Jak vypadáte tam dole?

Anonymní
10.5.17 11:38

Jak vypadáte tam dole?

Je to pro mě citlivé, proto se omlouvám za anonym. Jsem po dvou porodech. Ten druhý byl před dvěma roky, no a tam dole vypadám úplně hrozně. :,( Potrhaný, ochablý no hrozný. Kdybych měla peníze na plastiku hned jdu. Chlap říká, že mu to nevadí, ale mě to vadí. To každý porod se tak podepíše na těch místech. Nedovedu si představit kdybych měla rodit po třetí co by mi tam zbylo? Sice jsem byla zašívaná, ale nic není na původním místě :oops: Tak mě zajímá jak jste se s tím vypořádali vy. Samozřejmě ji nikde neukazuju :lol: fakt ji vidí jen manžel, ale i tak. Je mi 25 let, takže to řeším možná proto.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5740
10.5.17 11:43

Pokud máš šikovného gynekologa, řekni mu svůj problém, že tě to velmi trápí, že to máš povolené a tak…lze dosáhnout toho, aby to zaplatila pojišťovna, pokud se ten stav bere jako psychická újma. Kamarádka teď byla na plastice, platila jí to pojišťovna, neměla funkční problém, jen estetický. Fandím jí, je přeci jen mladá a je to škoda se tím trápit. Její lékař byl rozumný. Zákrok to asi nebyl nic moc, ale celé jí to prý předělali, všechny jizvy odstranily a napnuly. Zeptala bych se na to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4359
10.5.17 11:43

Já jsem neměla a nemám žádný problém a díky úžasné PA, která mi celou dobu masírovala hráz jsem ani u jednoho porodu neměla žádné poranění. Pokud ti to dělá i nějaké zdravotní problémy tak ti plastiku udělají v rámci ZP.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
10.5.17 11:50

Jsem se lekla že budeme muset vkládat fotografie :D :D

• Nahlásit
  • Citovat
694
10.5.17 11:54

Na mě se porody nepodepsaly, ale pokud by tomu tak bylo šla bych na plastiku hned :) a to jsem starší než ty. Zkusila bych tu pojišťovnu a pokud ne, určite se dá domluvit s manželem na finančním příspěvku - třeba místo dárků :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 12:04

Vypadám tam úplně stejně jako před porody. Ani jsem netušila, že i tam dole se to po porodu může změnit (maximálně že teda přibude jizva po nástřihu).

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
10.5.17 12:08

Tak ja byla taky hodne potrhana a taky mi pride, ze to ted vypada hrozne :D ale me to nevadi. Asi proto, ze manzel to vubec neresi, vim, ze ho hodne pritahuju a kdyz pomyslim na nase praktiky..fakt to vubec neresi :D takze me to sebevedomi nesnizuje. Ani kdyby remcal tak bych na zadnou plastiku nesla..proste tak jsem porodila a neni to ted vzhledove idealni, no a co. Zase mame super deti, neco za neco. A hlavne funkcne je vse v poradku a to je hlavni. Takze ja to beru takto :D Ale ty se rozhodni podle sveho, jestli je to pro tebe dulezite, tak jen do toho :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
Lenka 80
10.5.17 12:11

Me to po dvou porodech dole pekne boli.sex je utrpeni. jizva po nastrihu vypada pekne ale pri kazdym sexu se trosicku natrhne :-( i s lubrikantem.asi mam i pokles delohy.pri prirazeni to opravdu boli.jsem pul roku po druhem porodu. pockam jeste pul roku a jdu to resit na gyndu. chtela bych si jeste uzivat sex ne se ho bat.

• Citovat
  • Upravit
22590
10.5.17 12:18

Já jsem taky šitá, po třech porodech. U prvního větší šití, u dalších dvou minimální. Po prvním se to dole změnilo, po dalších dvou už další změna nenastala. Co jsem se bavila s kamarádkama, tak tam dole se změnily nějak všechny. Ono těžko říct, co je pro tebe hrozné a jak by to viděl někdo jinej. Prober to s gynekologem. A začni s nějakým cvičením, třeba, to někdy hodně pomůže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4251
10.5.17 12:19
@Lenka 80 píše:
Me to po dvou porodech dole pekne boli.sex je utrpeni. jizva po nastrihu vypada pekne ale pri kazdym sexu se trosicku natrhne :-( i s lubrikantem.asi mam i pokles delohy.pri prirazeni to opravdu boli.jsem pul roku po druhem porodu. pockam jeste pul roku a jdu to resit na gyndu. chtela bych si jeste uzivat sex ne se ho bat.

to jsem měla po prvním porodu. Dr říkala, že dole je vše v pořádku, zahojené, hezké… ale mě to pořád bolelo. Nevím, jestli to bylo psychický nebo co… ale časem to samo odešlo…
v říjnu mě čeká druhý porod, tak snad to nebude to samé zase :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.5.17 12:39

Při sexu mě to nebolí. nelíbí se mi to prostě na pohled. Nastřižena jsem nebyla. Mně se nějak ty pysky potrhaly :oops: Levej má díru. a pravej je odchlíplej. Včera jsem si dělala srandu že jsem jak rozbitej deštník :mrgreen: Tak jsme se aspoň zasmáli s mužem. Jsme objednaná na prevenci ke svý Dr. schválně se ji zkusím optat. díky moc.

• Nahlásit
  • Citovat
3664
10.5.17 12:44
@Doe_Jane píše:
Jsem se lekla že budeme muset vkládat fotografie :D :D
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
10.5.17 13:01

Mam za sebou 2 tezke porody a ted po nekolika gyn zakrocich hystetektomii. Taky jsem se necitila psychicky ale mam super gyndarku, ktera rikala ze psychika dela strasne moc a pokud se zena neciti komfortne, musi se to resit i na pojistovnu. Za me to zkus a pokud nebudes spokojena, prejdi jinam :kytka: je mi cerstvych 38 :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16764
10.5.17 13:02
@Doe_Jane píše:
Jsem se lekla že budeme muset vkládat fotografie :D :D

To su zvedava, kolik jich prijde kvuli tomu schvalne :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26162
10.5.17 13:02

Holky, které jste po porodech nespokojené, kdyby to šlo zpětně, vybraly byste si s touhle zkušeností porod císařem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama