Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Brooucinda no jasně, ale pokuta tě nijak fyzicky neochrání… ![]()
@paola white píše:
@Brooucinda no jasně, ale pokuta tě nijak fyzicky neochrání…
To určitě ne, ale je to znak, že to prostě není necháno jen tak…
Mmch co tě dneska fyzicky ochrání?
![]()
@svycarka píše:
Rikam na to, ze to neni usmevne a k pobaveni naroda.mimo to, nechapu tu pani k kufrem.proc proste nevstala a neodesla, nez se nechat urazet. Kazdemu prece muselo dojit, ze je pani nemocna. A i kdyby byla „jen“opila, kazde Slovo proti ni ji jen zene vodu na mlyn…no a Nova se zachovala dle ocekavani.
Nejspíš protože i ona má právo sedět? ![]()
Jak jsem psala dřív, na diagnózu bylo podle mě v tom metru víc lidí. Vůbec nechápu, co vlastně očekávali - s takovým člověkem se prostě dohodnout nedá, a je jedno, jestli na něj řvete, nebo mu domlouváte, to jim mohlo být jasné po první minutě té scénky.
A žumpa Nova opravdu dosáhla dalšího levelu, to už je úplně mimo chápání.
@Bersaba tak jisteze ma pravo sedet, ale ja bych vstala a odesla.Ty ne? ![]()
@svycarka píše:
tak jisteze ma pravo sedet, ale ja bych vstala a odesla.Ty ne?
Ten smajlík měl znamenat „myšleno ironicky“.
Ano, udělala bych přesně to, co píšeš. V žádném případě bych se nepouštěla do konfrontace, protože v případě takového člověka je to předem ztracený boj. Což jsem už psala…
@Bersaba ne, v zadnem pripade ironicky, jen mi ti chybi pratelsky, chapajici smajlik…(
)…