Jsem nespokojenější jen s dětmi

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.1.22 09:52

Jsem nespokojenější jen s dětmi

Je tady někdo stejný? Čím jsem starší, tím měně potřebuji lidi a bohatě mi stačí společnost dětí a o víkendu manžela nebo rodiny. Jezdím sama s dětmi i na výlety, sbíráme kešule, objíždíme různé zajímavosti v okolí, farmy, zoo, muzea. I na dovolenou beru raději mamku než kamarádku. Jezdíme spolu každý rok na Vranov, chata hned u vody. Kvůli dětem nějaké kontakty udržuji, ale že bych to potřebovala. Napište mi, že nejsem jediný cvok :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27397
11.1.22 10:11

Já bych nepotřebovala ani ty děti :D ale je fakt, že třeba někde v zoo apod si s nima přijdu jako menší cvok :D s kamarádkami se moc neschazim, všechny se odstěhovaly celkem daleko, mají děti, takže pak nějaká sešlost je otázka delšího plánování :D ale já jsem takový samotář odjakživa, už jako dítě sem nevyhledávala moc společnost. Děti mám ještě celkem malé, takže za společnost manžela jsem ráda, aspoň v téhle formě potřebuju nějaký kontakt s dospělým, ale že bych musela každou chvíli s někým kecat u kafe a podnikat dospělé zábavy, to ani ne :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7463
11.1.22 10:20

Aby tě s tímhle nastavením potom nesemlel syndrom prázdného hnízda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 10:33

@Kfětoslava toho se nebojím, ani předtím jsem společnost nemilovala a až děti odrostou mám jeden sen a ten se jmenuje border-teriér :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 10:34

@Kriss Tina jo s manželem taky ráda plkám, ale když je klid raději zabořím nos do knížky a čtu a čtu :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
36411
11.1.22 10:37
@Anonymní píše:
Je tady někdo stejný? Čím jsem starší, tím měně potřebuji lidi a bohatě mi stačí společnost dětí a o víkendu manžela nebo rodiny. Jezdím sama s dětmi i na výlety, sbíráme kešule, objíždíme různé zajímavosti v okolí, farmy, zoo, muzea. I na dovolenou beru raději mamku než kamarádku. Jezdíme spolu každý rok na Vranov, chata hned u vody. Kvůli dětem nějaké kontakty udržuji, ale že bych to potřebovala. Napište mi, že nejsem jediný cvok :mrgreen:

A jakou máš práci? Pokud mezi lidmi v pomáhající profesi, je potřeba klidu a soukromí úplně normální, i u extrovertnějších povah.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5450
11.1.22 10:39

Mám to taky tak. Jsem celý týden s lidmi v práci a volné chvíle trávím s rodinou a jiní lidé mi nechybí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 10:40

@Pears206 teď žádnou, jsem doma, maličký má 2 a pak se uvidí, do předchozí zpět nemůžu, noční-denní, krátký-dlouhý týden by s dětmi bez hlídání nešlo, ale asi to bude opět mezi lidma, což je moje smrt :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 10:52

Mám to dost podobně. U mě je ale ten důvod, že pracuji v pomáhající profesi s lidmi celý týden, psychicky náročné. Takže ve chvílích volna, chci hlavně vypnout a další lidské příběhy, starosti i radosti mě nezajímají a spíše zatěžují.

• Citovat
  • Nahlásit
7463
11.1.22 11:24
@Anonymní píše:
@Pears206 teď žádnou, jsem doma, maličký má 2 a pak se uvidí, do předchozí zpět nemůžu, noční-denní, krátký-dlouhý týden by s dětmi bez hlídání nešlo, ale asi to bude opět mezi lidma, což je moje smrt :oops:

To máš úplně malé děti. Jsi na mateřské, to je normální, že máma chce být co nejvíce s dětmi a ony s ní. Založ diskuzi za 10 let, jestli stav trvá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.1.22 13:02

Já to třeba tak nemám. Mě lidé vyloženě nabíjí. Pracuji jako učitelka, takže obklopena lidmi neustále a přesto vyhledávám společnost i ve volných chvílích.

Manžel je pravý opak, introvert jak poleno.

Byli jsme spolu třeba na koncertě Lucie. On šel, protože chtěl kapelu vidět. Lidi kolem přetrpel jako nutné zlo. Já si naopak ty davy užívala, vyloženě mě nabíjely a jela jsem si hormonech štěstí jako blázen. ;)

Každý jsme zkrátka jiný. Říkám si ale, že kdo si vystačí dobře sám se sebou, to má jednodušší. ;)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat