Mám pocit, že mám něco v krku - na ohryzku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
devcenka30
Stálice 63 příspěvků 03.02.19 16:10
Jakoby neco v krku - ohryzku

Dobry den mam porad pocit jako by mels neco v ohryzku jako v krku.byla jsem na orl ale nic nenasli divali se mi i kamerou do krku pres nos. prosim mate neco podobneho?, dekuji porad te mi dekuji moc je to neprijemny pocit.:(

Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 16:24

Možná štítná žláza

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 03.02.19 16:26
@Anonymní píše:
Možná štítná žláza
Tu mam pry v poradku byla jsem na krev
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.02.19 16:27

I na sonu?

Sona73
Kecalka 126 příspěvků 03.02.19 16:29

To znám moc dobře.pocit,že jsem něco spolkla a uvízlo mi to tam.Byla to zvětšená mandle a dostala jsem jednorázovku injekci a pomaličku to odeznívalo,ale ten pocit byl fakt příšernej. :(

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 03.02.19 16:33
@Anonymní píše:
Možná štítná žláza
Tu mam pry v poradku byla jsem na krev
@Sona73 píše:
To znám moc dobře.pocit,že jsem něco spolkla a uvízlo mi to tam.Byla to zvětšená mandle a dostala jsem jednorázovku injekci a pomaličku to odeznívalo,ale ten pocit byl fakt příšernej. :(
@Anonymní píše:
I na sonu?

Na byla jsem na ORL a to se mi divala pres nos kamerou do krku tak ja nevim co jeste kam bych mela jit ? :(

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 03.02.19 16:37
@Sona73 píše:
To znám moc dobře.pocit,že jsem něco spolkla a uvízlo mi to tam.Byla to zvětšená mandle a dostala jsem jednorázovku injekci a pomaličku to odeznívalo,ale ten pocit byl fakt příšernej. :(

Ale kdyby mela zvetsenou mandli tak by to zistili prece .se bojim co to mam :(

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 03.02.19 16:38
@Sona73 píše:
Ale kdyby mela zvetsenou mandli tak by to zistili prece .se bojim co to mam :(
@devcenka30 píše:
Ale kdyby mela zvetsenou mandli tak by to zistili prece .se bojim co to mam :(

Jakoby me nekdo skrtil nebo nevim jak to popsat :(

girlime
Povídálka 46 příspěvků 03.02.19 16:45

Ja ten pocit mela asi mesic, nez jsem se dokopala k doktorovi, preslo to.

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 03.02.19 16:52
@girlime píše:
Ja ten pocit mela asi mesic, nez jsem se dokopala k doktorovi, preslo to.
a a co to bylo?
girlime
Povídálka 46 příspěvků 03.02.19 16:59

@devcenka30 nevim, jak jsem psala, odeznelo to samo

lampicka11
Závislačka 3544 příspěvků 5 inzerátů 03.02.19 17:12

Mám to občas taky tak…jak kdyby se mi tam něco zašprajclo… Většinou to do pár dnů samo přejde… Může být poškrábaná sliznice v krku nebo jen nějaký nachlazení. Počkej…třeba to přejde jako u mě …i když pocit není moc dobrý…zkus aspoň něco cucat

Sona73
Kecalka 126 příspěvků 03.02.19 18:19

@devcenka30 Ten popis opravdu sedí na tu štítnou žlázu,tam ty pocity škrcení jsou.

devcenka30
Stálice 63 příspěvků 03.02.19 19:17
@Sona73 píše:
@devcenka30 Ten popis opravdu sedí na tu štítnou žlázu,tam ty pocity škrcení jsou.

A kdyz mi to v krvi nezistily?

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Kůži z těla mu přišili k obličeji! Z první plastické operace se vám zvedne žaludek

Tak jako každé odvětví medicíny se i plastická chirurgie vyvíjela dlouhá léta... číst dále >

Pravý důvod rozchodu Elišky Bučkové s Jakubem Vágnerem? Expresu řekla, jak to bylo

Dlouho se spekulovalo o tom, co bylo příčinou náhlého rozchodu modelky Elišky... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >