Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
@Markéta80 píše:
Jak jsou na tom Nokie? Od vánoc mám samsung a dneska se mne rozbilo sklotak vybíram nový. Jestli zase samsung nebo mrknout na něco jiného
Nokie nic moc. Spíš bych řekla, že nic. Záleží na ceně kolik je člověk ochotný investovat.
@TopSecret
@Vosma29 nakonec jsme si objednala xiomi a snad zase hned nespadne, kryty objednané a místo folie tvrzené sklo ![]()
@nozu píše:
no jo, ale nové Huawei už nemají podporu google a nestáhneš si jedinou aplikaci z google play. Do toho bych v současné době nešla…
To bych skoro viděl jako výhodu.