Reklama

Najde se kamarádka Slaný - Louny

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Renca54
Stálice 66 příspěvků 12.02.18 21:40
Kamarádka Slaný - Louny

Ahojky ženy a maminy, najde se tu nějaká z vás, co hledá taky spřízněnou duši na pokec, kafčo a nějaký ten výlet s dětmi? Hledám touto cestou kamarádku. Najde se nějaká?

Reklama

Reakce:

Luca82
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 12.02.18 22:13

Zeptala bych se na FB ve skupině,,Maminky Slany, poradte,, a nebo,,Slansky bazarek bez pravidel,,.
Obcas se tu holky poptavaji a vetsinou se jich par ozve.
Nebo jit s detmi na cviceni nebo do hernicky, tam se daji take nejake maminky poznat.

Renca54
Stálice 66 příspěvků 06.03.18 16:07

Diky ale nejsem úplně fb příznivkyně. Proto se ptam tady. Hledám kamarádku do pohody i nepohody jestli se to tak da rict :hug: :lol:

nikola.cervinkova
Nováček 8 příspěvků 17.05.18 21:02

@Renca54 Ahojky, akorát jsme se přistěhovali tak zhruba doprostřed lajny Louny-Slaný a to do Klobuk :D. Akorát mám teprve 3měsíční holčičku, pokud by to nevadilo :)

Renca54
Stálice 66 příspěvků 08.08.18 21:49

@nikola.cervin­kova
Ahojky, omlouvam se že píšu tak pozdě nejak jsem tu dlouho nebyla. Klobuky jsou kousek od nas. Bydlime v Neprobylicich. :) A nevadí, ja mam dvouletou holcicku a 6leteho kluka.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >