Jaký se vám stal nejhorší trapas?

28
30.8.21 20:09

Jaký se vám stal nejhorší trapas?

Ahoj, pojďme se trošku pobavit na cizím neštěstí.
Jaký byl váš nejhorší trapas? Mně osobně se trapasy moc nestávají, spíš takové ty klasiky jako třeba že si někoho s někým spletu, nebo jsem třeba šla po nádraží dívala jsem se do telefonu protože mi přišla SMS a vrazila jsem do odpadkového koše který jsem převrátila (byl to takový ten plastový a byl asi špatně upevněný) těch 30 smějích se lidí.. no nebylo to příjemné ale jak říkám, netuším proč, trapasy se mi zkrátka nestávají

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22979
30.8.21 20:20

Děti donesly ukázat návštěvě můj vibrátor…,

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9251
30.8.21 20:23

@Janli :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: nene

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9251
30.8.21 20:24

@Miasl Přesně tohle se stalo mě :roll: :D ještě jsem si rozbila hubu :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
718
30.8.21 20:31
@Janli píše:
Děti donesly ukázat návštěvě můj vibrátor…,
:lol: :lol: :mrgreen: :D
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.8.21 20:41

Trapasy jsou hodně intimní a jsou mojí mamky - tak prosím anonymně -

• před cca 35 lety byli z práce na zájezdu v NDR - na nákupy, no mamce se chtělo na velkou a nebylo kam jít, pak konečně našla nějaké wc, nikdy si na prkénko nesedá a nesvítila tam elektrika, mamka přidřepla nad mísu a vykonala obě potřeby - naráz jí něco stříká na nohy - na wc byl zavřený poklop, takže vše „umístila“ na poklop
  • kdysi dávno doma malovali, otec zavolal synovce pomoci vystěhovat nábytek z ložnice, pod nočním stolkem se objevil vibrátor - zíral otec i synovec
  • Citovat
  • Nahlásit
22979
30.8.21 20:47

@Šema jo, jo… :oops:
Nedávno tu byla podobná diskuze. Pudloslava tam popisovala, jak jí děti sebraly tampony a ozdobily si s nima zahradní domeček…tak to jsem se zlomila v pase zase já… :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9251
30.8.21 21:08

Tak já jsem takový tele holky že jsem sebrala klíč od WC u doktora. Doma mi vypadl z kalhot 8o Takže… :nevim: Nevím jestli trapas každopádně jiný level :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9251
30.8.21 21:09

@Janli :lol: :lol: :lol: :lol: ovšem :lol: :lol: :lol: jako tohle nemá chybu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4621
30.8.21 21:23

Koupila jsem si krásné nové baleríny, ne zrovna levné, které navrhoval úplný manták. Jakmile se mi jen trochu zpotila noha bota šla dolů, každopádně takovým způsobem, že bylo nemožné ji udržet na noze. Šla jsem si jak dámička, vyšvihnutá do práce. První botu jsem nechala na přechodu, záhy jsem ztratila i tu druhou. Ve tváři řidičů čekajících na semaforu bylo vidět pobavení nad tím, jak tam sbírám boty. Tak jsem si to v kostýmku štrádovala po Brně s botama v rukách… U Batě pak na mě dost divně čuměli, když jsem si přišla bosá koupit boty :) :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2383
30.8.21 21:26

Ucpala sem na návštěvě záchod.. U tchýně… Bohužel, nebylo čím to uvolnit, tak jsem to musela oznámit.. Tchán pak musel sundat celou mísu a prorvat potrubí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5231
30.8.21 21:35
@kissi píše:
Ucpala sem na návštěvě záchod.. U tchýně… Bohužel, nebylo čím to uvolnit, tak jsem to musela oznámit.. Tchán pak musel sundat celou mísu a prorvat potrubí…
:hug: to o se stává pravidelně našim dětem taktéž u tchýně. Párkrát oducpával můj manžel, teď již mají nějaký klacek na wc nebo co a děti mi vždy hlásí, jak babička porcovala :mrgreen:
Je to starý dům se starým zarostlým potrubím…
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9251
30.8.21 21:36

:lol: ale to by se člověk radši neviděl :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5951
30.8.21 21:36

Skoro nejtrapněji v životě jsem se cítila asi před čtvrstoletím v Řecku na benzínce, kam jsme dorazili přes Makodenii odvážně autem z Čr,
já tam čapla na tu humus šlapku a naráz PROUD vody jak kráva a začli mi tam dělat zrovna deratizaciuju v přímém přenosu přííímo pod mou pitkou.. :mrgreen:
jsem se málem poch-cala podruhé :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26672
30.8.21 21:40

@Lucy75 pitka to nazývají u nás v práci Bulhaři

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...