Jak se zrelaxovat?

13496
12.8.08 10:15

Jak se zrelaxovat?

Holky mam na vas maminky dotaz.
Kdyby vam nekdo navrhl ze vam pohlida male mimi a vy si muzete odjet na 2-3dny kam chcete a delat co chcete-kam byste jely a co byste rady delaly?
Samozdrejme pokud byste chtely opustit miminka a odjet.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1762
12.8.08 10:25

Myslím, že to je hodně individuální. Já bohužel vždycky musím řešit nějaké urgentní věci jako nákupy nebo kadeřníka, alergologie, gynekologie, atd. Jinak si můžeš jet zajezdit na kolo, někdy jdu s kamrádkou na večeři nebo do kina.
Něco určitě vymyslíš, hlavně si to užij a nemysli na mimčo, určitě o něj bude dobře postaráno.
Tak pěknou zábavu,
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4494
12.8.08 10:49

to těžko radit …někdo by nejlépe relaxoval nákupem něčeo hezkého, někdo při odpočinku v přírodě - někam k vodě…záleží na vás… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19987
12.8.08 12:19

kamkoliv, ale hlavně vyjet z místa bydliště (ikdyby jen za humna)

• třeba k vodě do nějakého kempu (pod stan, do chatky), nebo penzionek. Šla bych asi s manželem do sauny, na procházku nebo na kolo, zajít na večeři, bowling/kulečník/kino a druhý den vstát klidně až na oběd a lebedit si :-))

S.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.8.08 13:49

Ahoj,
jela bych dělat něco, co s mimčem dělat nemůžu - jet do přírody s mimčem můžeš, že… Takže já osobně jsem poprvé nechala dceru na noc u babičky, když jsme jeli s manželem na Slovensko na koncert Lucie Bílé na Spišském hradě. Teď v létě bych vyrazila na nějaký festival. Nebo bych šla „pařit“ :D Nebo bych jela třeba na vodu, nebo do vysokých hor (Alpy), kam s dětma taky nemá cenu jezdit. V zimě bych jela 100% na lyže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3799
12.8.08 16:17

Taminko - já mám holčičku skoro rok a půl starou a ještě jsem bez ní nebyla. Celodenní hlídání - to jo…Ale jak píšeš, na dva až tři dny, to ne. Teď jsem měla jet s kámoškou na Alanis, ale prostě odjet nemůžu. Jsem měkká…prostě bych to bez Emi ještě nedala. Ale to nebyl tvůj dotaz, že? :lol: Takže kdybych nebyla měkká :lol: jela bych s manžou do Tater na 1 túru a na jedny termály :lol: No a pak na tu Alanis!
Tak ať si pěkně odpočineš!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1762
12.8.08 16:47

Omlouvám se za svůj tupý příspěvek výše. U kadeřníka či gynekologa bych dva až tři dny trávila nerada. Myslela jsem samozřejmě dvě až tři hodiny. Jinak my s manželem jezdíme bez dětí do hor (vysokých). Já si jezdím někdy sama zalyžovat.
Teda teď zrovna jsme týden sami, škrábeme, malujeme a přestavujeme holkám pokoj. Už se těším až bude hotový. Je to dřina, ale my si to docela užíváme. Včera do tří do rána.
Halka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andela
12.8.08 22:28

Já jsem dítko „opustila“ na jeden večer poprvé když muu byl 1m. a byla jsem ségře na maturitním plese. No samo jsem byla vázána kojením, takže jsem odjet nemohla.
Jinak byl Jára přes noc pryč v roce poprvé, a my byli s partou co má přítel od mládí na chatě (samo se chlastalo a veselilo).
Od té doby byl jára u našich nesčetněkrát, a od jara se to ustálilo a berou si ho 1krát za 14 dní na výkend.
A relax??? Dojít si na pořádnej drb za super kamarádkou (s dítětem za zadkem si nepokecáme tolik ;) ), zajít si třeba do hospůdky s kamarádama, do růžova se vyspinkat, a celej den se válet a válet a válet.

A hlavně vypnout mozek, a nemuset být pořád v pohotovosti ;)

• Nahlásit
  • Citovat
4874
12.8.08 22:51

Ahojky, ja bych si nadelila vikendik nekde mimo rodinu a venovala se tvoreni. Mam uz dlouho vyhlidnuty vikendovy kurz, kde se clovek za tri dny pry nauci malovat portrety lidi..... Taky tu je plno novych technik, ktere jsem jeste nezkousela a s prckem na to ted nemam dost klidu (pleteni z papiru, mramorovani, prace s papirem apod.) Takze to je muj plan, az se mi taky podari mit 3 dny volny…

Dej vedet, co si nakonec vyberes :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
435
13.8.08 06:26

Tak já kdybych nebyla měkká jela bych se známýma na chatu nebo do kempu, pořád mi to někdo nabízí, ale vždycky nakonec vyměknu a jedu s holkama, proto jsou to nejvíc zcestovalý děti snad vůbec. Ještě jsem bez holek přes noc nebyla. Tak si hezky odpočiň, určitě něco s manžou vymyslíte. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
13.8.08 12:57

Ahoj, tak moje máma měla malou přes víkend poprvé, když jí byl měsíc a od té doby jsme jeden víkend v měsíci bez děcka - ALE : vždycky si řikám, jak si odpočinu,kam si vyrazíme atd, a nakonec dohánim všemožné resty, uklízim,shánim, oběhávám… a halvně se snažim pořádně vyspat.

Jinak, jak píšou holky: dělej hlavně to, co tě baví a s mimčem nemůžeš :! ( do přírody s kočárem můžeš, ale na koncert těžko).

Jestli tě nic nenapadá, zkus si zavzpomínat, co jste dělávali ve volnu před rokem a ono už tě něco napadne. :idea:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
253
13.8.08 20:57

Ahojky, me tuhle moznost navrhl manzel, kdyz byl malemu rok (asi uz mi fakt hodne hrabkalo :wink: ), tak jsme se s kamaradkou sbalily a jely do lazni na relax vikend…no teda vikend, jen na jednu noc, vic bych asi nezvladla a kamaradka rikala, ze jestli ji tam druhou noc hodlam steskem probrecet, tak na ni rozhodne netrva. Rikala jsem si, ze jak se konecne poradne vyspim a ze si vypnu mobil, aby nahodou z domu nevolali s nejakou „dulezitou“ otazkou. Dopadlo to tak, ze v 9 vecer jsem sama volala, jak to dama zvladaji (samozrejme perfektne), do pulnoci jsem nemohla usnout a rano uz jsem byla v 7 vzhuru :roll:. Drzim palce, aby jste si to vsichni uzili co nejlepe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.08 12:04

Ahoj holky
diky za vase reakce.
Takze me tuhle moznost navrhl muj partner takze tim bylo mysleno abych nekam zrelaxovat jela sama.
Ponevadz vim ze se o malou dokaze postarat na 150% tak pojedu.
Uz jsem si dokonce vybrala i misto :wink:
Necham se dva dny rozmazlovat,masirovat,budu mit plnou penzi-protoze doma se hrozne s jidlem flakam. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
618
20.8.08 14:32

Tami,ty se máááš. Ale já bych si to zas bez přítele neužila a navíc bych měla výčitky, že já si užívám,zatímco on se musí starat o malou.

no, hlavně si to užij a odpočiň si.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.08 14:37

Pehot my to mame tak ze on si jednou mesicne uziva dva dny mimo domov na golfu takze i kdyz budu mit mensi skryte vycitky tak pojedu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Reklama