Kam jsme se dostali s manželem..

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.07.18 13:50
kam jsme se dostali s manželem..

Dobrý den,

zkraje bychchtěla říct, že jsme si nikdy nemyslela, že tu založím, tady již tolikrát omílané téma, ale bohužel, dostala sjem se do bodu, kdy to mám stejně, jako mnoho uživatelek tady..

S manželem jsme měli hezký vztah, občas nějaký mráček, ale nic hrozného, čekali jsme dítě a tšili se na něj, plánovali jsme vše, není to ten vztah, že si pořídíme neplánovaně dítě, nemáme představy apod..bavili jsme se o tom, jak chceme dítě vychovávat a byli za jedno. nechtěli jsme dítě v raném věku zahltit elektronikou, shodli jsme se, že nechceme, aby jedlo přemíru sladkého, že naše neshody budeme řešit, aby to dítě neslyšelo, že před dítetem budeme za jednoho a tak..

jenže po narození dcery je vše jinak, uplně námto obrátilo život naruby, manžel se změnil, je nerudný a vzteklý..

Věčné hádky o výchovy dcery, když hlídá manžel, dává ji ve 2 letech mobil, aby měl klid, pustí ji pohádku a usedne k pc, mrzí mě to, dcera mobil věčně vyžaduje, vadí mi to u takto malého dítěte. když s ní jde občas ven nebo nakoupit, když ho zlobí, jelikož nevydrží dlouho ve frontě, koupí ji lízatko, doma ji taky dává sladkosti, i před večeří, jen proto, že kdfyž nedá, přijde scéna, říkám, nic ji nedávej, bud mít jidlo, on ji dá, na otázku proč, že nebude poslouchat řev, když má to volno..

jednou ji nechá po sobě čmárat propiskou, říkám proč to dělá, že mu to neva, je to srabda, m že jde za chvíli do sprchy, podruhé se na ni rozeřve at to nedlá, ona nechápe, když předtím mohla, jindy ho budí ráno, když má fajn náladu, v poho, atji nechám, že mu to nevadí, jiný den řve at si jdi odvedu, že se chce vyspat, dítě prostě nemá rozum z těch situací kdy jo a kdy ne..a je toho x..
jdu věšet prádlo, říkám, mala si krslí pastelkama, at nezačne na zed, někdy to zkouší, přijdu, on u pc, zády k ní a mala kreslí na ze, říkám, to ji nemůžeš ohlídat a on se na ni rozeřve a jde ji dát na zadek, říkám mu, ale že tohle měl ohlídat, že ta jeho reakce je nepřiměřená, nechá ji to vlastně dělat a pak řve a plácne ji. pak se pohádáme my..

učím malu, že se jí jen u stolu, říkám, aby viděla, taky že my taky, manžel občas rád jí na gauči, jenže dcera to vidí a chce taky, on ji ale nechá, říkám, tak to nedelej, pak ji to zas musim odnaučovat, ji se u stolu, ale prosimte, nech nás, je jeho odpoved, dá ji jogurt a lžičku a odejde, dcera torozpatlá na gauči, ne schválně, upadlo ji ze lžičky a ručkou patlala, přijde a začne křišet, že tohle se nedělá, mám ho dost, to dítě je pak zmatený a když mu neco vytknu, nevidí problém, ale když jdeme ven a dcera si začne sunadvat boty, protože on ji to xkrát dovolil i mimo hřiště, tak špatná jsme já, vychovávám rozmazlence )když hysterčí, že chce boty dolů a já nedovolim, v Praze ve měste fakt ne, když v obchodě dcera řve, že chce lízatko, co ji vždy koupí, aby byl klid a já nedovolim, řekne, tak si to tu s ní řvoucí vystůj a odejde a nechá mě tam..

vůbec nechápu, že se tak změnil, přijde mi, že ho vše obtěžuje, mívá řeči typu, že on chodí vydělávat peníze a chce mít doma klid, na otázku proč ji vše dovolí, zdůrazní to, že on vydělává na nás..jak kdybych já nic nedělal, nejsme žádný fanatik, ale ve výchově chci být důsledná, dcera toho pak zneužívá, je zmatená, že jednouz neco může, jen když se to tatínkovci hodí, pak ne a já s ní mám peklo a když je s náma řekne, že je to moje výchova a odejde, nevím už co s ním, nikdy bych neřekla, že nás mít dítě tak převálcuje, pořád se hádáme, doma manžel nic neudělá, jen bordel, vi, že pracuje, nechci aby pral, žehlidl čio tak, ale přijde mi elementátní schopnost, po sobě ty veci uklidit, např. uklízím dopo, uklidim kuchyn, vtsne udělá si snídani, bordel jak v tanku, dojí, pomalu talíř neodnese a usedne k pc a bordele kliud se sám..

jak se to stalo, když se malá narodila, byl štastný, ted mi přijde, že ho štveme a že by byl nejraději sám, já myslela, jak jsme ve všem za jendo, teda budeme, jak budeme štastná rodina a místo toho denně hádky

už se hádáme i o to, že si neveme mikinu, šli jsme ven, připravuji veci, plenku, náhradní oblečení, svačinu..a vyrazíme, zatáhne se a je chladněji a on na mě kouká, jajko jak to, že nemá mikinu? říkám, jsme snad tvoje matka, tak snad jsi dospelý ne? někdy mám pocit, že me má za služku, nevim jak jsme se sem dostali, je mi z toho hrozně smutno a mám toho už dost a nevím co s tím, kdž si chci promluvit, řekne jen, o čem chceš furt mluvit, já problém nevidim, si napiš na emiminu, kde jsou podobný zoufalky apod..takhle se mnou nikdy nemluvil..přijde mi, že je toho na něj moc, ale to je prostě normální s příchodem dítěte, co si myslel

posledně jsme muřekla, že se chová nevyzrále, že dítě mít neměl, když má se vším problém, šla jsem k doktorce, měl jít s malou ven na chvilku, přijdu domů on u pc a zas malá mobil v ruce, říkám, tak ji dej aspon kostky, když nechceš s ní ven a on, že to nebude uklízet, že to všude rozhází a to je furt neco, tak jsmemu řekla, že je na otce nevyzrálý, že jen sedí u pc a to je vše a on na mě, že kdo je tu nedospelý není on, ale já, že on je dospelý a jediný, kdo nosí love.. :zed:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

malá_holka
Kelišová 5398 příspěvků 18.07.18 13:58
@Anonymní píše:
Dobrý den,

zkraje bychchtěla říct, že jsme si nikdy nemyslela, že tu založím, tady již tolikrát omílané téma, ale bohužel, dostala sjem se do bodu, kdy to mám stejně, jako mnoho uživatelek tady..

S manželem jsme měli hezký vztah, občas nějaký mráček, ale nic hrozného, čekali jsme dítě a tšili se na něj, plánovali jsme vše, není to ten vztah, že si pořídíme neplánovaně dítě, nemáme představy apod..bavili jsme se o tom, jak chceme dítě vychovávat a byli za jedno. nechtěli jsme dítě v raném věku zahltit elektronikou, shodli jsme se, že nechceme, aby jedlo přemíru sladkého, že naše neshody budeme řešit, aby to dítě neslyšelo, že před dítetem budeme za jednoho a tak..

jenže po narození dcery je vše jinak, uplně námto obrátilo život naruby, manžel se změnil, je nerudný a vzteklý..

Věčné hádky o výchovy dcery, když hlídá manžel, dává ji ve 2 letech mobil, aby měl klid, pustí ji pohádku a usedne k pc, mrzí mě to, dcera mobil věčně vyžaduje, vadí mi to u takto malého dítěte. když s ní jde občas ven nebo nakoupit, když ho zlobí, jelikož nevydrží dlouho ve frontě, koupí ji lízatko, doma ji taky dává sladkosti, i před večeří, jen proto, že kdfyž nedá, přijde scéna, říkám, nic ji nedávej, bud mít jidlo, on ji dá, na otázku proč, že nebude poslouchat řev, když má to volno..

jednou ji nechá po sobě čmárat propiskou, říkám proč to dělá, že mu to neva, je to srabda, m že jde za chvíli do sprchy, podruhé se na ni rozeřve at to nedlá, ona nechápe, když předtím mohla, jindy ho budí ráno, když má fajn náladu, v poho, atji nechám, že mu to nevadí, jiný den řve at si jdi odvedu, že se chce vyspat, dítě prostě nemá rozum z těch situací kdy jo a kdy ne..a je toho x..
jdu věšet prádlo, říkám, mala si krslí pastelkama, at nezačne na zed, někdy to zkouší, přijdu, on u pc, zády k ní a mala kreslí na ze, říkám, to ji nemůžeš ohlídat a on se na ni rozeřve a jde ji dát na zadek, říkám mu, ale že tohle měl ohlídat, že ta jeho reakce je nepřiměřená, nechá ji to vlastně dělat a pak řve a plácne ji. pak se pohádáme my..

učím malu, že se jí jen u stolu, říkám, aby viděla, taky že my taky, manžel občas rád jí na gauči, jenže dcera to vidí a chce taky, on ji ale nechá, říkám, tak to nedelej, pak ji to zas musim odnaučovat, ji se u stolu, ale prosimte, nech nás, je jeho odpoved, dá ji jogurt a lžičku a odejde, dcera torozpatlá na gauči, ne schválně, upadlo ji ze lžičky a ručkou patlala, přijde a začne křišet, že tohle se nedělá, mám ho dost, to dítě je pak zmatený a když mu neco vytknu, nevidí problém, ale když jdeme ven a dcera si začne sunadvat boty, protože on ji to xkrát dovolil i mimo hřiště, tak špatná jsme já, vychovávám rozmazlence )když hysterčí, že chce boty dolů a já nedovolim, v Praze ve měste fakt ne, když v obchodě dcera řve, že chce lízatko, co ji vždy koupí, aby byl klid a já nedovolim, řekne, tak si to tu s ní řvoucí vystůj a odejde a nechá mě tam..

vůbec nechápu, že se tak změnil, přijde mi, že ho vše obtěžuje, mívá řeči typu, že on chodí vydělávat peníze a chce mít doma klid, na otázku proč ji vše dovolí, zdůrazní to, že on vydělává na nás..jak kdybych já nic nedělal, nejsme žádný fanatik, ale ve výchově chci být důsledná, dcera toho pak zneužívá, je zmatená, že jednouz neco může, jen když se to tatínkovci hodí, pak ne a já s ní mám peklo a když je s náma řekne, že je to moje výchova a odejde, nevím už co s ním, nikdy bych neřekla, že nás mít dítě tak převálcuje, pořád se hádáme, doma manžel nic neudělá, jen bordel, vi, že pracuje, nechci aby pral, žehlidl čio tak, ale přijde mi elementátní schopnost, po sobě ty veci uklidit, např. uklízím dopo, uklidim kuchyn, vtsne udělá si snídani, bordel jak v tanku, dojí, pomalu talíř neodnese a usedne k pc a bordele kliud se sám..

jak se to stalo, když se malá narodila, byl štastný, ted mi přijde, že ho štveme a že by byl nejraději sám, já myslela, jak jsme ve všem za jendo, teda budeme, jak budeme štastná rodina a místo toho denně hádky

už se hádáme i o to, že si neveme mikinu, šli jsme ven, připravuji veci, plenku, náhradní oblečení, svačinu..a vyrazíme, zatáhne se a je chladněji a on na mě kouká, jajko jak to, že nemá mikinu? říkám, jsme snad tvoje matka, tak snad jsi dospelý ne? někdy mám pocit, že me má za služku, nevim jak jsme se sem dostali, je mi z toho hrozně smutno a mám toho už dost a nevím co s tím, kdž si chci promluvit, řekne jen, o čem chceš furt mluvit, já problém nevidim, si napiš na emiminu, kde jsou podobný zoufalky apod..takhle se mnou nikdy nemluvil..přijde mi, že je toho na něj moc, ale to je prostě normální s příchodem dítěte, co si myslel

posledně jsme muřekla, že se chová nevyzrále, že dítě mít neměl, když má se vším problém, šla jsem k doktorce, měl jít s malou ven na chvilku, přijdu domů on u pc a zas malá mobil v ruce, říkám, tak ji dej aspon kostky, když nechceš s ní ven a on, že to nebude uklízet, že to všude rozhází a to je furt neco, tak jsmemu řekla, že je na otce nevyzrálý, že jen sedí u pc a to je vše a on na mě, že kdo je tu nedospelý není on, ale já, že on je dospelý a jediný, kdo nosí love.. :zed:

pro tohle je dobrý nechtít dítě, to je děs. :? asi by si měl uvědomit, že se můžeš i s malou sbalit a jít.

Enmamma
Závislačka 3004 příspěvků 18.07.18 14:00

Tatínek si péči o dítě maloval na růžovo a teď přišla realita a nezvládá to. Bohužel řada chlapů si myslí, že když nosí peníze, má žena padnout na zadek a klanět se.

Verun83
Echt Kelišová 8767 příspěvků 33 inzerátů 18.07.18 14:01

Poradna. Potrebuje to slyset od nezucastnene osoby. A ano, je nevyzraly.

dalimil
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 18.07.18 14:05

Já jsem si taky občas ulehčil telefonem, ale teď se nám to občas vrací i s úroky. Nebezpečné, méně je někdy více… :,(

carola
Kelišová 6722 příspěvků 18.07.18 14:06

Manžel je sobec,ale myslím,že to je bohužel hodně chlapů. Na druhou stranu děti v tomhle věku jsou hodně náročné,mám také takhle starou dcerku. Sice se s mužem nijak extra nehádáme,ale také se v péči o ni nepřetrhne. Přijde z práce domů,najíst,vy­koupat a šup na gauč a já lítám jak šuspajtl. Pak si třeba jdu na chvíli sednout na balkon,ráda tam relaxuju a malá hned za mnou. Jasný,že chce za mnou,ale kdyby sis s ní pohrál,tak za mnou nepůjde. Tak pak vezme kostky a jdou stavět,ale sám od sebe také ani náhodou. Ve spoustě věcí mě štve,ale to já jeho určitě taky,ale děti má rád,máme ještě staršího syna. Víš co,když bude on hlídat,tak ať si to dělá,jak chce. Jdi si na masáž,kosmeti­ku,nebo kafe s kámoškou a prostě relaxuj. A ty si to zas dělej po svém. A večer si třeba někdy sedněte,dejte si vínko a v klidu si podebatujte,nebo si někoho domluvte na hlídání a někam si vyražte,to je také někdy potřeba.

boltova
Kecalka 119 příspěvků 18.07.18 14:06

@dalimil
V cem je to nebezpecne?

Bídžej
Kecalka 198 příspěvků 18.07.18 14:09

Tak tomu bych ztropila takový haló, že by mu z toho šly oči šejdrem :cert: Mimčo chtěl? Chtěl! Co čekal? Že to bude zalitý sedmi sluníčky a dcera bude vedle něj pokojně koexistovat, zatímco ty se udřeš? Jestli tu hledáš pochopení - chápu tě, souhlasím s tím, že se chová neúměrně věku a životní roli. Pokud hledáš radu - soupni dceru o víkendu babičce, sepis si na papír co všechno takhle zanedbává a pak mu to nasol. Obávám se, že zde už rozumná promluva dvou dospělých není reálná.
A že on chodí do práce? V tu samou dobu ty hákuješ kolem malé, takže když přijde domů, máte za sebou oba stejný zápřah a o zbylý čas se má o péči podělit :kytka:

dalimil
Ukecaná baba ;) 2031 příspěvků 18.07.18 14:10
@boltova píše:
@dalimil
V cem je to nebezpecne?

V tom že si na to děti rychle zvyknou a pak chtějí trávit volný čas s telefonem/ta­bletem v ruce. Což mi nechceme a tak je o zdroj konfliktu zaděláno. Je to opravdu velmi rychle návykové, takže doporučuji s tím šetřit a nastavit pravidla ohledně času na tom stráveném.

mrav
Neúnavná pisatelka 18376 příspěvků 18.07.18 14:11

Dočetl jsem to až do konce,byť mě z toho bolely oči. On by si měl uvědomit, že s dítětem už to nikdy nebude takové, jako když jste byli sami dva. Můžu mu jenom říct, že toto nepíše zoufalka, ale zoufalec z Emimino. A starám se sám o malou dcerku. Myslím si, že by jste si měli své priority probrat s odborníkem v manželské poradně. Je tu i ta možnost, že by jste šli od sebe. Ale v žádném případě nechci předbíhat, jen si myslím, že ve výchově by jste měli být za jedno. :mavam:

sanyv
Povídálka 31 příspěvků 18.07.18 14:13

Připomíná mi to situaci u nás, i když ne v takové míře. Jsou to sobci, pohodlní. Možná, jak už někdo výše zmínil, by pomohla poradna.

Zwetta
Kecalka 433 příspěvků 6 inzerátů 18.07.18 14:14

Týjo, ten teda roli otce těžce nezvládá.. :roll:
Jenže jak to má žena poznat dopředu, když se choval tak, jak popisuješ ve svém příspěvku.. :zed: :think:
To jsou prostě ty životní paradoxy.., já se právě bála u svého přítele, jak to zvládne u porodu a jaký bude otec (ano, podceňovala jsem ho, což mě teď mrzí.. :oops: ) a teď jsem ráda, že je to vše fajn a jako taťka je pozorný a opatrný.. :andel:
Musíš se teď cítit dost podvedeně co? Chová se jako puberťák a tebe v tom nechává samotnou. :cert: peníze nejsou všechno, jednou mu ji nech na celý den nebo aspoň pár hodin a hned si uvědomí, jak náročnou roli máš 24hod/7 dní v týdnu a v podstatě zadarmo :roll:

vulpes
Kelišová 5043 příspěvků 18.07.18 14:17

@Bídžej tak „udělat haló“, na tom není nic chytrého ani odvážného. Udělat může. A on stejně tak se může z minuty na minutu sbalit a odejí a posílat 3tis alimenty. Takových hrdinných matek je tu v diskuzích docela dost (jak vyjít s rodičovským příspěvkem, kam jít bydlet, jak to udělat s prací, když mi dítě nevezmou do školky a jsem na něj sama…).
Asi je lepší to řešit jako dospělí.

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16809 příspěvků 18.07.18 14:22

:nevim: Uživíš se sama? Ten chlap je totálně nevyzrálej. To nevěděl, že když budeš doma s vašim dítětem, tak nebudeš moci chodit do práce? To mu nikdo neřekl? Nikdo mu neřekl, že o dítě je třeba se starat? Nemůžeš se poradit s jeho matkou? Nevim, jak spolu vycházíte. 8o Kamarádi mu nakrmili budku a tak i to, co ze začátku myslel vážně, odplulo do dáli. Ale budiž ti útěchou, že tohle dělá valná většina chlapů. Hlavně klid, nic neřešit, doma všechno na povel, sex kdykoliv, Pán vydělává - pán velí. Láska zmizela jak pára nad hrncem. :think:

Lainaire8
Ukecaná baba ;) 1688 příspěvků 18.07.18 14:23
@malá_holka píše:
pro tohle je dobrý nechtít dítě, to je děs. :? asi by si měl uvědomit, že se můžeš i s malou sbalit a jít.

No to asi chce ale :lol: :lol: víš jak se mu uleví? :lol:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >