Jak zvládnout milenecký poměr s city

Anonymní
26.5.24 16:36

Jak zvládnout milenecký poměr s city

Zdravím, mám netradiční dotaz.
Stala jsem se milenkou jednoho ženatého chlapa.
Doma má těhulku, přesný opak mě…Ve zkratce jsme se do sebe zamilovali a oba tak nějak teď bojujeme s tímhle.

Nějaké rady, jak si do hlavy fakt nasoukat, že se nemá cenu na tohle soustředit a mám žít normální život? Nebaví mě ty změny nálad, ráno jsem vklidu, za hodinu se můžu zbláznit smutkem, pak jsem bez nálady, večer zase vklidu, pak brečím…nějaké tipy jak to ovlivnit nebo jak to alespoň utlumit? + nechci, aby jste psali, že se mám od něj distancovat, opravdu o něj nechci v životě přijít. Ať už o jako skvělého milence nebo fajn kamaráda.

Dodatek: Ano, uvědomuju si, že morálně to ok není, o tom žádná, na to jsem se také neptala…Oba dva jsme počítali s tím, že ikdyž se spolu vyspíme, bude to jen o tom. Né o ukončení jeho manželství. Nicméně díky za všechny rady jak se toho zbavit v hlavě 👍 Jsem ráda, že pár z vás dotaz pochopilo a dali mi pár rad - viz. ukončit to apod. Ostatně jak jsem tu četla, nejsem jediná co to tak zažila. Ale ano, je mi jasné, že na mě čeká na světě někdo jiný, jen potřebuju normálně fungovat a odpoutat se od něj.

  • Promazala jem původní post, aby se řešilo to, od čeho jsem to založila…aby sem psali lidi, co mi dají radu jak se toho zbavit v hlavě, né mě poučovat jak morálně je to špatně…uvědomuju si to.

Příspěvek upraven 26.05.24 v 17:57

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
36201
26.5.24 16:47

Fakt úžasnej chlap co podvádí těhotnou přítelkyni :poblion: :poblion: :poblion:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.5.24 16:50

Jestli Ti můžu poradit, utni to co nejdřív. Sice to teď bude bolet…ale tolik ho neznáš a za pár měsíců se z toho otřeseš. Já byla chápavá…a už se v tom motám cca 8 let. Neříkám, že v tom nebylo spousta hezkých okamžiků…ale také spoustu bolesti. Snad už brzy bude konec…

Já už mám děti velké, mohla jsem si dovolit tenhle „luxus“ ztratit tolik let… ty jsi ještě mladá, tak si nenech zkazit život…

  • Citovat
  • Upravit
2007
26.5.24 16:52

Chudak zenska tehotna, chudak dite, pokud on odejde kvuli tobe tak dite prijde o tatu a pevnou rodinu, a taky nemyslis si ze kdyz by byl s tebou ze si nenajde zas jinou a neopusti te jaky by ti to bylo? co kdyby si taky byla s nim tehotna a on odesel za jinou jaky by ti to bylo? chlap ma ruzovy bryle jenom chvili a ty taky je budes mit pak abys nelitovala nebo spis on ze opustil nekoho skym budoval budoucnost ktera mohla trvat dalsi roky

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
26.5.24 16:52

No co asi? Uvědomit si, že prasarny v posteli nezaručují nic v životě. Ani to, že byste si jinak spolu rozuměli. Přece jen na základě nějakých vlastností si vybral zákonnou ženu a oplodnil ji.

  • Citovat
  • Upravit
40476
26.5.24 16:53
@Anonymní píše: Více

Vždyt jste se viděli dvakrát, to nemyslíš vážně, že by se kvůli tobě rozváděl?

Ten přesně ví, co dělá, i proto milenka z druhého konce republiky…
Ještě jsi za ním jela ty, proč?
To mu nestojíš za to, aby on přijel?

Takže budeš čekat na sms, na pár hodin, které ti občas vyčlení, nechápu, jsi svobodná, bezdětná, blokni ho a najdi si někoho nezadaného poblíž a můžete si užívat léto, plánovat dovču atd.

Co s obstarožním ženatým profikurevníkem se závazky chceš dělat?
Je to všechno o ničem a doplatila by jsi na to jen ty :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
romik01
26.5.24 16:54

A já si myslela, že jsem potkala ty nejhorší kretény :zed: jsem hrozný idealista a po určitou dobu znesu už dost vecí, ale tento by šel okamžitě…

  • Citovat
  • Upravit
celkemspokojena
26.5.24 16:55

Zkus si představit, že až s ním budeš těhotná ty, tak bude taky vyprcávat někde jinde ;)

  • Citovat
  • Upravit
Ronnie123
26.5.24 17:00

Oba jste nechutný :poblion: Ale je fakt vidět, že chlapi opravdu mají mozek v kalhotech :poblion:

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
26.5.24 17:01

Je to kretén, to je fakt. Nekvalitní člověk.
Ale úplně tě chápu, mám taky takového kamaráda s výhodami. S tím rozdílem, že jsme stejně staří, máme už starší děti, jsme čtyřicátníci. Rozvodem to asi řešit nebudeme.
Extrémně jsme si sedli povahově i fyzicky. Čas to trochu otupí, užívej si ho dokud to jde.
Já jsem ze začátku byla stejně zblblá, až tak, že jsem doslova vynechala všechny povinnosti a dělala jenom to nejnutnější, protože 90% mi zabrala komunikace s ním. Zpětně se tomu směju, ale nelituju, hezká zkušenost. Stále to trvá, ale už jsem v pohodě. Utlumí to jenom čas, nebo utnout kontakt (to jsem nechtěla).

  • Citovat
  • Upravit
107100
26.5.24 17:03

A není lepší to vzit ta, ze kdyz k někomu mam city nemusím ho nutné mit jako partnera?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15432
26.5.24 17:08

Pokud nejsi schopna se odpoutat od citů a být jen milenkou která se nese. e do rodiny, tak to raději ukonči. Chvíli se budeš trápit, ale to časem přejde. Když si představis tu variantu, ze by kvůli tobě opustil ženu a dite, myslíš ze by tě to udělalo šťastnou? Jde svoje štěstí založit na neštěstí druhého? Taky jsem kdysi byla blba zamilovaná milenka zenateho, než mě přišla konfrontovat jeho žena s tehdy 2letou holčičkou. Nejdřív do mě jela zhusta, pak se rozbrecela a mě došlo jaká jsem kráva. Okamžitě jsem to skončila, oni jsou spolu do teď i po více jak 20leteh. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Cizinka 999
26.5.24 17:12
@Anonymní píše: Více

Přestan myslet hlavně teď na sebe, ale myslí na jeho tehotnou ženu. Tohle v těhotenství udělat je fakt dost za čárou. A snad mu nevěris, že se zamiloval po jednom setkání s tebou.
Nejsi nebezpecna jako milenka, neboť si dostatečně daleko, tak se probud.

  • Citovat
  • Upravit
Cizinka 999
26.5.24 17:14
@Anonymní píše: Více

No a že si „dale“ než tvé vrstevnice je opravdu v téhle pozici k smíchu. Tvé vrstevnice si nepusti asi zenateho s tehotnou manželkou k sobe

  • Citovat
  • Upravit
Ledová káva
26.5.24 17:16
@Anonymní píše: Více

No ty jsi teda výkvět lidstva :poblion: Sobectví no… Co na tom, že má doma těhotnou manželku, hlavně že je tak úžasný, tak musí být můj :zed:

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová