Je homosexualita móda? - Homofobie

Napsat příspěvek
Velikost písma:
4466
23.7.13 22:16
@Tykvička píše:
@kadavka Děti do puberty kopírují názory a styl svých rodičů, teprve v dospělosti jsou samy za sebe..

ano, přesně tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
chatwenna
23.7.13 22:16

@Gladys Si kup sluchatka, ne… :roll:

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
23.7.13 22:16

A viděly jste někdy bezdomovce ve vášni? já jo 8o už je to pár let a pořád mě to při vzpomínce navaluje :mrgreen:
Fakt hrůza, ona mu sedí obkročmo na klíně, oba dva fakt humusáci špinavý, nalitý a huby jim jezdí :poblion:

  • Citovat
  • Upravit
nepř. G12
23.7.13 22:17

@kadavka
no škoda, myslela jsem ty mladé, co tu někdo popisoval, jak se líbali

  • Citovat
  • Upravit
chatwenna
23.7.13 22:18
@Jasněnkaa píše:
A viděly jste někdy bezdomovce ve vášni? já jo 8o už je to pár let a pořád mě to při vzpomínce navaluje :mrgreen:
Fakt hrůza, ona mu sedí obkročmo na klíně, oba dva fakt humusáci špinavý, nalitý a huby jim jezdí :poblion:

jdu blejt, velebnosti… :poblion:

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
23.7.13 22:18
@valkil píše:
neser! Malej je miluje! :twisted:

no tak to máš jasný, „mami to je Karel a my se budem brát“ můžeš to z něj zkusit vymlátit, jestli je ještě malej :think:

  • Citovat
  • Upravit
Tykvička
23.7.13 22:18
@Jasněnkaa píše:
A viděly jste někdy bezdomovce ve vášni? já jo 8o už je to pár let a pořád mě to při vzpomínce navaluje :mrgreen:
Fakt hrůza, ona mu sedí obkročmo na klíně, oba dva fakt humusáci špinavý, nalitý a huby jim jezdí :poblion:

Čětla jsi Strašidla od Palahniuka?

  • Citovat
  • Upravit
K-Black
23.7.13 22:19
@chatwenna píše:
jdu blejt, velebnosti… :poblion:

běž, fakt to bylo hrozný :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
4466
23.7.13 22:19

@Jasněnkaa chodíš i na Rodinu? taky tam chodí nějaká Jasněnka :think:

Příspěvek upraven 23.07.13 v 22:19

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Tykvička
23.7.13 22:19
@Jasněnkaa píše:
no tak to máš jasný, „mami to je Karel a my se budem brát“ můžeš to z něj zkusit vymlátit, jestli je ještě malej :think:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :potlesk:
  • Citovat
  • Upravit
1614
23.7.13 22:19

At si kazdej dela co chce, pokud tim neublizuje ostatnim lidem. Tady neni co resit, nechapu proc by to mela byt moda, akorat uz je konecen normalni doba a lidi se tim uz nemusi tak tajit.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1716
23.7.13 22:19

Taky si myslim, ze to neni moda. Ale myslim si, ze nekteri to berou jako neco, co je vyhani z rad sedi do popredi a davaji svou homosexualitu okazale najevo. A to mi uz treba vadi. Stejne jako cigan, ktery se pri prvni prezitosti ohani rasismem a podobne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
K-Black
23.7.13 22:19
@Tykvička píše: Čětla jsi Strašidla od Palahniuka?

ne, já čtu jen emimino :lol:

  • Citovat
  • Upravit
2383
23.7.13 22:20
@Jasněnkaa píše:
no tak to máš jasný, „mami to je Karel a my se budem brát“ můžeš to z něj zkusit vymlátit, jestli je ještě malej :think:
:lol: :lol: :lol: :lol:
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2445
23.7.13 22:20

@Tykvička doufám, že se děcka změní…mám mezi buznama spoustu skvělých kamarádů a tohle chování k nim mě fakt hrozně séře… :cert:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová