Jak sehnat Mikuláše?

Anonymní
8.10.19 08:22

Jak sehnat Mikuláše?

Otázka je jasná. Jak sháníte Mikuláše? Minulý rok jsme bydleli v jiné části Prahy a tam jsme měli skupinku anděl, čert a Mikuláš každý rok - našla jsem je na internetu. Nyní bydlíme v Letňanech a vypadá to že na internetu tuhle skupinku nenajdu. Nevěřím ale že žádné dítě v Letňanech nezná návštěvu Mikuláše doma. Jak sháníte pro své děti Mikuláše? Pokud na internetu budu ráda za odkazy.

Anonym z důvodu uvedení místa pobytu.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13526
8.10.19 08:24

U nás jsou různě vylepené plakáty na sloupech nebo třeba ve školce na nástěnce mame kontakt na skupinku. Jak přímo u vás nevím, nebo se poptat mezi rodiči ve školce, někdo určitě bude někoho zvát :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
8.10.19 09:25

Prosím anonym - místo bydliště.
Bydlím shodou okolností taky v Letňanech, podle mě je brzo. Mikulášů tu chodívá hodně, vždy před se vyrojí plakátky s inzeráty. Spíš se zkus zeptat mamin v okolí, abys měla někoho spolehlivého.

Já neporadím, my domů nezveme, vždy jsme chodili na nějakou akci, kde se Mikuláš vyskytoval (Slunečnice mívá každý rok, v Třinecké je vždy velká akce, Letnice taky bude nějakého mít pro menší).

• Nahlásit
  • Citovat
1268
8.10.19 20:18

Vim ze primo v ocecku, chodi ma mikulase. Jinak si taky myslim ze je jeste brzy. Jak bylo receno plakatky jsou ve skole, u lekarky v obchodech jak jsou inzerce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama