ano, ale taky kolik je jí let :D Holt to tělo dostalo kily i zhubnutim zabrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
290
3.7.22 14:32

Koukla jsem na fotky. No a po zhubnutí vypadá na tolik kolik jí je (60) :nevim: ta oplácanost jí hodně ubírala na letech. A jo, vypadala předtím fakt lépe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
336
3.7.22 14:33
@Karolina0311 píše:
Ano, teď jsem viděla fotku z oslavy jejích narozenin přímo na place a docela mě vyděsila. K některým lidem ta oplácanost prostě patří. Někteří jsou mi mnohem sympatyčtější s pár kily navíc. Viz. paní Tomicová, Adele nebo Rebel Wilson.

Mě se teda více líbí hubené! Hlavně Adele, Rebel, Anežka Rusevová (Vendulka z ulice). Jsou to teď takové hot drsnější dračice.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.7.22 14:33

V tom článku hlavně psali, ze zhubla 15kg, ale podle mě teda zhubla víc, přes 20kg určitě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
3.7.22 14:34

A prý za 1 měsíc! To ani mění fyzicky možný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1526
3.7.22 14:38

Ja jsem ji moc nesledovala, takze me to dost prekvapilo. Ale asi ted jen vypada na svuj vek a taky je to o zvyku. Byt to obracene, vetsina rekne, ze hubena vypadala lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8102
3.7.22 14:41

Je jí 60, vypadá dobře. Fotky, které média vkládají pro srovnání, jsou několik let staré. Nikdo nemládnem. Zhubla sama, říká, že konečně se naučila jíst vhodně a dost, dříve bývala paradoxně podvyživená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat