Jarní depka, jak si zvednout náladu?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6654
24.2.21 19:38
@Anonymní píše:
Ahoj, já mám podobný problém, sice nemám dítě a ani rodinu ještě.. ale mám takové jarní depky pravidelně každý rok, venku krásně, měla bych se radovat, ale moje nálada klesá snad ještě víc než když je venku hnusně, cítím se jak v cizím těle, nesvá.. co vám na to pomohlo?

Sportujes?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.2.21 19:45

Mám to taky. S rozdílem, že už druhý týden bojuju s covidem, tak nemůžu ani sportovat, nemůžu ven, na procházku, tady u nás inverze a fakt hnusný počasí. Lezavo, vlhko, opar. Ani to blbý okno nepomůže otevřít. Momentálně si přeju jediné, abych se uzdravila a mohla zase normálně fungovat. Čtení knížek, televize ani křížovky už mě fakt nebaví…
Je velká pravda, že zdraví mají tisíc přání, nemocní jen jedno. Kdo jste zdraví, važte si toho, není to samozřejmost.

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová