Jaký vybrat mobilní telefon - odešel mi

Napsat příspěvek
Velikost písma:
12834
10.9.20 08:39
@Markéta80 píše:
@TopSecret :mrgreen: už nechlastej :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: kontroluju skody :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1208
10.9.20 17:34
@Markéta80 píše:
Jak jsou na tom Nokie? Od vánoc mám samsung a dneska se mne rozbilo sklo :? tak vybíram nový. Jestli zase samsung nebo mrknout na něco jiného :lol:

Nokie nic moc. Spíš bych řekla, že nic. Záleží na ceně kolik je člověk ochotný investovat.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
59409
10.9.20 19:13

@TopSecret :mrgreen: :mrgreen: @Vosma29 nakonec jsme si objednala xiomi a snad zase hned nespadne, kryty objednané a místo folie tvrzené sklo :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
15938
10.9.20 19:20
@nozu píše:
no jo, ale nové Huawei už nemají podporu google a nestáhneš si jedinou aplikaci z google play. Do toho bych v současné době nešla…

To bych skoro viděl jako výhodu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody

Ikona - Petr Novák

Mgr. Petr Novák