Je možné,že přibírám z ledových čajů?

13496
20.8.10 10:12

Je možné,že přibírám z "ledových" čajů?

Nekomu se mozna bude zdat muj dotaz divny,ale me uz proste nenapada nic jineho.
Za posledni cca 3-4mesice jsem pribrala 4kila,jim stejne jako vzdycky,pohyb mam,tehotna nejsem,ale od cervna jsem si zacala kupovat zelene caje Vitao od Nestea a kazdy den vypiju celou tu flasku.No vcera me to trklo,podivala se na slozeni a je tam voda,cukr.
Je mozne,ze jsem pribrala z toho caje?????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1814
20.8.10 10:13

Taminko - a nějaké hormony neužíváš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25324
20.8.10 10:14

Já si myslím,že to možné je,tyhle čaje bejvají dost slazené…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16491
20.8.10 10:15

TAminko přisuzovala bych to tomu čaji. Je v nich hodně cukru a rychle se po tom přibírá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
921
20.8.10 10:17

Souhlasím s ostatními, tyto slazené nápoje mají prostě moc cukru :-? Zkus je omezit, nejlépe téměř vynechat …
Taky mne napadlo, jestli třeba najednou nemáš i méně pohybu, což by vliv mělo také

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
20.8.10 10:19

No jasně, kupované ledové čaje jsou poměrně dost slazené. Někdy je dělám doma, sladím velmi málo a jsou podobně dobré - ale pozor, chce to kvalitní čaj a správnou přípravu bez dlouhého louhování :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
314
20.8.10 10:21

Nedivila bych se tomu, přibrat se dá i po obyčejné šťávě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
20.8.10 10:22

tiez sa pridavam k nazoru, ze za to moze ten caj.

ked som obmedzila vsetok cukor v napojoch- pijem len nesladeny caj a cistu vodu, tak som hned schudla dve kila, ani som nevedela ako.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12332
20.8.10 10:24

taky si myslím,že slazené čaje nic moc tělu nedají a přibrat se po nich dá

lesi - prosím tě a z kterého čaje bys doporučila domácí? díky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35545
20.8.10 10:25

Určo, souhlas s holkama. Známá se divila, že zase přibrala po Activii, když je tak zdravá, ale prostě i ta je docela dost slazená. Všeho s mírou :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Caty
20.8.10 10:26

To si piš, že se dá. Přečti si kolik to má kcal a jsi doma. Je to sladký jak pr… Rači si udělej domácí a dej ho vychldit. Trochu citronu do něj a max lžička cukru a je to mňamka.

• Nahlásit
  • Citovat
12980
20.8.10 10:29

Jasně, je to přeci slazený nápoj..
Jinak občas dělám také - různé druhy čaje na které mám chut, plus na kolečka citrony a dávám tam umělé sladidlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13496
20.8.10 10:32

Tak to jsem rada,ze se mi to potvrdilo.
Ja totiz vsechno delam jako driv,ale proste ty kilca jsou poznat,dela se mi bricho,zadek mam vetsi :-(
Precetla jsem si na etikete ze jeden pohar (250ml) obsahuje 78kcal a cukry 18g.
Jsou teda sladke,ale ja je zacala pit,protoze vodu uz jsem videt nemohla.

Lesi jake kvalitni caje pouzivas a co do toho domaciho caje davas??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
20.8.10 10:39

Poslední dobou kupujeme skoro jen sypané čaje - nejvíc asi od Oxalisu. Čaj máme raději slabší, takže tak dvě lžíce, možná trochu míň, na konvici - a čaj nelouhuji, jen překapávám. (milovníci čaje mě asi proklejí, ale nám to tak chutná - překapává se jen několik minut a nestihnou se vylovovat třísloviny, takže není hořký). Máme překapávač jen na čaj, na kávu máme jiný.
A v pondělí nám překapávač na čaj odešel do věčných lovišť, tak máme objednaný nový, snad by měl dneska dorazit.

Můj tip je Jahody v šampaňském :)

Černé čaje zase pijeme s mlékem, nejoblíbenější u nás je asi vanilkový

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10482
20.8.10 10:45

jo, myslím, že je to docela dobře možné, tyhle výrobky obsahují cukru opravdu hodně a vlatsně je to docela kalorická bomba.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama