Jak udržet sperma v těle?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
loss
Povídálka 31 příspěvků 03.10.14 10:17
Jak udržet spermie v těle???

Ahoj, holky je to trapné, ale rok se pokoušíme o miminko, jenže když přítel se do mě… tak to okamžitě ze mě všechno vyteče a to se ani nemusím pohnout… :( Takhle asi nikdy neotěhotním co? :( nějaké rady? :(

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
kvaček
Extra třída :D 13789 příspěvků 03.10.14 10:18

@loss kamarádka si dávala pod zadek polštář- i při sexu, aby byla trochu zakloněná

pikola
Generální žvanilka 20224 příspěvků 03.10.14 10:19

Ale otehotnis :mrgreen: povesit za nohy mozna :think:

loss
Povídálka 31 příspěvků 03.10.14 10:19
@kvaček píše:
@loss kamarádka si dávala pod zadek polštář- i při sexu, aby byla trochu zakloněná

zkoušela jsem také, ale stejně to šlo okamžitě ven :(

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 03.10.14 10:20

To je normální, že část vyteče ;)..samo po aktu se doporučuje polštář pod zadek a půl hodinky ležet :palec:

loss
Povídálka 31 příspěvků 03.10.14 10:21
@pikola píše:
Ale otehotnis :mrgreen: povesit za nohy mozna :think:

de to ven dřív než bych ty nohy dala nahoru…

Deníííí
Echt Kelišová 9867 příspěvků 03.10.14 10:22

@loss tak ten konec zakončujte v jiné poloze, né typu ty hore :mrgreen:

kitty123
Zasloužilá kecalka 680 příspěvků 03.10.14 10:23

To je normalni ze to vytece.. Staci prece jedna mrska :D ja nemela problem, ale ve filmech delaj svicku a nekde jsem zaslechla ze poloha na ctyrech :kytka:

Fima
Nadpozemská drbna 29366 příspěvků 2 inzeráty 03.10.14 10:24

A co by to mělo jiného dělat? Zákon gravitace je jasný, prostě to teče dolů. :mrgreen: Je to naprosto normální, spermie tam zůstávají, to se ti jen zdá, že všechno z tebe vyteče. Jo, můžeš dělat stojky, po sexu ležet nebo si dávat zadek pod polštář, ale opravdu to není nutné. Spermie to zvládají i bez těchto „opatření“.

shellmyska
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 10:26

Tak vytect tohotrochu musi, ale chces li aby maximum zustalo uvnitr, takpoloha zezadua pak sup rovnou nohy hore… ale neboj, bude to v pohode… ;)

viky23
Neúnavná pisatelka 16738 příspěvků 03.10.14 10:27

Vsecko nevytece neboj, navic se podle me okamzite rozbehnou k vajicku :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.14 10:28
@loss píše:
Ahoj, holky je to trapné, ale rok se pokoušíme o miminko, jenže když přítel se do mě… tak to okamžitě ze mě všechno vyteče a to se ani nemusím pohnout… :( Takhle asi nikdy neotěhotním co? :( nějaké rady? :(

hele asi to byla nahoda, ale nam se to podarilo temer po roce a pul, taky jsem delala svicku a podobne kraviny :mrgreen: pak jsem ruzne hledala co delat no a nekde jsem cetla ze si dotyctna stricila dovnitr prst.. a jakoby to tam zatlacila :mrgreen: ze ji to rekla kamaradka ktera po tom otehotnela tak to zkusila a zadarilo se, ja to taky zkusila :oops: a uz tomu stvorenicku je 5mesicuuu :potlesk: ale asi nahoda :mrgreen:

Aamanda
Kelišová 5612 příspěvků 1 inzerát 03.10.14 10:28

@loss já se šla vždycky hned po tom vysprchovat a čekám třetí dítě. V tom to asi nebude :think:.

loss
Povídálka 31 příspěvků 03.10.14 10:29

Snad :)

Run
Generální žvanilka 20654 příspěvků 03.10.14 10:29

Spolknout.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Grossová přišla o ňadra: Lékaři jí zřejmě odeberou i dělohu a vaječníky

Šárka Grossová (39) má za sebou náročnou operaci a dost možná ji čeká další.... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >