Nulová výdrž v sexu :-(

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:22
Nulová výdrž v sexu:-((

Ahoj holky,
s přítelem jsme tři roky,oba máme rádi sex,ale muj partner nemá vůbec žadnou výdrž,tak že samotný pohlavní styk u nás trvá max pět minut a to ještě přerušovaně,což mě zrovna dvakrát nevyhovuje :,( potřebovala bych delší dobu,jinak mi nezbývá než předstírat,protože mě to nebaví :oops: Mám ráda dlouhý a tvrdší sex a toto je přesně opak........máte někdo zkušenost s partnerovou krátkou výdrží???jak nebo čím to řešíte??díky všem za odpověd

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Shield-maiden
Neúnavná pisatelka 16910 příspěvků 05.06.12 19:24

Kamarádka to taky řešila…o 5 minutách se jí ani nezdálo…ale u nich se to cca po roce začalo zlepšovat samo, takže neporadim. Jedině nějaký pomůcky, abys z toho taky něco měla.

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:26

A řekla jsi mu to?

Nainuva
Neúnavná pisatelka 18222 příspěvků 05.06.12 19:28

A jak často se milujete?

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 05.06.12 19:32

Častý a pravidelný sex, většinou se to upraví samo. Nebo potom návštěvu sexuologa.. Ale hlavně si o tom s partnerem promluvit.

JayLee
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:33

Tak zkusit milovat se s kondomem aby nebyl tak citlívý nebo aby si ho chvili pres, tak vymastruboval sám čí zkusit jiný druhy sexu a střídat je případně nebo jiný polohy jinak mě nic víc nenapadá ale známej to už má 9 let cca a díky tomu příšel už o 3 partnerky al to i z důvodu, že ho má docela dost malyho takze kdyz jepak i nulova vydrz, tak pro nej to je blby no :,( mozna i sexuologa bych navstivila a urcite se casteji milovat :kytka:

Příspěvek upraven 05.06.12 v 19:35

slunečnice1978
Kecalka 143 příspěvků 05.06.12 19:33

Znám a moc dobře, sex na… musí si dojít k sexuologovi, a opravdu je dobré častěji sexovat, mě to s ním teda hoooodně nebavilo, už spolu nejsme. :pankac:

kotaska91
Echt Kelišová 8269 příspěvků 05.06.12 19:41

My to tak máme taky, ale ještě kratší, tak 2 min a to spolu spíme pomalu každý den, takže žádné častěji nepomáhá. Jedině kdy to trvá dlouho a to někdy i hodinu, tak když má vypito, to mě pak omývají :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:42

Neřekla,je mi to blbý :,( bylo by mi ho určitě líto.Sex máme tak 3×týdně,podle toho jak má volno a jak prudí malá,dělá nepravidelně,krát­ký,dlouhý týden a chodí domu pozdě........­....v žádném případě mě nenapadlo,že bych ho opustila,lepšího chlapa neznám.....a nemáte někdo zkušenost,nebo spíš s partnery s nějakými přípravky??jako Clavin atd????

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:48

Clavin je na erekci, ne?
Ja bych to resila dvěma zpusoby - rozhovor a pak castejsi sex, celkem to pomaha.Kdyz spolu dele nespime, pak je to rychle. Tae zalezi na poloze, zezadu je to hned…
Kazdopadne si myslim, ze lhat je blby… Muj pritel by se zcvokul, kdybych mu to predstirala. Tak proste nekdy se neudelam a co no.
A nebo at si taky pomaha sam (vite jak to myslim :) ). Proste at ma trening mimo styk a pak se mu nebude tak rychle chtit…

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:54
@Anonymní píše:
Neřekla,je mi to blbý :,( bylo by mi ho určitě líto.Sex máme tak 3×týdně,podle toho jak má volno a jak prudí malá,dělá nepravidelně,krát­ký,dlouhý týden a chodí domu pozdě........­....v žádném případě mě nenapadlo,že bych ho opustila,lepšího chlapa neznám.....a nemáte někdo zkušenost,nebo spíš s partnery s nějakými přípravky??jako Clavin atd????

tak to je jasný, že to potom nemůže fungovat! řekni mu to pokud ho máš ráda, trapný to nebude líto ti ho být nemusí můžeš to spojit s nějakými sexuálními hrátkami! Ale neříct mu takovou zásadní věc je kravina! Vztah je taky o sexu a dva by spolu měli mluvit dali sobě to nejcenější ze svého soukromí tak by si o tom měli říkat! jestli ho miluješ uděláš to. Věřím tomu, že jako většina chlapů co jsem poznala zareaguje dobře a bude se ti snažit vyhovět. řekni mu co se ti líbí musíš s ním mluvit!

Michaelakkk
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:55

Moje babička říkala, že dobrej sex je základem dobrýho vztahu :mrgreen:

1aktak1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:55

Častější sex nepomáhá… alepson u mého ex to tak nefungovalo ;) fungovalo pouze to , že se napil ;) jinak koupil si v sexshopu toto: http://www.eroticcity.cz/…l-22280.html a docela to fungovalo, jen jsme to zkouseli jen jednou, pak byl rozchod :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 19:58
@Anonymní píše:
Clavin je na erekci, ne?
Ja bych to resila dvěma zpusoby - rozhovor a pak castejsi sex, celkem to pomaha.Kdyz spolu dele nespime, pak je to rychle. Tae zalezi na poloze, zezadu je to hned…
Kazdopadne si myslim, ze lhat je blby… Muj pritel by se zcvokul, kdybych mu to predstirala. Tak proste nekdy se neudelam a co no.
A nebo at si taky pomaha sam (vite jak to myslim :) ). Proste at ma trening mimo styk a pak se mu nebude tak rychle chtit…

ja prave nevim ne co to je :lol: no ja mu to nerikam,ze predstiram,ale to fakt minimalne,kdyz vidim,ze iuz se nemuze ani pohnout,ja spis cekam,ze mu to dojde,kdyz si musim sama pomahat a on to vidi,ale asi jsem naivni a cekam zbytecne.A k se­xuologovi by asi nešel,je to stydlín,tak ho tim nechci nervovat.....

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.06.12 20:00
@1miss1 píše: Častější sex nepomáhá… alepson u mého ex to tak nefungovalo ;) fungovalo pouze to , že se napil ;) jinak koupil si v sexshopu toto: http://www.eroticcity.cz/…l-22280.html a docela to fungovalo, jen jsme to zkouseli jen jednou, pak byl rozchod :mrgreen:

fakt??to bych za to ty šílený prachy snad i dala :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

O Jirkovi mluvíme denně, říká Andrea Pomeje. Co mu věnovala jeho dcera Anna?

Minimálně tři měsíce se Jiří Pomeje neviděl se svou dcerkou Aničkou. S... číst dále >

Popravil pumpařku Janu tento mladík? Údajný vrah čekal dítě s přítelkyní

V pondělí večer policisté zadrželi dva podezřelé z popravy pumpařky Jany na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >