Jaké menstruační pomůcky doporučíte?

Anonymní
3.1.21 02:24

Jaké menstruační pomůcky doporučíte?

Dobrý den, potřebovala bych poradit, jaké menstruační pomůcky jsou pohodlné a ověřily se vám. Používám vložky, ty mi ale připadají zbytečně drahé a neekologické. Z tampónu a menstruačního kalíšku mě bolí celý podbřišek, ty vůbec nesnesu. Četla jsem ještě o alternativě menstruačních kalhotkách a látkových vložkách, máte s nimi někdo zkušenost? Chtěla bych si co nejvíc usnadnit život a hlavně hledám pohodlí. Děkuju za rady.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
3.1.21 06:34

Já používám jenom vložky

• Citovat
  • Nahlásit
17303
3.1.21 07:54

Ještě existují houby, o té jsem ani nevěděla že ji mám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21318
3.1.21 09:08

Menstruační kalhotky Snuggs :palec: :potlesk:

Jsou vyborne a to jsem k nim byla skeptická…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
3.1.21 09:35

Moje babicka (rocnik 1903) vzpominala na latkove vlozky, jaky to byl hnus je prat a vyvaret. A jaka je vyhoda ty bunicite vlozky v sitce. Ja poznala lepici vlozky a vlozky s kridelky a zase to byl pokrok. Tampon jen do bazenu. No a vidim, ze se vracime do casu babicek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21318
3.1.21 09:46
@Ba412 píše:
No a vidim, ze se vracime do casu babicek.

Cim? Moderni technologii kalhotek a tim, ze treba nezatěžuju přírodu zbytečným odpadem? Kolik kilo vlozek a tamponu vyprodukuje zenska za rok?
Nebo ty nenosíš spodní kalhotky a chodíš na ostro?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
3.1.21 10:37

@Hanka1 porid si Mirenu, vystacis se slipovkama a ani ty nepotrebujes. Jak casto musis ty menstruacni kalhotky prat? Fuj. Kolik jich mas? Kolik stoji jedny? Jak zatizi vyroba tech modernich materialu prirodu? Je ti jasne, ze jsou to umela vlakna, ktera zatezuji prirodu stejne jako vlozky? A peres je v ciste vode nebo se saponatem. To uz taky zatezuje prirodu. Vlozky jdou do spalovny, kde se spaluji pri vysoke teplote, navic spalovny maji filtry aby nevypoustely exhalace do okoli. Jo a pleny pouzivas jednorazove nebo praci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21318
3.1.21 10:47
@Ba412 píše:
@Hanka1 porid si Mirenu, vystacis se slipovkama a ani ty nepotrebujes. Jak casto musis ty menstruacni kalhotky prat? Fuj. Kolik jich mas? Kolik stoji jedny? Jak zatizi vyroba tech modernich materialu prirodu? Je ti jasne, ze jsou to umela vlakna, ktera zatezuji prirodu stejne jako vlozky? A peres je v ciste vode nebo se saponatem. To uz taky zatezuje prirodu. Vlozky jdou do spalovny, kde se spaluji pri vysoke teplote, navic spalovny maji filtry aby nevypoustely exhalace do okoli. Jo a pleny pouzivas jednorazove nebo praci?

Nejdriv si pocti, nez zacnes odsuzovat.

https://snuggs.cz/…how-it-works

Mirenu nechci, takovy sajrajt. Kalhotky mam ctvery, dele nemenstruju. Normalni kalhotky bych musela mit tak jako tak a vyroba pradla taky zatezuje prirodu…
Kazdy vecer ve sprse nebo umyvadle preperu v ciste vode, max s mydlem nebo sprchacem a po cyklu normalne hodim do pracky…

Pro mne je fuj vlozka…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1230
3.1.21 11:12

@Hanka1 no to teda musi byt neco, cvachtat se v umyvadle v menstruacni krvi. A jak resis silnou menstruaci pri 6 vlozkach za den?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21318
3.1.21 12:00
@Ba412 píše:
@Hanka1 no to teda musi byt neco, cvachtat se v umyvadle v menstruacni krvi. A jak resis silnou menstruaci pri 6 vlozkach za den?

https://snuggs.cz/…hugger-heavy?…

V ničem se necvachtam, používej si vložky a neřeš…

Zrejme ti ta vychvalovana Mirena moc nesedí, kdyz ti nestačí jedna slipovka.

Zakladatelka se ptala na zkusenost s menstruačního kalhotkama, ja ji mam dobrou. Tecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.1.21 13:48

@Ba412 Musela jsem se podívat, co je to Mirena. To bych do sebe nedala, nic pro mě.

• Citovat
  • Nahlásit
1230
3.1.21 14:03
@Anonymní píše:
@Ba412 Musela jsem se podívat, co je to Mirena. To bych do sebe nedala, nic pro mě.

Ale polykat hormony, to ano…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21318
3.1.21 14:05
@Ba412 píše:
Ale polykat hormony, to ano…

Ja zadny hormony nepolykam…co tam mas dalšího?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
3.1.21 14:14
@Anonymní píše:
@Ba412 Musela jsem se podívat, co je to Mirena. To bych do sebe nedala, nic pro mě.

Já taky :lol: A taky ne-e :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1638
3.1.21 14:15
@Anonymní píše:
Já používám jenom vložky

Taky. A cítím se pohodlně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit