Jak se vypočítavá menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 18:14
Jak se vypočítavá menstruace?

Ahoj holky potřebuji radu.Vim že těch diskuzí je to habaděj atd ale, nevyhledala jsem to co bych potřebovala. Po vysazení ha kterou jsem brala 4 roky jsem měla první dva cykli stejné po 28 dní pak se mi posunula o 3 dny dřív takže to dostavam po 25 dnech.Ms jsem měla každý měsíc pravidelně až na teď poslední ms 17.1 do 22.1 a nevím jak to mám počítat kdybych počítala těch 25 dní tak sem to měla dostat 10.2. A nedostala tak jsem počkala až to bude 28 cykl a pořád nic mám 4 dny z poždění tt dělán ještě před očekavanou ms negativní po utření jsem měla jako flíček narůžuvěly jeste nez vubec mela prid ms tt jsem zatim nedelala myslíte že se takle může posunout cykli z ničeho nic? Příznaky mám prsa podbříšek zlobí tak nevim :( jěště se mi to takle nestalo díky

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.02.19 18:17

Tak ono trva klidne rok,nez se Ti telo ocisti pd tech umelych hormonu a zacne pracovat normalne,takze bych to zatim nejak moc neresila,maximalne zavolala na gyndu :nevim:

Martanka92
Kecalka 342 příspěvků 13.02.19 18:20

@Twixinka a jak dlouho trvá, než se srovná po porodu a kojení?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.19 18:20
@Twixinka píše:
Tak ono trva klidne rok,nez se Ti telo ocisti pd tech umelych hormonu a zacne pracovat normalne,takze bych to zatim nejak moc neresila,maximalne zavolala na gyndu :nevim:

Minulý měsíc jsem byla u dr a ta my řekla že tělo funguje jako dřiv ještě před braní ha že je všechno v pořádku tak nevim

Verun83
Echt Kelišová 9258 příspěvků 33 inzerátů 13.02.19 18:40
@Anonymní píše:
Minulý měsíc jsem byla u dr a ta my řekla že tělo funguje jako dřiv ještě před braní ha že je všechno v pořádku tak nevim

A jak to zjistila?

lachtanice86
Kelišová 7194 příspěvků 13.02.19 18:48

Zkus další test. Pokud bude negativní máš to jen rozhozene po ha. A nevím jak dr mohla říct že tělo funguje jako před ha.

Saxána 35
Povídálka 44 příspěvků 13.02.19 18:49

hele já brala HA asi sedm let pak jsem přestala a první tři měsíce to bylo sem tam a pak jako hodinky ale o dost silnější tedy… občas mám pocit jako by mi tam podřízli prase :D

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 13.02.19 19:34
@Martanka92 píše:
@Twixinka a jak dlouho trvá, než se srovná po porodu a kojení?

Každá jsme jiná. Některá dostane MS za půl roku jiná za rok atd. Pokud kojis tak se ustálí až po ukončení kojení. Ale zase to není u všech stejná.

Twixinka
Ukecaná baba ;) 2102 příspěvků 6 inzerátů 13.02.19 19:37

@Martanka92 to netusim,ani to nemuzu rict z vlastni zkusenosti,jelikoz ja jsem si nechala dat hned po sestinedeli telisko a diky nemu jen jednou za tri mesice jeden,dva dny spinim a jinak nic :nevim:

@Anonymní píše:
Minulý měsíc jsem byla u dr a ta my řekla že tělo funguje jako dřiv ještě před braní ha že je všechno v pořádku tak nevim

Promin,ale myslim,ze ani doktorka tohle nemuze poznat,to by Te musela pozorovat cely cyklus :nevim: mozna tim spis myslela,ze normalne prichazi ovulace,kterou jsi pri brani HA nemela ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 12:19
@Saxána 35 píše:
hele já brala HA asi sedm let pak jsem přestala a první tři měsíce to bylo sem tam a pak jako hodinky ale o dost silnější tedy… občas mám pocit jako by mi tam podřízli prase :D

Pravě ja sem to měla taky silný hodně i bolestivý 7 měsícu už ha neberu a pořád ms chodila jak hodinky ale tenhle měsíc je to jiný nic ani náznak tak právě mě to zaskočilo dr mi řekla že to funguje tak jak má jelikož jsem se zmínila že mam silnou a boletivou ms ona mi řekla to je zcela normální že se ms dostala tak jak byla před braní ha a že funguje tak jak ma tak sem docela prekvapena kdys ms nedorazila.

