Pořad Jste to, co jíte

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
14716
31.3.11 22:30

Jste to, co jíte

Holky, koukala jste některá na dnešní jste to, co jíte? Vůbec jsem nepochopila, proč se tam ta paní přihlásila. Ale byla to docela sranda, jak s ní nikdo a nic nepohlo. :mrgreen: No ono se zase není tak moc co divit, když měla skoro 200 kilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20314
31.3.11 22:32

já na to koukala a nechápu ju.. proč nenechala místo lidem který to fakt chtěj. a pořádně. akorát ze sebe udělala blbku. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14716
31.3.11 22:34

Ale na všechno měla nějakou odpověd´. Sice ne nikterak přesvědčivou, ale měla :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Any11
31.3.11 22:36

Protože ji tam přihlásil manžel, na začátku to říkal.

• Citovat
  • Nahlásit
20314
31.3.11 22:37

to nebyla odpověd, ale výmluva :lol: :lol: :lol:
a fakt nechápu proč si to upravovala. to jí rovnou mohli napsat jídla na lísteček a ona si to mohla losovat z kýbla :twisted: :twisted: :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14332
31.3.11 22:38

ono je to spíš smutné… že nic se sebou nedělá - myslím, když už byla přihlášená, tak aspoň něco si přečíst a něco dodržovat.. Tam bylo vidět, že neví vůbec nic o tom jídelníčku, co kdy, kolik množství jíst :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20314
31.3.11 22:38
Anielkha píše:
Protože ji tam přihlásil manžel, na začátku to říkal.

aha. já začátek neviděla. ale i tak jako ztrapnit se takhle před milionama lidí. :nevim: :nevim: :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5479
31.3.11 22:40

Koukala jsem a nechápu…
Paní očividně nemá zájem se sebou něco dělat.
Je mi líto jejího syna a manžela. Měla v nich oporu a přesto se na to vykašlala…
Myslím, že už jen ta motivace v rodině by jí měla dát chuť dělat něco, co jí radí doktoři…
Ale ona se asi zaobírá jen sama sebou a ostatní ji moc nezajímá :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sad 1
31.3.11 22:45

Paní byla fakt šílená…nechápu…aby se pak nedivila, až pan odejde :think:

• Citovat
  • Nahlásit
14716
31.3.11 22:46
sad 1 píše:
Paní byla fakt šílená…nechápu…aby se pak nedivila, až pan odejde :think:

Pán nevypadal, že by se měl k odchodu, ale je moc měkkej. Měl by paní trochu pohonit, protože tohle je fakt moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
sad 1
31.3.11 22:48
eva valoi píše:
sad 1 píše:
Pán nevypadal, že by se měl k odchodu, ale je moc měkkej. Měl by paní trochu pohonit, protože tohle je fakt moc.

:lol: ono i páni, kteří se občas nezdaj, tak pohoněj paní, ale jinou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :pankac:

• Citovat
  • Nahlásit
14716
31.3.11 22:49

A jinak fakt nechápu, všechny ty bezva věci, co dostala, možnost trénovat se cvičitelkou…A ona to pořádně nevyužila. Ale nejvíc se mi hnusila tím lhaním. „Jak často chodíte plavat?“ , „Denně nebo obden.“ (únor má 28 dní a byla dvakrát, březen má 31 dní a byla jednou).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14716
31.3.11 22:51
sad 1 píše:
eva valoi píše:
sad 1 píše:
Pán nevypadal, že by se měl k odchodu, ale je moc měkkej. Měl by paní trochu pohonit, protože tohle je fakt moc.
:lol: ono i páni, kteří se občas nezdaj, tak pohoněj paní, ale jinou :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :pankac:

Myslíš, že mají vůbec spolu sex? Tedy samozřejmě, že do toho nikomu nic není, ale já si to neumím technicky vůbec představit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
31.3.11 22:52
Sherry píše:
to nebyla odpověd, ale výmluva :lol: :lol: :lol:
a fakt nechápu proč si to upravovala. to jí rovnou mohli napsat jídla na lísteček a ona si to mohla losovat z kýbla :twisted: :twisted: :roll:

z jakýho, když v něm měla načůráno ??? :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
lucineeccka
31.3.11 22:53

Já jsem viděla jenom kousek a stačilo mi to…
Fakt šílený!!!!

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat