Jak zhubnout 5 kg za dobu neurčitou

50
17.4.20 15:07

Jak zhubnout 5 kg za dobu neurčitou

Ahoj jednou jsem zhubla nějakých 7 kg a a ani nevím jak.. Je to už delší doba ale teď mám 60kg a ráda bych zhubla na cca 55kg. Je mi nějak jedno jak dlouho to zabere a nemám ani představu jak dlouho by to mohlo trvat. Nějaká zásadní pravidla jak k tomu docílit? Nevím jestli stačí mít jen větší výdej než příjem a hýbat se kdyz vazim jen 60kg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2596
17.4.20 16:20

Za mě (nejsem výživový poradce, pouze moje zkušenost)., Za měsíc 8kg - žádné sladké, žádné pečivo, omezit sůl, hodne zeleniny, bílý jogurt, krůtí maso vařené. Cvičila jsem 5× týdne HIIT. Stravu se snažit mít pravidelnou, ale to u mě vzhledem k zaměstnání nešlo vždy, jedla jsem 4-5× denně cca po 3-4hod..

Příklad mého jídelníčku:
Snídaně: Jogurt s ovocem, většinou meloun
Svačina: rýžový chlebíček 2ks, šunka s vysokým obsahem masa a spousta zeleniny
Oběd: vařené krůtí maso s rýží a zeleninou
Svačina: chlebíček, cotage, šunka
Večeře: Jogurt (Milko) - vždy po cvičení

Jídlo je nevážila, neměla jsem žádné tabulky příjem/výdej. Prostě takhle na laika. Jídelníček jsem měla z jedné stránky, tak to byla moje takové inspirace od čeho se odrazit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
17.4.20 17:21

@alena1995 Trošku se „vtírnu“ do diskuze… Mohu se zeptat, z jaké stránky jsi čerpala ten jídelníček? Jsem dva měsíce po třetím porodu a potřebovala bych trošku zhubnout - paradoxně teď vážím více než po porodu (doma žeru sladké a pohyb také nic moc). Děkuji!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2596
17.4.20 18:38

@Pocahonta Já jej kupovala za 399,–, nechci dělat reklamu verejne, kdyžtak napiš zprávu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1180
17.4.20 20:59

Ja za měsíc zhubla 5kg podle knihy domácí krabickova dieta, jsou tam jídelníčku i s recepty na každý den, ale jídlo se musí vážit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22772
17.4.20 21:02

Prostě uber krmné dávky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3213
17.4.20 21:10

Staci se zacit hybat a jist s rozumem. Mne to na sundani 5 kilo stacilo. Rozhodne jsem se netrapila nejakym nejedenim peciva, priloh nebo neceho takovyho. Proste jsem dal jedla vsechno, jen ten smazak s hranolkama jsem si dala jen obcas a mensi porci, atd. Jako 5 kilo neni nic extra, to mas dole zachvilu, kdyz zacnes behat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
17.4.20 23:22

@alena1995 Ok, napiš mi to prosím do SZ. Děkuji…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
61
18.4.20 05:45

@Pocahonta
Ahoj, me pomohly kaloricke tabulky. Po porodu mam 15 kg dole.
Stacilo abych denni prijem mela nastaveny na 5000 kJ. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat