Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
No, to nevím… hlavně pan Svoboda je pěkný k… pan Hroch ještě větší… A jestli je to tam super? Kdo nepoznal nemůže soudit!!!
No, to nevím… hlavně pan Svoboda je pěkný k… pan Hroch ještě větší… A jestli je to tam super? Kdo nepoznal nemůže soudit!!!
Ahoj, mohu otázku? V úterý přítel nastoupil v termínu. Na vazební věznici v Ostravě. Od té doby, co se za ním zavřeli dvere venku nic nevim.
Napsala jsem mu už 4 dopisy a nic, to z tama chodí tak dlouho? Bydlím hodinu od Ostravy..
Ani hovor nic a to si bral peníze na kredit, ale to mu asi vzali, že…je možné že ho už někam převezli a dopisy mu přepošlou? Jsem z toho nervní ani jíst nemůžu jak mě bolí žaludek…
Děkuji holky a mějte hezký den.
P. s. a za jak dlouho je první návštěva od nástupu?
Jinak už má po soudech akorát, na tom posledním se odvolal, takže bude na vazbě, nebo už ve výkonu někde? Děkuji moc.