Najde se kamarádka Slaný - Louny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca54
Stálice 66 příspěvků 12.02.18 21:40
Kamarádka Slaný - Louny

Ahojky ženy a maminy, najde se tu nějaká z vás, co hledá taky spřízněnou duši na pokec, kafčo a nějaký ten výlet s dětmi? Hledám touto cestou kamarádku. Najde se nějaká?

Reakce:

Luca82
Ukecaná baba ;) 1002 příspěvků 12.02.18 22:13

Zeptala bych se na FB ve skupině,,Maminky Slany, poradte,, a nebo,,Slansky bazarek bez pravidel,,.
Obcas se tu holky poptavaji a vetsinou se jich par ozve.
Nebo jit s detmi na cviceni nebo do hernicky, tam se daji take nejake maminky poznat.

Renca54
Stálice 66 příspěvků 06.03.18 16:07

Diky ale nejsem úplně fb příznivkyně. Proto se ptam tady. Hledám kamarádku do pohody i nepohody jestli se to tak da rict :hug: :lol:

nikola.cervinkova
Nováček 8 příspěvků 17.05.18 21:02

@Renca54 Ahojky, akorát jsme se přistěhovali tak zhruba doprostřed lajny Louny-Slaný a to do Klobuk :D. Akorát mám teprve 3měsíční holčičku, pokud by to nevadilo :)

Renca54
Stálice 66 příspěvků 08.08.18 21:49

@nikola.cervin­kova
Ahojky, omlouvam se že píšu tak pozdě nejak jsem tu dlouho nebyla. Klobuky jsou kousek od nas. Bydlime v Neprobylicich. :) A nevadí, ja mam dvouletou holcicku a 6leteho kluka.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Drsný souboj Muže roku s ex Robinsonkou pokračuje: „Mlátil mě a podváděl!“

Jeden z nás tady lže, ale já to nejsem! Tohle je přesně věta, kterou se ohání... číst dále >

Introvert Vetchý ukázal manželku. Sexbomba s odzbrojujícím úsměvem!

Ondřej Vetchý bezesporu patří k nejlepším českým hercům, také ale k těm... číst dále >

Články z Ona Dnes

Anorexii jsem schovávala za vysílení z baletu, říká tanečnice

Megan Brewerovou (22) podezřívali z anorexie mnoho let, ale vždy tvrdila, že... číst dále >

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >