Kamarádka Plzeň

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
KamilaDen
Kecalka 271 příspěvků 16.07.18 08:33
kamarádka plzeň

Ahoj holky, ráda bych se seznámila s nějakou čekatelkou jakou jsem i já, ráda bych začala chodit cvičit a plavat, zašla někam ven na procházku a pokecala, jsem z Plzně, jsem na rizikovém a vycházky mám odpol od 1 do 7, manžel je hodně pryč, takže jsem většinou doma sama, ozvěte se, díky :)

Reakce:
lenitkab
Stálice 72 příspěvků 18.07.18 09:12

@KamilaDen Ahoj, nevim jestli jsem uplne to co hledas, ale i ja bych rada nasla kamaradku na pokec a kocarkovani..mam 3 leteho syna a cekame v lednu druhe. Do Prosince budu sice chodit do prace (co nam zdravi dovoli :)) ale pak uz budu mit spoustu volna..tak pokud bys mela zajem budu rada kdyz se ozves. Jo a my jsme ze Slovan..

Tiger-lily
Vesmírná mluvilka 33906 příspěvků 1 inzerát 18.07.18 18:16

Ahoj, z Plzně je tu docela velká skupina - zkus napsat tam, určitě najdeš nějakou spřízněnou duši.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Bomby Kim Kardashian: Šaty jí rozdělily prsa vejpůl!

O vrchovatou porci trapnosti se tentokrát postarala hvězda reality show a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >