Kanekalon klip-in

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zilinkaz
Kecalka 215 příspěvků 21.10.14 10:57
kanekalon klip-in

Ahojík, koupila jsem si clip-in z kanekalonu (samozřejmě rozhodla cena) Chtěla jsem se zeptat jestli máte zkušenosti a případně jaké? Mám díky bohu docela dost lesklé vlasy, takže barva docela sedí, ale přijdou mi moc,,uhlazené"i když mám vlnitou variantu. Nevím jak je načechrat když je nechci úplně zacucávat, ale aby to působilo víc nedbale třeba.(v návodu na youtube jsou návody jak mít Barbie ulízaný účes a to nechci to fakt vypadá uměle) Nebo máte někdo lepší typ na prodloužené vlasy? Měla jsem micro rings, ale ty kroužky jsou za chvíli vidět, keratin je pro mě drastická věc a další varianty jsou většinou neuvěřitelně drahé:( Jak prodlužujete vy holky a za kolik? Díky za případné rady a názory. Asi bych se na to vykašlala, ale jak mi teď půl roku po porodu strašně padají vlasy tak mám trochu depresi a chci si tímto zlepšit náladu:)

Reakce:
slunce říše
Nováček 10 příspěvků 21.10.14 11:16
  • pokud jde o to na poprvé dát vlasum přirozenejší vzhled, tak je umej normálně šamponem a nech uschnout na roztaženém ručníku, třeba na stole nečesej je dokud neuschnou.
  • ale pozor časté mytí způsobý rychlé poškození vlasů, proto doporučuji umýt ted a pak až za měsíc.
  • mám tyto vlasy už rok a denně je nosím, co je důležité ----- často nemejt a používat masky na regeneraci a oleje na přetření konečků - pro vůni se mi osvědčil sprej od pantene na rozčesávání, vlasy nezatěžuje a provoní je.
  • již dvakrát jsem použila zažehlovací keratin, aby jsem je opravila.
Caitlyn
Kelišová 5809 příspěvků 21.10.14 11:48

Mám nějaké clip in vlasy doma, měla jsem je na svatbě a už je víc nevyužiji, kdyby někdo chtěl tak bychom se mohly dohodnout… :think:
Jsem líná s něma pracovat :oops:

Halibar
Kelišová 6354 příspěvků 21.10.14 11:54

@slunce říše Zažehlovací keratin na nepravé vlasy??

slunce říše
Nováček 10 příspěvků 21.10.14 12:26
  • musí bej bez formladehydu a nesmí se zažehlovat tolik, jako do pravých vlasů.
Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Slavíme Světový den štěstí: Tipy na radostnější život

Na 20. března připadá Světový den štěstí. A tak vám přinášíme pár tipů na to,... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč má Česko nakročeno k ekologické katastrofě

České luhy a háje procházejí těžkou zkouškou. Kůrovcová kalamita, zemědělské... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >