Jízda na motorce v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 09:44
Jízda na motorce v těhotenství

Příspěvek upraven 24.10.14 v 07:37

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
adka007
Ukecaná baba ;) 2284 příspěvků 19.08.09 09:50

Zkušenost nemám, ale nejela bych. Podle mě zbytečný riziko.

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 19.08.09 10:15

rekla bych ze je to zcela a uplne jenom na tobe jak se rozhodnes :-) nekdo v tehu radej nedela nic…nekdo je aktivni…zalezi taky jakyho mas ridice a kde jezdite…jestli je to nejakej „hormonek“ tak bych to taky vynechala, nebo jezdis sama to bych asi jezdila dal ale nejak nedivocila…jinak riziko je dnes vsude at jedes na kole v aute nebo na motorce, vicemene muzes upadnout i kdyz jdes pesky.....hlavne az budes mit pupek tak se na motorku uz nevlezes :lol:

Mava
Generální žvanilka 24837 příspěvků 19.08.09 10:39

Já na motorce jezdím, ale nejsem těhu.
Myslím, že pokud jedete s rozumem, tak je to v pohodě. Samo, že v 9 měsíci bych už nejela. Ale do toho 3 měsíce klidně.

Tak šťastné kilometry… :wink:

Evikk
Zasloužilá kecalka 926 příspěvků 19.08.09 10:48

Můj manžel je vášnivý motorkář a na motorce jezdíme dost, ale v těhotenství jsem na ni nesedla. A to nejsem z těch, co v té době byly úzkostlivé … ještě v pátém měsíci jsem byla na lyžích.
Někde jsem si tenkrát našla, že motorka není vhodná kvůli vysokým vibracím při jízdě.

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 11:31

Příspěvek upraven 24.10.14 v 07:37

Mava
Generální žvanilka 24837 příspěvků 19.08.09 11:37

ber to jak se cítíš ty sama :wink: a pokud jsi to probrala i dr., není co řešit

co máte za motorku?

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 19.08.09 12:44

Jezdila jsem jako batoh ještě někdy v pátém měsíci. A jak tu někdo psal o těch otřesech - no jako sorry, ale na motorce byli určitě menší než třeba v autě cestou po dálnici do Brna :wink:
A o bouračce jsem vůbec nepřemýšlela. To bych nemohla jet nikam autem a snad ani bych nemohla z baráku, aby se mi něco nestalo :wink:

kristain
Závislačka 2733 příspěvků 19.08.09 12:53

Ahoj, když jsem čekala první, tak jsem jela snad ještě měsíc před porodem, no ale celá rodina šílela. Popravdě, co mám děti, tak už se na to dívám jinak, v druhém těhu jsem na to nesedla ani náhodou a s manželem, jen když „musím“, aby měl radost:)
(nejezdí jak šílence, on se jen kochá), ale stejně.

Akorát to bylo naprd, přišlo mi, že Vítek v břichu při tom řevu motru vždy začal děsně kopat a hlavně bylo blbé, že každých 20 minut musel manžel někde stavět, abych se mohla vyčůrat…:) :oops:

dusicka..
Závislačka 4823 příspěvků 19.08.09 13:08

Manza si poridil motku, kdyz jsem byla v cca 8mesici. Takze jsem si to chtela taky zkusit :D Nastesti jsem se na „ledvinku“ vesla i s briskem. Jeli jsme jen parkrat a kousek.
Vybirali jsme trasy bez velkych der a s rychlosti to taky nebylo prehnane :)
Hodne zalezi na Tobe a jestli mas tehu v poradku.
Preji hodne stastnych kilometru!!! :D

Rézinka
Kecalka 184 příspěvků 19.08.09 13:17

já teda neměla motorku, ale skútr, ale věděla sem, že až budu těhotná, tak na něm jezdit nebudu (jezdila sem jako prase a navíc v praze). no skútr sem rozflákala ještě před otěhotněním a opravit už sem ho nenechala… asi sem nechtěla, aby na něm jezdil manžel, protože bych se zbláznila strachy :)
můžeš jezdit sebeohleduplněji, ale přehlídne tě děda s dioptriema a je konec. na motorce je člověk přece jen takovej křehoučkej, nechráněnej…

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 16:16

Příspěvek upraven 24.10.14 v 07:38

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 16:18

Příspěvek upraven 24.10.14 v 08:27

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 19.08.09 18:47
Miriamm píše:
MAVA: Máme Hondu,kde 240 km/hod není problém,ale tak jsou i rychlejší,třeba 300 km/hod,ale myslím, že i kdyby jsme měli ještě tu rychlejší,určitě bych chtěla jezdit taky,jsem nezmar :?

Máme silnější motorku, ale to není o tom kolik ta motorka udělá, ale o tom kdo na ní sedí. Úplně šílím, když vidím ty mlaďochy, co si na motorce dokazují, že zabít se je tak jednoduché :evil: :evil: :evil: Doprčic když si chtějí zkusit, kolik ta motorka udělá, tak ať si to zkusí na letišti nebo na okruhu a né na silnici.
Naštěstí můj chlap i já máme už rozum a jezdíme hlavou. Jasně, vždycky může přiletět nějakej magor a člověk to má spočítaný. Ale to by nesměl chodit podél silnice, po chodníku,…

NumLock
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.09 07:27

Příspěvek upraven 24.10.14 v 07:38

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Ligový Expres: Ščasný ven? Proč by měl trenér Sparty odejít?

Začíná to být jako nekonečné televizní seriály. Úpadek fotbalové Sparty, tak... číst dále >

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Příběh Miloše: Exmanželka žárlí na mou přítelkyni, chce se vrátit

Ženil jsem se z lásky a věřil, že na celý život. A pár let to tak i vypadalo.... číst dále >