Jdou úplně smazat inzeráty v místním bazaru?

5299
19.6.15 10:26

Jdou úplně smazat inzeráty v místním bazaru?

Poradíte, prosím? Jdou nějak v části Můj bazar v kategorii Smazané inzeráty ÚPLNĚ odstranit některé smazané inzeráty? Začínám v tom mít trochu borčus, co je skutečně prodané a co se mezi smazané inzeráty dostalo jen proto, že mi to tam prostě po pár měsících „spadlo“ z aktuálních inzerátů.

Existuje taková možnost vůbec? Případně pokud ne, neuvažují admini @admin o nějakém zlepšováku, že by si každý inzerent ve svých smazaných inzerátech mohl prodané věci úplně smazat nebo aspoň označit třeba nějakou hvězdičkou nebo tak něco?

Díky za rady :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12594
19.6.15 12:17

Zdravím,
máte pravdu, teď je všechno dohromady. Pořešíme, zda by se to nedalo nějak oddělit.
Nepomohlo by třeba, kdyby neaktuální inzeráty padaly do složky „pozastavené“?

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5299
19.6.15 14:59

@admin Výborný nápad, to by mi úplně stačilo. Ze složky „pozastavené“ už bych to lehce čas od času roztřídila, prodané smazala a neprodané obnovila. Super :palec: Škoda, že se nevyjádří ještě někdo další. Nerada bych, aby se kvůli mě změnil systém, který třeba ostatním vyhovuje…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
18.1.16 23:13

A byla by i možnost smazat úplně inzerát? Když jej třeba dáme i omylem vícekrát, tak ať nám tam nezavází? ;)

Děkuji :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12594
19.1.16 09:09

Zdravím,

@Daja94 pokud inzerát smažete, měl by se stáhnout z nabídky a objevit se pouze v kategorii Smazané inzeráty. :kytka:

adminka Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
70
20.1.16 12:44

Děkuji.. ano, je to tam :) Já myslela úpně jakoby „vysypat koš“ :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
20.1.16 13:01

@admin Sly by prosim inzeraty smazat uplne?

Nevidim jediny duvod, aby byly k dohledani, i kdyz s poznamkou, ze je vec prodana. Toto mi na mistnim bazaru docela vadi.Na MK je mozne inzerat smazat a jiz se nikde nezobrazuje.

Dekuji za zvazeni :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12594
20.1.16 13:43

Dobrý den,

inzeráty úplně smazat bohužel nejdou.

Hezký den :kytka:
Admin Andy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
20.1.16 14:07
@admin píše:
Dobrý den,

Admin Andy

Andy, dekuji za odpoved :kytka:

Mohu znat duvod?

Pro mne je to duvod zde dalsi inzeraty jiz nepridavat. Drive jsem o nemoznosti smazat inzerat nevedela, jinak bych zde vubec neinzerovala. (Stavajici funkce smazani skutecne neni, ac to tak nazyvate :think: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
20.1.16 14:07
@admin píše:
Dobrý den,

Admin Andy

Andy, dekuji za odpoved :kytka:

Mohu znat duvod?

Pro mne je to duvod zde dalsi inzeraty jiz nepridavat. Drive jsem o nemoznosti smazat inzerat nevedela, jinak bych zde vubec neinzerovala. (Stavajici funkce smazani skutecne neni, ac to tak nazyvate :think: ).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12594
20.1.16 14:31

Dobrý den,
smazáním inzerátu ho stáhnete z nabídky. Záložka smazané inzeráty tedy slouží jako takový archiv inzerátů. Zatím jsme měli zpětnou vazbu, že prodejci chtějí mít přehled o veškeré své nabídce. :think: Nebo funkci používají v případě, že jedou na dovolenou a nechtějí nechat inzerát aktivní. Nebo je zboží rezervované, ale ještě ne prodané.

Děkujeme Vám za zpětnou vazbu, zohledníme ji při dalším vývoji bazaru.

Pěkný den :kytka:
Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3196
3.2.16 09:50

@admin dobry den Moniko.

Dekuji za vysvetleni :kytka:

Preji hezky den,
Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Omiii
26.4.16 10:12

Dobrý den, mám problém s bazarem.
I přes to, že žádný inzerát není aktivní, neustále mě kontaktují lidé, že by dané zboží koupili a nedokáží pochopit, že zboží již nemám když vidí inzerát..
Jak je to možné? Šlo by to nějak pořešit, či inzeráty úplně smazat?

• Citovat
  • Upravit
26.4.16 10:30

Pravda, také mi lidé reagují na smazané inzeráty, je to nepříjemné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22314
26.4.16 10:56
@Omiii píše:
Dobrý den, mám problém s bazarem.
I přes to, že žádný inzerát není aktivní, neustále mě kontaktují lidé, že by dané zboží koupili a nedokáží pochopit, že zboží již nemám když vidí inzerát..
Jak je to možné? Šlo by to nějak pořešit, či inzeráty úplně smazat?

Stává se mi to samé. Co s tím?

@admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama