Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Anonymní píše:
Ahoj, já mám podobný problém, sice nemám dítě a ani rodinu ještě.. ale mám takové jarní depky pravidelně každý rok, venku krásně, měla bych se radovat, ale moje nálada klesá snad ještě víc než když je venku hnusně, cítím se jak v cizím těle, nesvá.. co vám na to pomohlo?
Sportujes?
Mám to taky. S rozdílem, že už druhý týden bojuju s covidem, tak nemůžu ani sportovat, nemůžu ven, na procházku, tady u nás inverze a fakt hnusný počasí. Lezavo, vlhko, opar. Ani to blbý okno nepomůže otevřít. Momentálně si přeju jediné, abych se uzdravila a mohla zase normálně fungovat. Čtení knížek, televize ani křížovky už mě fakt nebaví…
Je velká pravda, že zdraví mají tisíc přání, nemocní jen jedno. Kdo jste zdraví, važte si toho, není to samozřejmost.