Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@divine woman píše:
Přesně, Plzeň je jediné zásadité pivo na trhu a proto je zdravá. Třetinka denně neuškodí.
Prozradíš, jaké je pH Plzně?
Jedna Plzeň denně ti rozhodně nemůže uškodit a když už nic, tak ti minimálně zvedne náladu
.
Přirovnávání k vypitým alkáčům v hospodě, co si jich dají denně 10 a proloží to panákama je trošku mimo mísu.
Za mě není v létě po horkém dni lepší osvěžení než vychlazené točené navečer někde na zahrádce
.
@Kukacka123 píše:
Hod sem, prosim, nejakou studii, docela by me to zajimalo. Ja nasla celkem opak totiz. Nejaka studie z 2019, ze naopak pivo zvysuje moznost mozkove mrtvice… U nas doma se teda pivo pije v lete a vyjimecne (ne denne), ale zajima me to
Promiň, odkazy nemám, nečetla jsem to na internetu. Ale určitě se dá dohledat. Namátkou třeba Evropská asociace pro výzkum diabetu před pár lety vydala studii o snížení rizika cukrovky v souvislosti s pitím piva. Existuje i studie o snížení rizika kardiovaskulárních chorob. Ale znovu zdůrazňuju, jedná se o asi tři půllitry týdně, případně nealko. Samozřejmě když někdo lemtá každej den, negativní účinky alkoholu převáží
@Informace02
Když mám žízeň nedám si 1/2 kg kuřete nebo 2 kg zeleniny
V hospodě je vždy lepši si dát pivo, než přeslazenou, obarvenou vodu