Jára Cimrman - český velikán

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6661
2.12.14 12:20

Je to takový ošklivý a skoro bych řekl zlý, zlý, pane řediteli, nepěkná věc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
2.12.14 12:21

Tak trošku jsem si zapřeháněl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6661
2.12.14 12:23

Pokud je to rozdělení na skupiny A a B jen orientační, tak proč zrovna my jsme béčko?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
vykladzkaret
4.12.14 02:47

„Odjedeš hned prvnim vlakem.“
„Ich muss mein fünf Pflaumen packen.“

  • Citovat
  • Upravit
vykladzkaret
4.12.14 02:47
@bartsch píše:
Pokud je to rozdělení na skupiny A a B jen orientační, tak proč zrovna my jsme béčko?

Jestli chcete, ja to tady opravim…
Opravte to!

  • Citovat
  • Upravit
vykladzkaret
4.12.14 02:48

Hledal jsem nevěstu s holou zadnicí,
která by nezhrdla chudou světnicí.

  • Citovat
  • Upravit
vykladzkaret
4.12.14 02:48

Vcera jsme si dali Afriku:

„Pane barone, uměl byste mu vysvětlit muzeum?“
ano… „To bys nepochopil.“

„Náčelník Holé Neštěstí vám položí několik otázek. První otázka, které my říkáme zdvořilostní:“
„Co tady chcete?!“

  • Citovat
  • Upravit
vykladzkaret
4.12.14 02:49

Jan Hus: „…Zikmund, ten tu je..a když se potkáme, myslíte, že se omluví? Nebo alespoň sklopí zrak? Nene, jen se na mě šklebí a posměšně chrastí sirkama!“

  • Citovat
  • Upravit
4170
4.12.14 03:31

Jéé, já se taky hlásím k milovníkům Cimrmana :mavam: Ani nevíte, jak je to pro mě deprimující, když se mě v nějaké situaci povede vtipně zahlásit úryvek ze hry a kolem není nikdo, kdo by to ocenil a chápal :mrgreen: :mrgreen: Zrovna včera jsem se dívala na počasí (žijeme v zahraničí v teploučku) a posílala jsem sestře zprávu, že máme 23 stC. A pak jsem se podívala, kolik je v ČR, ale ve stupněch fahrenheita a bylo 30 a sníh. Tak jsem jí napsala: kdyby jste si taky měřili teplotu ve F, tak máte taky teplo. Až na ten sníh :jazyk:
A zrovna teď jsme přijeli od kamaráda (taky čecha) a tak jsme vzpomínali na starý časy, když jsme byli děti. A on tak prohlásil: já jsem jezdíval do Žeranovic, do Znojma… a já ( v duchu) do podolí, do lékarny… :lol: :lol: Bohužel jim Cimrman nic neříká, žijí tu už moc dlouho :? :(

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7661
4.12.14 09:38
@Brukita píše:
Ani nevíte, jak je to pro mě deprimující, když se mě v nějaké situaci povede vtipně zahlásit úryvek ze hry a kolem není nikdo, kdo by to ocenil a chápal :mrgreen: :mrgreen:

Jak ti rozumím. :hug: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3620
4.12.14 10:42

@Brukita @Bersaba
taky nechápu, jak to někdo nemůže znát :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7746
4.12.14 10:48

Já mu povídám, Koloději, ne že bych Zlatovlásce nepřál urostlého muže, ale co je moc, to je moc. Víš, jak on je velký? Takhle pocaď … má ponožky. :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
337
4.12.14 13:27

A není nad absolutní rým…

„Naše staré hodiny,
bijí čtyři hodiny.“

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4170
4.12.14 15:35

Můj bývalý šéf byl takový ňouma, a moc šéfovat neuměl, tak to jsem si vždycky v jeho přítomnosti aspoň sama pro sebe řekla: Bóže Bárrto, ty jsi tak hloupej, až je mi tě někdy líto :oops:
A ještě ráda používám Ten pokrok! Kde se to zastaví? :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4170
4.12.14 15:43

Jsou tu oba vaši Mirkové :lol: :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová