Jak to chodí ve vězení?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
Anonymní
6.6.22 08:12

Prosím mám dotaz

Ahoj, mohu otázku? V úterý přítel nastoupil v termínu. Na vazební věznici v Ostravě. Od té doby, co se za ním zavřeli dvere venku nic nevim.
Napsala jsem mu už 4 dopisy a nic, to z tama chodí tak dlouho? Bydlím hodinu od Ostravy..
Ani hovor nic a to si bral peníze na kredit, ale to mu asi vzali, že…je možné že ho už někam převezli a dopisy mu přepošlou? Jsem z toho nervní ani jíst nemůžu jak mě bolí žaludek…
Děkuji holky a mějte hezký den.
P. s. a za jak dlouho je první návštěva od nástupu?
Jinak už má po soudech akorát, na tom posledním se odvolal, takže bude na vazbě, nebo už ve výkonu někde? Děkuji moc.

  • Citovat
  • Upravit
1
16.12.22 22:43
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.24 12:33

No, to nevím… hlavně pan Svoboda je pěkný k… pan Hroch ještě větší… A jestli je to tam super? Kdo nepoznal nemůže soudit!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
12.2.24 12:37

No, to nevím… hlavně pan Svoboda je pěkný k… pan Hroch ještě větší… A jestli je to tam super? Kdo nepoznal nemůže soudit!!!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová