Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Mně se vybité baterky projevovaly přesně takhle - prakticky plochou křivkou, po ovulaci (potvrzené ultrazvukem) to stouplo jen malinko a furt se to drželo. Ale je fakt, že mi teploměr docházej tak jednou za nějakých 20-30 cuklů, ony mají výdrž.
no ja ho mam uz tri roky a jeste jsem baterky nemnenila tak nevim..Bt merim asi rok,ale predtim jsme ho normalne pouzivali.uvidim pristi mesic,jak budou nove baterky.
ta teplota je fakt mimo - mam pocit ze ovu ani nebude.
http://www.womenzone.cz/…a/grafy.aspx?…
Renca127 píše:
ta teplota je fakt mimo - mam pocit ze ovu ani nebude.
http://www.womenzone.cz/…a/grafy.aspx?…
Tak ještě mohla být 19.4, ne? Protože potom následovaly 3 (resp. 4) teploty vyšší než ty předechozí…
Hele, že tys ty baterky nevyměnila?
![]()
já zkusila ptutovy teplomer a tem ni nameril jen o desetinu vic…prvni musim baterky koupit tak jsem zkusila tim rtutovym..me asi fakt nezbyde nez pockat na ms..