Jak vysvětlil chlapovi, že se má taky starat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
37341
30.5.26 18:16
@Hanča1234 píše: Více

Takže je jasné, že kdo není volný, tak tam nic citlivého nenapíše, protože by se mu to mohlo vymstít. :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
30.5.26 18:17
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
30.5.26 18:17
@Anna766 píše: Více

Njn, je to marné, je to marné, je to marné! :zed:  :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37341
30.5.26 18:32
@Hanča1234 píše: Více

To je sice pravda, ale bohužel stejnou „silu“ vyžaduje od svých blízkých, a to nezávisle od toho, jestli na to mají, jestli to chtějí a jestli je to i jejích přání. :zed: :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
30.5.26 18:33

@jege to je blbí no

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
149648
30.5.26 19:03
@jege píše: Více

Najednou. Asi jak se to hodí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
30.5.26 19:40
@Sworley píše: Více

T o by mne taky zajímalo

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107116
30.5.26 19:44
@Hanča1234 píše: Více

Ty nepracuješ, ze se můžeš starat o mimino?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
30.5.26 19:47

@Venetia pracuju…nicméně si to umím zařídit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4555
30.5.26 20:32
@jege píše: Více

Přesně. Jen flirt pro odreagování. :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
30.5.26 22:23
@Sworley píše: Více

Co tak vyšiluješ? To jsi taková hysterka i v reálu? No s tebou si musi chlap doma užít. :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11419
30.5.26 22:25
@Kluk-na druhou píše: Více

A co tebe nutí si přijít kopnout?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
30.5.26 22:32

@jita22 to co jiné, nahlásovat příspěvky.
Každý má právo si tady říct co chce. Je to diskuze. A to, nejen pro vyvolené :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16384
30.5.26 23:45
@jita22 píše: Více

Proč zrovna kopnout? :nevim:
A u jiných se to může akceptovat nebo tady mají někteří nějaká zvláštní privilegia? :P :lol:
No, co k tomu říct? Asi umí číst a má rozum na správném místě, narozdíl od jiných diskutujících. 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
32632
31.5.26 11:44
@jita22 píše: Více

Vůbec nemá cenu se tím zabývat. Tady nějakej anonymní výkřik po sto stranách diskuze, z toho se člověk nezhroutí, jako jiní. Hlavně že už je to uzavřený a nemáme se k tomu teda vracet 🤦
Ono to není první diskuze, kvůli které tu některé tak vyvádí, jak jsem zjistila, tím spíš to nemá cenu řešit.
To je taková komedie, já už si připadám jak v mateřský školce.
Furt někdo pobrekává, jim se tu nelíbí, jsou na ně všichni vošklivý, rejpou, na ně žalujou, smajlíčky, tleskánky, to je prostě…

Hlavně že tu kdosi hlásal, jak to tu není třeba brát vážně, mít smysl pro humor, nadsázka, není třeba si kazit život malichernostmi…no, ale nějak to dotyčným, koukám, nejde. :roll:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová