Jde přehrát film z DVD na USB?

316
18.1.14 16:51

Jde přehrát film z DVD na USB?

Ahoj holky :mavam:

prosím Vás, nevíte některá, jestli jde přehrát film z DVD na USB?
A pokud ano, tak jak na to?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Elessar
18.1.14 17:02

Zkopírovat :think:

  • Citovat
  • Upravit
18.1.14 17:03

Myslíš jako překopirovat z dvd na flash disk, nebo vypálit z dvd na Flash disk?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
316
18.1.14 17:05

@Elessar

no to mě taky napadlo, ale nevím jak :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.14 17:12

Otevři si dvd a zkus zkopirovat tu složku s filmem, a pak vložit na flash pokud to nepujde tak máš chráněné dvd a musi se odemknout pomoci nakého programu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
316
18.1.14 17:51

@machovicsimca

tak to neklaplo. Zkopírovala jsem to, to šlo, ale nešlo to spustit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.14 17:54

A v jakém přehrávači videa to spouštíš

Příspěvek upraven 18.01.14 v 17:55

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
316
18.1.14 17:55

V tom co mám v počítači. já se v tom vůbec nevyznám totiž :oops:
ono se to překopírovalo tak podivně, jako žlutá složka se soubory a v ní spousta souborů

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.14 18:03

No tak zkus najít v té žluté složce ten největší soubor a otevřít v prohližeči videa - pokud máš jen nějaký obyčejný media player tak si raději stáhni třeba VLC player a zkus to otevřit v něm, nejspíš v tom media playeru nemáš codeky nebo tak ono je vice možností na překopirovaní z dvd třeba udělat obraz disku iso nrg nebo tak ale to se blbě vysvetluje pres diskuze, nebo třeba programy typu dvd shrink ale nejprve si to zkus otevřit v tom VLC to je nejlepší http://www.stahuj.centrum.cz/?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
38179
18.1.14 18:41
mishelka píše:
Ahoj holky :mavam:prosím Vás, nevíte některá, jestli jde přehrát film z DVD na USB?
A pokud ano, tak jak na to?

Pokud je to DVD už kopie, tak by to mělo jít opravdu jen zkopírovat.
Ale pokud je to originál, tak to bude chráněné, musela bys napřed odstranit ochranu proti kopírování, zkus se podívat na netu třeba na program DVD Decrypter.
Pokud s tím ale nemáš žádnou zkušenost, tak pro tebe bude nejjednoduší si ten film najít na netu a stáhnout si ho.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
18.1.14 18:50

Asi lepší předělat na avi soubor a pak překopírovat http://www.slunecnice.cz/…o-converter/ tady je convertor, mě vyhovuje a je zdarma ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35545
18.1.14 19:04

@kerrankin pustím program, vložím DVD, najedu nahoře na liště - DVD - vyberu jednotku DVD - chvíli načítá soubory - dám dole na liště AVI - vyberu výstupní formát a OK. Tuhle jsem dělala Vydrýska. Udělá se to po dílech a pak můžu zase pospojovat dohromady. :think:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
316
20.1.14 16:10

Vyzkoušela jsem všechno co jste tu radily a neklaplo nic.
asi jsem fakt totální IT analfabet.
Přesto moc děkuju za pomoc holky.
Jste zlaté :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

Knihy z edice Disney Baby

  • (4.8) + 40 recenzí

MULA skládací pohárky

  • (4.9) + 25 recenzí

Hra JAUVAJS!

  • (3.8) + 10 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová