Výběr mobilu s dobrým foťákem

17
30.11.17 21:40

Jaký pořídit mobil s dobrým foťákem?

Ahoj, chci si pořídit nový mobil. Hlavní požadavek je co nejlepší foťák. Displej 5,5 ale smířím se i s 5,2. RAM nejmíň 3GB. Paměť čím větší, tím lepší. A ideálně do 6 tis, ale zvládnu i do 10. Myslíte, že je to nereálné? Jo a chci určitě android. :) Díky za rady.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20019
30.11.17 21:46

Jestli se smiris s 5,1” doporučuji samsung S5 NEO :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1388
30.11.17 22:05

Iphone SE, Iphone 7, iphone 8…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1388
30.11.17 22:06

Přehlédla jsem cenu sorry ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
30.11.17 22:57
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1208
1.12.17 12:15

Pokud do 6 tisíc. Tak určitě honor 6X teď je v akci za pětku a v ceně do těch 5 tisíc lepší nenajdeš. Jinak pokud do 10 tak je větší výběr. Teď nevím jestli platí u Samsungu cashback takže třeba i S7e popř honor 8 nebo 9. Ještě mě napadá p 10

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
shadowbabe
1.12.17 16:54

Mam Huawei Nova a partner Honor 7 :)

  • Citovat
  • Upravit
17
7.12.17 19:22

Super, díky všem. Kouknu na ně. :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák