Jak znovu otěhotnět při kojeni

Anonymní
4.12.20 22:31

Jak znovu otěhotnět při kojeni

Za jak dlouho se vám povedlo otěhotnět pri kojení? Ms od porodu ještě nemám je to 8m, chtěli bychom další mimco zatím se nedaří, máte nějaké tipy? :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1795
4.12.20 22:32

No já otěhotněla tři a půl měsíce po porodu :-D rozmyslete si to dobře :-D je to fakt zápřah mít děti takhle brzo po sobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18791
4.12.20 22:37

To je individuální. Kamarádka musela v 1,5 roce odstavit. Protože to nešlo a ms nikde. Druhá ani ms neměla a otěhotněla v půl roce prvního.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.20 22:44

Jak nekdo muze chtit planovane takhle brzo dalsi dite opravdu nechapu. Nehlede na to, ze telo se musi nejaky cas zotavit. Kdyz se mimčo narodí, to první bude v dobe, kdy mámu stále hodně potřebuje a ona bude lítat unavená kolem mimina a jeste pendlovat v domacnosti.
At si kazda dela co chce, ale opravdu mi to mozek nebere.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1795
4.12.20 22:50
@dog.s píše:
Jak nekdo muze chtit planovane takhle brzo dalsi dite opravdu nechapu. Nehlede na to, ze telo se musi nejaky cas zotavit. Kdyz se mimčo narodí, to první bude v dobe, kdy mámu stále hodně potřebuje a ona bude lítat unavená kolem mimina a jeste pendlovat v domacnosti.

Tak pro děti je to pak supr, když k sobě mají hodně blízko, ale je pravda, že unavená jsem byla hodně a stále ještě někdy jsem :-D u nás to teda nebylo plánovaný, děti teď mají 28 měsíců a skoro 17 měsíců a nejhorší byl ten první rok. Je ale krásný sledovat jak se mají rády. Navíc jsem se úplně vyhnula nějaké žárlivosti.

Příspěvek upraven 04.12.20 v 22:51

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18791
4.12.20 22:50
@dog.s píše:

Tak ono taky záleží, jestli máš hodné miminko, nebo se s ním nevyspíš. A jaké máš zázemí. Pokud funguje chlap a třeba babičky, tak je to zase jiné než být s dětma celý den sama.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4007
4.12.20 22:57
@dog.s píše:

Tak hrozný to není. Máme dvojčata dva roky od sebe a taky jsme přežili. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.12.20 22:58

@dog.s na to sem se neptala, unavená fakt nejsem není z čeho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.20 22:59

Jak jsem psala, kazdeho vec. Samozrejme kdyz je to neplanovane, pak je to jiny.
Osobne bych do toho dobrovolne nesla a nechapu to, proste si chci naplno uzit to první, venovat se mu, ucit ho ne zase obskakovat mimino a mlejt z posledniho, kdyz si starsi bude chtit hrát s maminkou.
Babičky chteji hlidat a táta funguje, ale po dobu co je v praci vetsinu obstarám sama a kdyz si ho bere do vany dám si aspon to kafe a odpocinu si a druhy den jsem na prcka zase sveží. S dalsim miminkem ztezi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
4.12.20 23:00

@Fofrník přesně, nám se líbí když jsou dečka blízko od sebe 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.20 23:02

@Fofrník přežívání není žití :palec:
kazdopadne je mi takovych detí i lito, tim nerikam, ze jsou chudaci, ale jsou odkázáni v tom nejblizsim veku se matce nedobrovolne vzdálit a osamostatnit se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.20 23:04

@haanie3 Blízko jsou i 3-4 roky taky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18791
4.12.20 23:04
@dog.s píše:
@Fofrník přežívání není žití :palec:
kazdopadne je mi takovych detí i lito, tim nerikam, ze jsou chudaci, ale jsou odkázáni v tom nejblizsim veku se matce nedobrovolne vzdálit a osamostatnit se.

A když má někdo dvojčata, tak má jedno někam zavřít nebo jak, aby se nemuselo osamostatnit?? Nebo jak?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.20 23:06

@haanie3 samozrejme, ze ted nejsi, ale prave budes a odnese to hlavne ten starsi a ty také.
Ale kazdeho vec. Jsi v diskuzi a tak jsem napsala svuj nazor.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
534
4.12.20 23:11

@P4ja To je uplne neco jineho mit dve stejne stare deti nez mit 2 lete, ktere se sotva naucilo na zachod a potrebuje naucit zase dalsi a pozornost… a narodi se miminko a maminka bude zase kolem něj, nevyspalá a sotva si najde minutku na hraní a uceni.. a pri tom jeste uklidi, pere a vari. Jedno z deti bude vždy ošizené na ukor druhého. Ano, srovná se to po 3 letech jiste, ale nestoji to za to.
Ne, synovi bych to neudelala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat