Jde o psychické týrání?

anonymka5
12.7.15 17:02

jde o psychicke tyrani???

Ahoj chtěla bych slyšet Váš názor. Jsems partnerem 2a pul roku.Rok spolu bydlíme a strašně se změnil. Vím že je to normální alenevím jak dál. Často slyším poznámky typu že za všechno, za všechny hádky atd můžu já. Ponižuje mě a jsem ta špatná jen já :( jsemz toho uplně vyčerpana..Chodím o víkendu do práce. Jsem tam třeba jen v sobotu ale od 10 ráno do 5 rána(jsem číšnice a máme tam svatby).Přijdu unavená dom všude je bordel partner není schopný ani umýt nádobí natož ustlat moji peřinu která zůstala tak jak jsem odešla z domu. Nechápe že když pracuji tak moc a vydělávám peníze pro nás(i on vydělává dostale na víkend pracovní by se vykašlal a byl by radši doma) tak že aspoň může poklidit abych si odpočinula..mám jen jeden den volno v týdnu a to po té 20cítce takže bych nejradši prospala celý den(mám na to právo).Hádáme se hlavně kvůli tady tomu..Snažím se mu to říct normálně slušně popovídat si aby mi pomáhal ale vždy to skončí hádkou za kterou múžu z jeho strany já. Chceme teď vzít svůj byt už se nám vyřizuje hypotéka. Jsem fakt bezradná :( co si o tom myslíte vy? co by jste udělaly na mé strane??nejde nahodou o psychické týrání??Za vše můžu podle něj já..prý jen přeháním že tu není bordel..přitom všude bylo něco položeného a neuklizeného..:( děkuju moc

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

12.7.15 17:05

A stoji ti to za to? Na svete je tolik chlapu co se chovaj hezky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymka5
12.7.15 17:05

@Ondrášovka.N mám ho ráda :( ale asi nestojí :( jedině že by se polepšil.. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
15372
12.7.15 17:07

A když ti někdo napíše, žýe je to psychické týrání, tak co?
Polož si jinou otázku, chceš celý život být za všechno vinná ty? Chceš mít partnera, co ti nebude oporou? Chceš zabezpečovat materiálně rodinu jen ty? Pokud je odpověď ano, uvaž si na krk hypotéku s tímhle chlapem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymka5
12.7.15 17:08

Ještě říká (dokonce ukázal) svojím rodičům jaký mám binec ve skříni..Neměla jsem čas si to uklidit protože přišly nečekaně tak jsem to tam jen naházela a už jsem u nich největší bordelářka a to i u mojí mamky protože on je svatý a všichni věří mu :/ Když někam chce jít říkám ok jdi ale pomož mi ještě s uklidem..třeba dnes..a on že ne že až se vrátí..ale já jsem si první chtěla uklidit apak se vrátit do uklizeného a jen si lehnout..samozřejmě sme se pohádaly a teď mi vtloukává do hlavy že kvůli mě nikam nemohl jít že sem ho nechtěla pustit..je to tak vždy :'(

• Nahlásit
  • Citovat
anonymka5
12.7.15 17:09

@jahuhudka nechci :'( je to tak těžké :zed: :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
26100
12.7.15 17:09

Podle mě to teda psychický týrání není… Pro mě by bylo v okamžiku, kdy by ti nadalval za to, že tam je bordel po tom, co tys celej den nebyla doma… :think: :nevim: To, že on má jinak posunutou hranici toho, co je a není nepořádek, to je další věc… Pokud ti to tolik vadí, nebuď s ním. Je lepší odejít teď, když nemáte společný závazky… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymka5
12.7.15 17:11

@kate02 nejde jen o úklid..jde i o to že jsem za všechno viník já..já mu vždy odpustím a mám výčitky že za to můžu já :'( já jsem fakt naivní

• Nahlásit
  • Citovat
26100
12.7.15 17:15
@anonymka5 píše:
@kate02 nejde jen o úklid..jde i o to že jsem za všechno viník já..já mu vždy odpustím a mám výčitky že za to můžu já :'( já jsem fakt naivní

A řekneš mu, aby to udelal? Nebo čekáš, že ho to napadne „samo“? :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymka5
12.7.15 17:17

@kate02 jasně že mu to říkám.-řeknu mu než jdu do práce ať trochu poklidí že vidí že nestíhám že je toho na mě moc…řeknu mu aj konkrétně co…ale nic neni hotové :( jen hraje a je na notasu

• Nahlásit
  • Citovat
20864
12.7.15 17:18
@anonymka5 píše:
@kate02 nejde jen o úklid..jde i o to že jsem za všechno viník já..já mu vždy odpustím a mám výčitky že za to můžu já :'( já jsem fakt naivní

Nechápu, proč když už řešíš dilema, jestli nejsi psychicky týrána, proč se s takovým partnere ženeš do soužití a hypotéky. To nemáš na to si najít partnera se kterým budeš šťastná?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26100
12.7.15 17:19
@anonymka5 píše:
@kate02 jasně že mu to říkám.-řeknu mu než jdu do práce ať trochu poklidí že vidí že nestíhám že je toho na mě moc…řeknu mu aj konkrétně co…ale nic neni hotové :( jen hraje a je na notasu

Tak to je pak těžký, no… :nevim: Buď si zvykni, nebo jdi od něj, nic jinýho asi nevymyslíš…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14654
12.7.15 17:20

@anonymka5
Pokud se nemůžete domluvit ani na běžném provozu v bytě, kde jsou jenom dva dospělí, z toho ty o víkendu v práci, tak nevím, jak chcete řešit opravdové problémy, až přijdou děti, nemoci a pod. Pokud tě přítel shazuje před rodiči, tak to by se mi teda nelíbilo. Máte nedostatky v kominikaci.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
anonymka5
12.7.15 17:20

@hanka.br. mám..nejsem tlustá ani nějak škaredá a je mi málo roků..asi až moc málo :( ale na to kolik mi je už umím vařit skoro všechno..uklízím starám se o domácnost víc než nějaká starší..aj mamka mě obdivuje..ale dělám to pro nás :/ neocení to

• Nahlásit
  • Citovat
anonymka5
12.7.15 17:21

@nostress snažím se pořád něco řešit ahlavně v klidu bez hádek..Ale prostě z toho vyjdu ta špatná a nebo mi to odkýve a je to..někdy se na něčem domluvíme ale je to zas to samé dokola :( nic k lepšímu

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama