Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Vadí mi když smrdí alkoholem i když si dá jen jedno pivo (nedám mu pusu
), takže rozhodně ne alkohol!!! Ale jednou za čas mu to povolit samozřejmě musim. Dále sledování erotických webů a chození do takových podniků - to fakt ne
A pak taky koníček, co by ohrožoval jeho zdraví…Jinak já zase naopak musim mít chlapa co chová pavouky, bezobratlí, ještěry a hady
, vlastně jsem svého chlapa tomu naučila já
A nedokázala bych si představit žít s chlapem, kterému by se hnusili pavouci či jiná mě milovaná havěť a nedej bože aby mi to zakazoval
![]()
Příspěvek upraven 06.10.12 v 22:26
Tak já bych netolerovala - chlastání, hulení, fetování, kurvení, obtěžování dětiček před školou, čumění na fotbal a hokej v TV
. Tolik výčet těch největších prasáren, jinak jsem tolerantní skoro ke všemu ![]()
Ty jo, dvakrát tu čtu o tom „ohrožení zdraví“ sakryš, to byste partnera nepustili ani na basket nebo běhat do lesa
Můj chlap je letec ale nejvíc se zranil, když hrál hokej ![]()
@Gina108
Myslela jsem závody v motorkách, pravidelné skoky padákem a tak něco…na houby do lesa může ![]()
A můj má taky docela nebezpečný povolání, ale zranil se dneska, když jsem v kuchyni vařila a on mi přišel říct, jak mě má rád - jak se ke mě naklonil, rozbil si hlavu o digestoř ![]()
Tak my dnes máme ukázkový den - manžel vstal už v osm, aby stihl postřílet online pár tanků (nemám ráda žrouta času v podobě počítačových her). Pak se odebral na turnaj v deskovkových hrách - to je hezký koníček, ale her máme už dvě plné skříně a náš byt fakt není nafukovací
No a po skončení turnaje v půl sedmé zahlásil sms, že jdou na dvě piva a pak hned domů, a teď v půl jedenácté po něm není ani vidu ani slechu a v nejbližších hodinách ho ani nečekám ![]()
Takže já bych manželovi netolerovala koníčky, které žerou moc času na úkor rodiny, které zabírají doma moc místa, a vysedávání po hospodách. No ale co mi zbývá, než tolerovat je všechny… ![]()
@Jura007 píše:
@HeliiRozumný názor, souhlasím
a ten zmiňovaný bungee gauching - tak u partnera bych ho rozhodně netolerovala, ale pro mě by se mi líbil…při třech dětech je to ale Mission impossible. Pěkný večer všem.
Nečetla jsem všechny příspěvky, tak se omlouvám, pokud se opakuji. Když pominu „běžné“ věci typu - hospodování, milenky, pro mě nebezpečné věci typu motorka a věci typu padák/bungee/…(od narození malého jsem k těmto věcem fakt nepřístupná a přecitlivělá), jo nebo třeba taky safari do vnitrozemí Afriky (sen mého manži - no po infomacích od domorodého Tunisana - delegáta CK -co se všechno stalo a může stát, má manža přísný zákaz - jo ne že bychom na to i měli finance
), nesnáším za sebe rybaření. Chápu, že pro někoho je to koníček jako každý jiný, takže žádné rýpání, ale dělat to můj manža, pruty mu rozšlapu jak pepíček košíček.. ![]()
@mahdalka
Muj málem jednou vykrvácel když krájel úplně zmrzlé maso proti sobě…TROUBA
![]()
Tak obecně: příliš časově a finančně náročné a pak nebezpečné
No jak tak sleduju, tak na emiminu jsou samé tolerantní ženské…
Tak bych tady dal takový malý výčet toho, co jiným ženským dokáže zvednout tlak - jestli se i v tom některá poznáte…
Takže: modelaření na profi úrovni (až tak, že to časem přeroste v založení modelářské firmy…), sbírání a renovace autoveteránů, lobbing + neplacené angažování se v politice (na místní až celoevropské úrovni…), rekonstrukce pohraničních bunkrů, pravidelná cvičení aktivních záloh Armády ČR, účast na akcích klubů vojenské historie, horolezecké a jeskyňářské expedice po světě (čím míň probádané území, tím lepší…)
@Jura007 píše:
No jak tak sleduju, tak na emiminu jsou samé tolerantní ženské…Tak bych tady dal takový malý výčet toho, co jiným ženským dokáže zvednout tlak - jestli se i v tom některá poznáte…
Takže: modelaření na profi úrovni (až tak, že to časem přeroste v založení modelářské firmy…), sbírání a renovace autoveteránů, lobbing + neplacené angažování se v politice (na místní až celoevropské úrovni…), rekonstrukce pohraničních bunkrů, pravidelná cvičení aktivních záloh Armády ČR, účast na akcích klubů vojenské historie, horolezecké a jeskyňářské expedice po světě (čím míň probádané území, tím lepší…)
to se všechno zahrne pod ty časově a finančně příliš náročné a nebezpečné…
Tady to jsou samé netolerantní ženské, ale umíme to tak hezky podat, že si muži myslí, že toleratntní jsme a velmi
![]()
@LadyAnnBH píše:
@mahdalka
Muj málem jednou vykrvácel když krájel úplně zmrzlé maso proti sobě…TROUBA![]()
Chlapi, no ![]()
Moje drahá polovička je radioamatér… ano, čtete správně. Je to koníček časově a finančně náročný a někdy mi to vadí, když na víkend zmizí na kopec a jede závod - vysílá od rána do večera… všude doma máme spoustu vysílaček, drátů, nabíječek, kabely, pájky atd. Na jednu stranu jsem ráda, že má takovýto koníček (hodně se toho naučil a kdyby se o to nezajímal, tak nedělá tu práci, která ho tak baví a slušně uživí), ale na druhou stranu mě mrzí, když dá přednost víkendu s vysílačkama než aby byl se mnou. No holt to budu muset překousnout
miluji ho ![]()