Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Hanča1234 píše: Více
Takže je jasné, že kdo není volný, tak tam nic citlivého nenapíše, protože by se mu to mohlo vymstít. ![]()
@Anna766 píše: Více
Njn, je to marné, je to marné, je to marné!
![]()
@Hanča1234 píše: Více
To je sice pravda, ale bohužel stejnou „silu“ vyžaduje od svých blízkých, a to nezávisle od toho, jestli na to mají, jestli to chtějí a jestli je to i jejích přání.
![]()
@Hanča1234 píše: Více
Ty nepracuješ, ze se můžeš starat o mimino?
@Sworley píše: Více
Co tak vyšiluješ? To jsi taková hysterka i v reálu? No s tebou si musi chlap doma užít. ![]()
@Kluk-na druhou píše: Více
A co tebe nutí si přijít kopnout?
@jita22 to co jiné, nahlásovat příspěvky.
Každý má právo si tady říct co chce. Je to diskuze. A to, nejen pro vyvolené ![]()
@jita22 píše: Více
Proč zrovna kopnout? ![]()
A u jiných se to může akceptovat nebo tady mají někteří nějaká zvláštní privilegia?
![]()
No, co k tomu říct? Asi umí číst a má rozum na správném místě, narozdíl od jiných diskutujících. ![]()
@jita22 píše: Více
Vůbec nemá cenu se tím zabývat. Tady nějakej anonymní výkřik po sto stranách diskuze, z toho se člověk nezhroutí, jako jiní. Hlavně že už je to uzavřený a nemáme se k tomu teda vracet 🤦
Ono to není první diskuze, kvůli které tu některé tak vyvádí, jak jsem zjistila, tím spíš to nemá cenu řešit.
To je taková komedie, já už si připadám jak v mateřský školce.
Furt někdo pobrekává, jim se tu nelíbí, jsou na ně všichni vošklivý, rejpou, na ně žalujou, smajlíčky, tleskánky, to je prostě…
Hlavně že tu kdosi hlásal, jak to tu není třeba brát vážně, mít smysl pro humor, nadsázka, není třeba si kazit život malichernostmi…no, ale nějak to dotyčným, koukám, nejde. ![]()