Je homosexualita móda? - Homofobie

132
23.7.13 21:50

Je homosexualita moda nebo ne?

Myslíte si, že je to moda? Jí jsem dneska potkala na ulici dva kluky, jak se drželi za ruce a vzhledem k jejich věku(cca 20 let)to asi nebyli jen kamarádi nebo sourizenci. Manžel je homofob, já je neřeším, ale pokud se třeba líbají na ulici, tak už mi to taky přijde moc.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

K-Black
23.7.13 21:52

Ne, je to stravou. Když jedí kluci jako děti hodně párky tak z nich jsou bukvice :mrgreen:

Jasný, že to není moda, jen se za to už tolik nestydí jako dřív.

• Nahlásit
  • Citovat
7995
23.7.13 21:53

Myslíš, že by si někdo nechal prošťouchnout anální otvor jen proto, že je to in?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19228
23.7.13 21:53
@Anonymní píše:
Myslíte si, že je to moda? Jí jsem dneska potkala na ulici dva kluky, jak se drželi za ruce a vzhledem k jejich věku(cca 20 let)to asi nebyli jen kamarádi nebo sourizenci. Manžel je homofob, já je neřeším, ale pokud se třeba líbají na ulici, tak už mi to taky přijde moc.

A kdyz se libaji heterosexualove, tak to neni moc?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
23.7.13 21:55

@mroe
Dva heterosexuální muži?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662

Přesně tak, dříve to bylo naprosté tabu proto jich nebylo veřejně tolik. A ty se s manželem na ulici nepolíbíš? Proč by nemohli oni? Přeci se na ně nemusíš koukat. Neřeš to a nech je žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13822

Můj manžel je třeba toho názoru, že dneska je to až tak normální, že už je to nenormální, jak je to normální :mrgreen: Prostě říká, že když to bude někdo od malička považovat za běžné, může být později homo, i když by jinak homo nebyl. Mě je to jedno :nevim: Ale svojí pětileté dceři říkám, že svatbu můžou mít jen kluk a holka. Na takové „normálnosti“ je myslím času dost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27167
@Jasněnkaa píše:
Ne, je to stravou. Když jedí kluci jako děti hodně párky tak z nich jsou bukvice :mrgreen:Jasný, že to není moda, jen se za to už tolik nestydí jako dřív.
:palec: :palec: :palec: :palec: :palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
378

Není to móda, jen už to není tabu. Ať se klidně kluci na ulici líbaj, nijak mi to nevadí. Ráda se kouknu, kort na dvacetiletý. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2383
@Anonymní píše:
Myslíte si, že je to moda? Jí jsem dneska potkala na ulici dva kluky, jak se drželi za ruce a vzhledem k jejich věku(cca 20 let)to asi nebyli jen kamarádi nebo sourizenci. Manžel je homofob, já je neřeším, ale pokud se třeba líbají na ulici, tak už mi to taky přijde moc.

móda určitě ne, homo jsou od nepaměti, jen se neukazovali, protože to bylo pro společnost nepřípustné! Mě je to teda taky jedno, ale líp se kouká na ženský když už to musí být :mrgreen: u chlapů mi to příjde nepřirozenější, nevím proč!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
132
@mroe píše:
A kdyz se libaji heterosexualove, tak to neni moc?

Já vím, že je to divné, ale prostě mi to připadne divné…Vím, že jsem v tomhle názoru zastaralá

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2649
23.7.13 21:56
@Jasněnkaa píše:
Ne, je to stravou. Když jedí kluci jako děti hodně párky tak z nich jsou bukvice :mrgreen:Jasný, že to není moda, jen se za to už tolik nestydí jako dřív.
…zaplat pan buh za to!!!
Mam nekolik takovych pratel, muze i zeny, a nejsou to zadny uchylove! Ba naopak! Kolikrat kultivovanejsi, nez heteraci!
A maji obrovsky smysl pro humor. Co jim taky zbyva v tyhle priprdeny zemicce…
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2445

Bože, to jsou lidi homofobní ještě i dneska? :roll:
Ty by ses vodila za ruku s holkou, jenom proto, že je to móda?
Přesně jak píše @Jasněnkaa …jenom se za to už nestydí… :! :! :!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23399

Taky to vidím na to, že už to společnost bere líp, tak se za to lidi tolik nestydí. Mě to osobně nevadí, ať si každý dělá co chce v mezích slušnosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11692

Ne to bude tema erekcema na slunci :roll: Ale vidim novou modu na emiminu stupidni dotazy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama