Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Ahoj, chci si pořídit nový mobil. Hlavní požadavek je co nejlepší foťák. Displej 5,5 ale smířím se i s 5,2. RAM nejmíň 3GB. Paměť čím větší, tím lepší. A ideálně do 6 tis, ale zvládnu i do 10. Myslíte, že je to nereálné? Jo a chci určitě android.
Díky za rady.
Pokud do 6 tisíc. Tak určitě honor 6X teď je v akci za pětku a v ceně do těch 5 tisíc lepší nenajdeš. Jinak pokud do 10 tak je větší výběr. Teď nevím jestli platí u Samsungu cashback takže třeba i S7e popř honor 8 nebo 9. Ještě mě napadá p 10