P4ja
Echt Kelišová 7814 příspěvků 1 inzerát 14.02.19 12:28
@Anonymní píše:
Pravě ja sem to měla taky silný hodně i bolestivý 7 měsícu už ha neberu a pořád ms chodila jak hodinky ale tenhle měsíc je to jiný nic ani náznak tak právě mě to zaskočilo dr mi řekla že to funguje tak jak má jelikož jsem se zmínila že mam silnou a boletivou ms ona mi řekla to je zcela normální že se ms dostala tak jak byla před braní ha a že funguje tak jak ma tak sem docela prekvapena kdys ms nedorazila.

no na začátku jsi psala o dvou cyklech a potom na 25 dní, tak to vyznělo tak, že jsi cca 3 měsíce bez HA. Tak to je potom jiná věc, pokud už je to 7 měsíců a délka se ti ustálila. Tak je potřeba psát přesně :)

No a jinak ti napíšu jako všem. Tělo není stroj, aby pokaždé fungovalo přesně tak, jak je člověk zvyklý. Stačí stres a nebo nějaká nemoc a cyklus se může prodloužit. A nebo taky můžeš bt těhotná. Těch věcí je hodně. Počkala bych ještě chvíli, kdyby nic tak bych udělala test, a kdyby byl negativní, tak zavolala k Dr. a případně se domluvila na vyvolávačku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 14:33
@P4ja píše:
no na začátku jsi psala o dvou cyklech a potom na 25 dní, tak to vyznělo tak, že jsi cca 3 měsíce bez HA. Tak to je potom jiná věc, pokud už je to 7 měsíců a délka se ti ustálila. Tak je potřeba psát přesně :)No a jinak ti napíšu jako všem. Tělo není stroj, aby pokaždé fungovalo přesně tak, jak je člověk zvyklý. Stačí stres a nebo nějaká nemoc a cyklus se může prodloužit. A nebo taky můžeš bt těhotná. Těch věcí je hodně. Počkala bych ještě chvíli, kdyby nic tak bych udělala test, a kdyby byl negativní, tak zavolala k Dr. a případně se domluvila na vyvolávačku.

No ja sem to napsala špatně :grinning: tak se omlouvám no kez by to bylo těhu z přítelem se snažíme tak nevim no jinak to dostavam po 25 dnech dnes už potvora meška 5 dni :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.02.19 18:50
@Verun83 píše:
A jak to zjistila?

Tak ha už neberu 7 měsícu a ms chodila jak hodiny až do teď tak mi topřijde nakí divný.už 5 dni zpožďení a nejdelší cykl mám po 28 dnech minulý měsíc jsem byla u dr a ta mi řekla že ms chodí pravdelně zmínila jsem se otom že jí mam silnou bolestivou ona rekla ze je to zcela normalni ze se ms dostala tam nez sem zacla uzivat ha tak nevim ale tento mesic nic tak prave nevim no zkusim pockat do pondela jestli nic skusim tt.

Verun83
Echt Kelišová 9258 příspěvků 33 inzerátů 14.02.19 18:56
@Anonymní píše:
Tak ha už neberu 7 měsícu a ms chodila jak hodiny až do teď tak mi topřijde nakí divný.už 5 dni zpožďení a nejdelší cykl mám po 28 dnech minulý měsíc jsem byla u dr a ta mi řekla že ms chodí pravdelně zmínila jsem se otom že jí mam silnou bolestivou ona rekla ze je to zcela normalni ze se ms dostala tam nez sem zacla uzivat ha tak nevim ale tento mesic nic tak prave nevim no zkusim pockat do pondela jestli nic skusim tt.

Menstruaci ovlivnuje spousta veci. Stres, nemoc, jidlo, fyzicka aktivita. Ja mam menstruaci od 26-36 dni. Nekdy o ni nevim, jindy je mi zle. Telo neni robot.
Psalas, ze dr ti rekla, ze je vse jako driv pred branim ha a ja se ptam, jak na to prisla, protoze do tela ti nevidi, staci lehka nerovnovaha stitne zlazy a muzes mit vykyv.

Martanka92
Kecalka 342 příspěvků 18.02.19 08:51

@P4ja právě, že cca od listopad nekojim a menstruace si litá, jak se jí chce. Tedy v řádu 20-30 dnů

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Pomeje se prudce zhoršil. Ztratil třetinu váhy, potřebuje neustálou péči, říká Pásek

Zdravotní stav známého producenta a dabéra Jiřího Pomejeho (54), který bojuje... číst dále >

Proč jste chodil za Vondráčkovou? Hádek po otázce redaktora Expresu předvedl totální zkrat

Bezhlavým útěkem zakončil rozhovor Matěj Hádek pro Expres.cz. Nelíbila se mu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >