Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Loki01 píše:
Jestli ho chces zpet (jestli- to si dobre rozmysli) musi zarlit. Najdi si chlapa.
JJ to už mi taky někdo radil
ale nevím jestli by to fungovalo,bojím se,že v tom jsou již city (on tedy tvrdí,že ne)milenka je o 11 let starší než on a asi to s ním umí,omotala si ho kolem prstu a on ji zobe z ruky,je taková jak bych to řekla „medová“ a to mu určo lichotí,že ho pořád chválí jak je super atd.víš jak to myslím.Se mnou musel řešit každodenní věci a s ní si jen užívá nic řešit nemusí.
@elis_an3 Přesně tak.Řekla bych ,že nejlepší je něco mezi tím.Prostě nesedět doma…,ale zase trochu mlžit.Že něco jako je ve výhledu,ale ještě jako nevím…
Ne každý chlap zareaguje žárlením v tom slova smyslu,jako,že ji bude chtít zpět.
A potom.Když si vzpomenu na to období,žádného chlapa jsem nechtěla a v posteli bych cizího nesnesla vůbec.Takže na kafčo si zajít,pobavit se to jo,ale vytloukat klín klínem…
To musí každá vědět sama,co cítí …
@Nutella je to hrozná situace.....tohle je asi moje životní noční můra, je to mezi 3 vecmi v životě ze kterých mám fakt strach ![]()
@elis_an3 Zmítá se v člověku tolik emocí,že je šílené se vůbec na něco soustředit.A nejhorší je,že se k něčemu člověk rozhodne a už za půl hodiny si myslí něco jiného…
Nikomu to nepřeju.Snad možná s výjimkou té slečny utěšovatelky mého manžela.Kéžby se pro ni taky našla po desetiletém manželství nějaká dobrá dušička,co to s jejím manželem hezky rozebere a nakuká mu,že by mu bylo samotnému lépe a kdesi cosi…
![]()
No nic,nechci být zlomyslná.
Zakladatelce přeju,ať v sobě najde co možná nejvíce síly všecko ustát a rozmyslet si ,co bude nejlepší.I když dobře vím,že v téhle situaci se rozvaha a trpělivost nachází jen velmi těžce… ![]()
@elis_an3 píše:
@dalimil většinou to ale dopadne stejně, to jsou úúúúúplně světlé vyjímky, co zůstanou jak tělesně, tak citově jen u kamarádství!!!!
no nevim, to by byl potom svět jeden velkej grupáč… ![]()
@Ališák píše:
JJ to už mi taky někdo radilale nevím jestli by to fungovalo,bojím se,že v tom jsou již city (on tedy tvrdí,že ne)milenka je o 11 let starší než on a asi to s ním umí,omotala si ho kolem prstu a on ji zobe z ruky,je taková jak bych to řekla „medová“ a to mu určo lichotí,že ho pořád chválí jak je super atd.víš jak to myslím.Se mnou musel řešit každodenní věci a s ní si jen užívá nic řešit nemusí.
No jo ale zarlivost je silnejsi. Fakt:) V hlave se mu uplne zatmi.
@dalimil jeeeeejda ale tady se nebyvíme o kamarádkách typu, ahoj, co tady delas, jak se mas??? Tady se bavíme o přátelství…což si myslím, že až tak časté není a pokud už je tak to většinou zajde dále…mě osobne přátelství s mužem nikdy nevydrželo a pokaždé jen z jednoho důvodu…přerostlo to v něco víc!!! Takže sorry, ale přátelství mezu mužem a ženou podle mě nejde!!!! Jedině světlé vyjímky…bohužel
@Anonymní píše:
Jeden názor za druhou stranu…jsem zrovna taková kamarádka mnoha chlapů, ženatých, zadaných…jen kamarádka…za kterou chlapi chodí a i si třeba stěžují na svoje přítelkyně, manželky…a ženské to nemají rády a vždycky to bylo stejné: „nechci aby ses s ní vídal“, tak jsem postupně o všechny svoje kamarády přicházela, ale stejnak ti chlapi najdou způsob, jak zůstat v kontaktu, jen už si to nechají víc pro sebe a dají si většího bacha…(doteď to vnímám tak, že ženské se prostě bojí „konkurence“, když si nejsou jisté samy sebou), ale chci tím říct, že to vždycky není tak černobílé!!! Nikdo není dokonalý a jsme Češi, tj. všichni si radši stěžujeme než chválíme.
Taky je možná logické, pokud manžel s tou kamarádkou opravdu nic nemá a „jen“ s ní řeší svoje soukromé věci, pak není důvod se jí vzdávat. Odchodem z práce ani jejím odvrhnutím by se totiž nic nevyřešilo…vždycky je někde někdo, kdo bude rád naslouchat…
Takže poradnu, řešit, řešit…a naučit se nějak komunikovat, trávit spolu víc času…neříkám hledat chybu v sobě, ale od sebe začít…držím palce!
(mmch, sama jsem vdaná a kamarádky svého manžela nesnáším, ale naštěstí jeho největší kamarádkou jsem zatím já
Hm, tak koukám, že se taky bojíš konkurence, co? (jen používám tvá slova a to doslova
.
Rozhodně je na prd ,když si chlap /i kdyby u kafíčka/ postěžuje na svou manželku kamarádce a ta z něho začne vytahovat podrobnosti a společně manželku pomlouvají a smějí se jí a kujou pikle.Ať se na mě nikdo nezlobí,ale problémy v manželství mají řešit ti dva,kterých se to týká…Já jako kámoška nějakého chlapa můžu max říct svůj názor a poslat ho domů,řešit si svoje problémy tam a ne s ním plánovat výletíčky a posezeníčka apod.To už je flirt.Ať si říká kdo co chce.. ![]()
@radúna - ano, kdyby se objevila taková kamarádka, o které je tady řeč, určitě bych se bála, nejsem na tom se sebevědomím až tak hvězdně jako jiné
, ale asi proto se snažím, aby to doma fungovalo tak, aby manžel byl nejradši se mnou a všechno ostatní je pak hračka
![]()
A kamarádky manžel moc nemá, spíš přítelkyně kamarádů a to je v poho, ale to je zcela jiná záležitost, mimo tuto diskuzi
Já jen říkám, že nejlepší je, když manželé jsou nejlepšími přáteli, hezky si mezi sebou všechno řeknou…a rozhodně neperou špinavé prádlo na veřejnosti, to se mi hnusí…a i proto, když se na mě někdo z kamarádů obrátí, ráda si ho vyslechnu…a poradím, co by měl dělat, aby mi to příště už říkat nemusel. A myslím, že jsem nejednou hoooodně pomohla
a to mě těší. Ale ne každá kámoška je taková…a ženský jsou všechny tak trochu mrchy, tak prostě bacha!!! ![]()
@Katrinka píše:
Já nevím, mě ty převažující názory ve většině diskusí typu: Hned ho kopni do zadku, ukonči to okamžitě, hned odejdi apod. fakt iritují. Holky život-manželství přece není o tom, okamžitě něco vybudovaného hodit za hlavu a jít dál svou cestou. Právě ty překážky a řešení těhto situací dávají vztahu silný základ a utužují vztahJak potom prožít společně celý život 20,30 a více let
Jasně, je to případě od případu, někdy se řešit nedá, ale pokud je šance řešit, proč to nezkusit překonat..
Moc krásně jsi to napsala,pod to se podepisuju!
@atenai píše:
Moc krásně jsi to napsala,pod to se podepisuju!
Pokud je oboustranná snaha,rozhodně souhlasím… ![]()
@elis_an3 píše:
@dalimil většinou to ale dopadne stejně, to jsou úúúúúplně světlé vyjímky, co zůstanou jak tělesně, tak citově jen u kamarádství!!!!
Ale ono kamaratstvo medzi muzom a zenou naozaj existuje, robim uz 8 rokov medzi 20 chlapmi. Priznavam, nie su to kamaratstva co preckaju veky, ale proste su, a su cisto len v kamaratskej rovine ![]()
@Bábi Zlopočasná
Ano,kámošky v práci,kámošky třeba ve volejbale,kámošky z kurzu angličtiny…to je jiná.Ale kámoška jen tak,se kterou se scházím jen kvůli pokecu o životě ?? No,nevím ![]()
ale zase bych si dala bacha, ať to je spíše jen takový kamarád s výhodou, pokud si najdeš někoho s kým to bude vypdat vážně, tak se možná zatvrdí a z milenkou natruc zůstane…spíše si občas s někým vyjít, nechat se někde vidět atd atd atd…