Díváte se ženám na prsa?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 15:12
Je to normalni???nevim si rady

Ahojte..mam takovy problem..jednou jsem se podivala kalogeni na prsa a ona me pohledem spatrila a od te doby mam blok, kdyz mluvim szenou, ze se ji nesmim divat na prsa, jinak si bude myslet, ze jsem divna atd a tim tuplem me to nuti se na to misto divat a je ta konverzace pro me neprijemna..nejsem lesba ani me zenska prsa nepritahuji..myslite? ze je to normalni se nekdy podivat? Ma nekdo podobne zkusenosti? Rekla bych ze to mam nejakou obsesi ale nevim jak to resit..stydim se o tom mluvit, ale otravuje mi to zivot, dela mi to. i u rodiny, v praci..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 15:15
@Anonymní píše:
Ahojte..mam takovy problem..jednou jsem se podivala kalogeni na prsa a ona me pohledem spatrila a od te doby mam blok, kdyz mluvim szenou, ze se ji nesmim divat na prsa, jinak si bude myslet, ze jsem divna atd a tim tuplem me to nuti se na to misto divat a je ta konverzace pro me neprijemna..nejsem lesba ani me zenska prsa nepritahuji..myslite? ze je to normalni se nekdy podivat? Ma nekdo podobne zkusenosti? Rekla bych ze to mam nejakou obsesi ale nevim jak to resit..stydim se o tom mluvit, ale otravuje mi to zivot, dela mi to. i u rodiny, v praci..

Tak jestli zíráš, může to být dost nepříjemné. Pokud přejedeš pohledem, přežije to každá.

Martha03
Ukecaná baba ;) 1048 příspěvků 20.05.19 15:21

Je normální se podívat, jen nesmíš civět… Já taky koukám ženským na prsa, jenže ono to jinak kolikrát nejde, když se skoro snaží utéct :lol: třeba na prime když koukám na zprávy tak se Perkausove prakticky v žádným vstupu nedívám do očí když má výstřih, to se vždycky s manželem smějeme :lol: je to prostě reflex..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 15:24

@Russet neziram..snazim se fakt soustredit na oblicej no, ale jak to mam furt v hlave tak je jasne, ze se mi nedokaze udrzet zrak na jednom miste..

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26341 příspěvků 20.05.19 15:28

S psychologem. Než se ti rozjede nějaká OCD.

stinga
Kelišová 7334 příspěvků 20.05.19 15:29

Tato diskuse už tu byla, a co je to kalogeni?

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 15:30
@stinga píše:
Tato diskuse už tu byla, a co je to kalogeni?

Kolegyni

stinga
Kelišová 7334 příspěvků 20.05.19 15:34
@Russet píše:
Kolegyni

aha :oops: kamarádka mi na ty písmena nepasovala, a kolegyně mě nenapadla

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 15:36
@stinga píše:
aha :oops: kamarádka mi na ty písmena nepasovala, a kolegyně mě nenapadla

No. Když je řeč o prsech, tak jiná varianta možná není :mrgreen:

Moni0101
Ukecaná baba ;) 1341 příspěvků 20.05.19 15:39
@Anonymní píše:

Me se jenou stalo, ze jsem si to vubec neuvedomila a koukla do vystrihu prirodou velice obdarene lesbbicce. Ona kouka na me, me dochazi, co se stalo a zacinam se smat a omlouvat. Vsichni mame oci. Pokud mi nekdo neco vystavi primo pred oblicej, nejde se vylozene „nekoukat“. Ty co nosi otevrene hluboke dekolty s tim musi tak trochu pocitat, ze to vzbuzuje pozornost. Ja v tomhle pripade taky nevim jak „to obchazet“ protoze razim heslo, ze mam oci a ty holt koukaji kolem. Myslim normalni koukani na vse, co zachyti mou pozornost. Ale je fakt, ze si tim hlavu moc nelamu, co si o tom mysli ostatni :mrgreen:

dracula-s
Kecalka 178 příspěvků 20.05.19 15:56

Hodně žen zajímají prsa jiných, ze zvědavosti, pro porovnání. Pokud nezíráš jak Průša, pak co no

Lalelale
Závislačka 4769 příspěvků 20.05.19 16:08

Je :mrgreen: kdysi jsem měla v práci výstřih a bavila se s kolegyní :lol: a ona najednou: ježiš Lale, já ti pořád musím koukat na prsa :mrgreen:

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 20.05.19 16:11

Já mám taky výraznější předek, takže pohledy přitahuje. Už jsem velká holka a snesu to. Spíš mi vadil takový ten rentgenový pohled nahoru dolů a znova nahoru dolů. To jsem si připadala jak nahatá.

Uživatel je onlineOu
Echt Kelišová 7807 příspěvků 20.05.19 16:28

Obávám se že hladina tvé úzkosti není úplně v normě, tipuju, že ti dost komplikuje život i ve spoustě dalších aspektů.

Mrkni do téhle knížky, jestli se v tom čirou náhodou nepotkáš

https://www.kosmas.cz/…ialni-fobie/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.05.19 17:37

Já zase vždycky zajedu oči rychle klukovi do rozkroku - aniž by jsem si to ihned uvědomila, až třeba po chvíli :lol: a když má žena velký výstřih a mluvím s ní, taky mi tam oči sjedou, ale nikoli, že zírám, ale prostě je to vyzívavé, upoutává to pozornost, protože polonahota prostě není běžná, kdyby jsi denně potkávala nahé lidi, už ti to třeba nepřijde, ale takhle se po naháči otočíš s takovým tím „wtf“ nahatej :D

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama