Kamenné prodejny cukrářských potřeb

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
maminaYwett
Kecalka 111 příspěvků 23.09.14 23:45
kamenne prodejny cukrarskych potreb

Ahoj vsem:-)
mam dotaz…chtela bych se vrzhnout na peceni dortu. potrebovala bych si zakoupit nejake ty zakladni veci. silikonovy valecek, hladitko atd atd.je hodne internetovych obchodu, ale nevim, jestli se mi to z netu vyplati, kdyz chci jen par veci a nebudu toho nakupovat tolik. nemate nejaky tip na kamennou prodejnu? bud liberecko, ceskolipsko, nebo mladoboleslavsko.je jich dost na morave, ale potrebuji neco tady…taky se jeste zeptam…planuju si zakoupit hmotu smartflex velvet.jak dlouho v te pixle mi doma vydrzi pokud jeste nebude otevrena? dekuji vsem;-)

Reakce:
Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 24.09.14 02:00

@maminaYwett primo v ceske lipe je kramek s cukrarskymi potrebami… a jinak pokud zacinas mrkni k tamanum tam maji ruzny proprietky za par kacek oproti specializovanym obchodum

lynč
Ukecaná baba ;) 1096 příspěvků 24.09.14 07:32

Veliký výběr má i tescoma podívej se jestli tam máte pobočku.

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 24.09.14 07:42

@maminaYwett Vím, že internetový obchod nechceš. Ale moc ti doporučuji Ebay, poštu mají zdarma a ceny jsou o hodně nižší než u nás v obchodech.

e-lili
Echt Kelišová 9318 příspěvků 24.09.14 07:44

Ja skocila k vietnamcum.. rekla bych ze ceny i ctvrtinovy..
Kazdopadne hodne stesti s potahovkou. Me to nikdo nechce jist :zed:

maminaYwett
Kecalka 111 příspěvků 24.09.14 13:12

@Lemonkas prosim te a nevis kde v ceske lipe je ta prodejna? ja na netu nic nevidim:-(
hokky moc vam dekuji za prispevky :kytka: tescomu mame v mlade boleslavi, tak az tam v patek pojedu, tak mrknu;-)dekuji za tip. k vietnamcum zkusim teda taky:-)

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 24.09.14 14:09

@maminaYwett jsi z Lipy nebo ji trosku znas? Nebo vubec :)

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 24.09.14 14:17

Adresa: U Vodního hradu 1394…maj to dve segry jedna obleceni druha prave cukrarske potreby tak to maji propojene

maminaYwett
Kecalka 111 příspěvků 24.09.14 16:42

@Lemonkas ja jsem z Mimone, tak lipu tak nejak znam:-)neni to nahodou tam, kde driv meli svatebni saty?:-)

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 24.09.14 18:32

@maminaYwett je to vedle, driv tam bylo nevim co :) hned vedle parkoviste u Andy

maminaYwett
Kecalka 111 příspěvků 24.09.14 22:21

@Lemonkas jee no tak asi uz vim kde:-)driv jsem tam kupovala prdici pytliky pro netere :-D :-D :-D

Lemonkas
Závislačka 4155 příspěvků 25.09.14 08:20

@maminaYwett jojo mas pravdu, driv tam byl ten zertovny obchudek :) uplne mi to vypadlo z hlavy

maminaYwett
Kecalka 111 příspěvků 25.09.14 12:49

@Lemonkas tak to jsem rada, ze jsem tu nasla nekoho, kdo vedel o nejakej obchudku;-)moc dekuji

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

Slováček s Gelemovou řádí v Egyptě, Patrasová vyhlíží jaro a trpí v Česku

Aprílové počasí s sebou sice může přinést příjemné jarní teploty, na velkou... číst dále >

Vyhazov Klause ml. bude ODS hodně mrzet, Fiala je politické jelito, hřímají lidé

Fakt, že výkonná rada Občanské strany demokratické (ODS) vyloučila ze svých... číst dále >