Kalhotky versus pohodlí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lucik16
Povídálka 21 příspěvků 12.07.19 08:46
Kalhotky versus pohodlí

Ahoj, jaké kalhotky preferujete pro své pohodlí? Já mám nejraději obyč bavlněné kalhotky, jsou krásně pohodlné, případně brazilky. Příteli se líbí tanga, zvlášť když mám legíny. Takže nosím prakticky jen tanga. Kalhotky jen když vím, že spolu nebudeme, což je teď o prázdninách málokdy. Jakmile přijdu ale domů, obléknu si klasické kalhotky.
Nosíte nějaký kousek oblečení (ne nutně spodního prádla) jen kvůli tomu, že se to líbí tomu vašemu?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
mroe
Neúnavná pisatelka 16068 příspěvků 12.07.19 08:52

Ne. Rozhodne bych nenosila tanga, ve kterych se citim nepohodlne, jen kvuli tomu, ze se mu libi a doma se prevlekala…

Aduš8
Kelišová 5329 příspěvků 12.07.19 08:53

Ne, nebudu si kvůli chlapovi celý den tahat šňůrku že zadku, až spolu budete žít, tak budeš nosit raději nepohodlná tanga, jen aby on měl radost? Pro mě jsou tanga typ kalhotek, které jsou určené jen pod určitý typ oblečení

warita
Extra třída :D 11746 příspěvků 12.07.19 09:01

Nosim jenom bavlnene kalhotky klasickeho strihu. Obcas si koupim balvnene s krajkou po okraji. Partnerovi jsou moje kalhotky diky bohu uplne jedno, a stejne mne v nich prakticky nevidi, protoze se rano oblecu a kalhotky jsou schovane pod oblecenim?

Jinak, v minulosti to na mne nekteri partneri zkouseli, ze nemaji radi klasicky strih a preferuji tanga. Suse jsem mu oznamila, ze az zacne nosit tanga ON a uzije si zasekle spodni pradlo mezi pulkami, tak si o tom muzeme popovidat. Ale oni chlapy na tohle maji jiny nazor. ONi si mysli, ze je naprosto v poradku, aby zena snasela nepohodli kvuli nemu, lec on nemusi, protoze je prece chlap. Svym zpusobem to je sobecke chovani, ktere se samozrejme projevilo i v jinych oblastech vztahu a casem vedlo k rozchodu.

Muj stavajici partner na mne zadne takove naroky nema. Zavse rika, ze hlavne pokud se v necem citim dobre ja, to je to nejdulezitejsi. Plati to o obleceni, makeupu a i jinych vecech. A tak to ma byt.

Ernais
Kecalka 356 příspěvků 12.07.19 09:04

Ja nosim tanga denne. V bavlnenych kalhotkach jsem si vzdy pripadala jak cuchta. Navic denne chodim v suknich a satech na telo a pod ty se tanga hodi proste vic. Ale davam si pozor jake kupuji a vybiram jen pohodlne kousky, ktere mi pasuji. Neni nic neprijemnejsiho nez zarizla tanga, ktera si vecne tahate ze zadku.

werajsik
Ukecaná baba ;) 1080 příspěvků 12.07.19 09:05

Když mi bylo 20, nosila jsem jen tanga (kromě svého týdne). Pak jsem poznala svého současného manžela, který byl úplně paf, že nosím tanga. Že se mu to strašně líbí, ale ještě nenašel holku, která by je nosila. Dnes je mi o 13 let víc, tanga jsou sice stále součástí mého šatníku, ale už ne v takovém množství jako tehdy a dávám si je jen tehdy, když chci manžela provokovat, nebo jako vyjádření spokojenosti s předchozího večerem :mrgreen: :mrgreen: Jinak nosím klasické nebo kraťáskové.

Hoa Mai
Kelišová 6640 příspěvků 14 inzerátů 12.07.19 09:10

@Lucik16 Ne, nenosím nic jen kvůli chlapovi. Nosím nejčastěji brazilky, je to skvělý kompromis mezi pohodlím a vzhledem. Ale můj chlap má rád i obyčejné bavlněné prádlo, i mi sám takové kupuje, půl napůl s tím fajnovějším.

Ijen
Ukecaná baba ;) 2073 příspěvků 12.07.19 09:14

Ano brazilky jsou pekny, me vyhovujou, jinak klidne klasika bavlna, na cestovani outdoorove pradlo, manzel to neresi a i kdyby, tanga bych si nevzala nikdy.

milwinka
Zasloužilá kecalka 903 příspěvků 12.07.19 09:17

Ne, nosím pohodlné bavlněné.

sara1000
Kelišová 5638 příspěvků 12.07.19 09:24

@Lucik16
Skoro vsechno :roll:.Konkretne nosim tanga kvuli manzelovi a to hlavne doma.Tam se potkavame nejvic.
Jinak bych nosila brazilky.Ale take se mu nelibi :nevim:
A ma rad sukne a kratasy. Kolikrat bych si vzala proste leginy a triko.Ale to je na nej moc sportovni :lol:.

Verurizeckova
Ukecaná baba ;) 1797 příspěvků 12.07.19 09:27

Muž má taky rád tanga a před tehotenstvim jsem s nima neměla problém. V těhotenství jsem s nima začala mít hrozny problém a jsem rok po porodu a ještě jsem je nezačala znova nosit a asi ani nezacnu… muž to nijak nekomentuje, sám mi řekl, ze mu jde o moje pohodlí. Taky ho nenutim nosit slipy…

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1644 příspěvků 1 inzerát 12.07.19 09:34

To je krásná otázka :) Já nosím uplně všechny, jak bavlněný který zasahují na břiško, tak brazilky, tak tanga, ty bavlněný spíš doma nebo jak říkáš když není u mě přítel, nebo na běh a tak, prostě když chci mít pohodlí, tanga i brazilky mi jsou pohodlné též, příteli se líbí hlavně ty, ale on není typ co by mi něco nařizoval nebo tak, já myslím že je stejně nejraději, když žádný nemám. :mrgreen: Brazilky nosím pod kalhoty nebo jak mi to vyjde v šuplíku, tanga nosím hlavně ted v létě pod sukni nebo šatky, ale nepohrdnu ani pod kalhoty, kratasy, za poslední dobu jsem si na ně dost zvykla i víc než na brazilky řekla bych. Takže asi tak :lol:

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15550 příspěvků 12.07.19 09:47

Ne, nosím to, v čem je dobre mně

Kriss Tina
Extra třída :D 11649 příspěvků 12.07.19 09:50

Bavlněný mám akorát když mám své dny, tam je mi pak jedno jak vypadají. Tanga ráda nemám mám asi 3 kousky a nosim je fakt výjimečně. Normalně nosim krajkové brazilky.

Venetia
Hvězda diskuse 44864 příspěvků 12.07.19 09:54
@Lucik16 píše:
Ahoj, jaké kalhotky preferujete pro své pohodlí? Já mám nejraději obyč bavlněné kalhotky, jsou krásně pohodlné, případně brazilky. Příteli se líbí tanga, zvlášť když mám legíny. Takže nosím prakticky jen tanga. Kalhotky jen když vím, že spolu nebudeme, což je teď o prázdninách málokdy. Jakmile přijdu ale domů, obléknu si klasické kalhotky.
Nosíte nějaký kousek oblečení (ne nutně spodního prádla) jen kvůli tomu, že se to líbí tomu vašemu?

ne…ale když se mu něco vyloženě nelíbí, tak to vyřadím, pokud na tom vyloženě netrvám

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama