Problém s vrácením peněz na MMB

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 21.10.14 10:07
Problém s vrácením peněz na MMB

Ahoj, jak byste řešily následující situaci? Koupila jsem triko na MMB, mám velikost M, ale paní měla na skladě jen L a ujišťovala mě, že je triko jako M, ať ho vezmu a že ho můžu případně vrátit. Souhlasila jsem, s tím, že jdu do rizika, že si při případném vrácení prostě zaplatím poštovné. Tričko přišlo opravdu ve velikosti L, které si myslím, že opravdu odpovídá. Ještě přišlo růžové, místo fialové (to bych ale asi dala, je na cvičení).
Paní jsem napsala, že triko je mi opravdu velké a že ho posílám zpět. Žádná odezva. Pak jsem jí psala, že podle podacího lístku už má triko u sebe a ať mi pošle peníze. Také žádná odezva. Jak byste teď postupovaly vy? Díky :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 21.10.14 10:12

@Liz
No teď už asi nic, buď jsi měla počkat na zprávu od ní nebo na peníze a pak až poslat zpět. :nevim:
Za hloupost se platí.

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 21.10.14 10:13

Ale proč? Byly jsme předem domluvené, že kdyžtak triko vrátim :think: Za jakou hloupost?

Příspěvek upraven 21.10.14 v 10:15

Pink Lady
Ukecaná baba ;) 2144 příspěvků 21.10.14 10:14

Asi bych jí každý den psala a hlavně bych jí udělala negativní hodnocení, všude kde by se dalo. :cert:

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 21.10.14 10:15

@Liz
To sice jo, ale musíš být zkrátka opatrná, jen tak poslat triko zpět, když ti paní neodpovídá a nemáš vrácené peníze, v dnešní době… :nevim:
Třeba se u ní něco děje a nemá čas, ale víš jak…

ynax
Extra třída :D 13126 příspěvků 21.10.14 10:16

A to triko bylo nové? Měla paní ŽL? Jestli bylo použité a paní je bez ŽL, tak je to vždy dost velké riziko posílat zpět

iiiv
Extra třída :D 11252 příspěvků 21.10.14 10:17

@Liz napsala bych negativní hodnocení, na některé to platí :nevim:

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 21.10.14 10:17

@anairda ale paní mi odpovídala. Přestala komunikovat až když jsem jí napsala, že jsem poslala tedy triko zpět.

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 21.10.14 10:17

@ynax triko je nové, žl paní má

hehehe
Extra třída :D 11593 příspěvků 21.10.14 10:21

@Liz
Zkus prvně ten negativ, je tam malá šance, že je třeba nemocná, nebo něco takového i když já už tomu v těhle případech fakt nevěřím. Jak je to dlouho co si to poslala? Jinak má paní hodnocení dobré?

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 21.10.14 10:21

A přihlašuje se paní?

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 21.10.14 10:21

Myslím, že už neuvidíš ani triko, ani peníze. Tohle je vždy riskantní. Nebyla bych příště,,naivní,, ( nemyslím to zle ). :kytka:

BAZÁREK ANGIE
Závislačka 4918 příspěvků 21.10.14 10:23
@lyrica píše:
Myslím, že už neuvidíš ani triko, ani peníze. Tohle je vždy riskantní. Nebyla bych příště,,naivní,, ( nemyslím to zle ). :kytka:

J si naopak myslím, že platbu vrátí…uvidíme co napíše zakladatelka, jak je to dlouho a zda paní na MMB chodí. :think:

Liz
Ukecaná baba ;) 2054 příspěvků 21.10.14 10:23

@BAZÁREK ANGIE @anairda paní tam dnes dala kupu nových věcí, tak že nemocná asi nebude. Není to dlouho, ale říkám si, že čím dřív to budu řešit, tím možná líp.

lyrica
Hvězda diskuse 41884 příspěvků 21.10.14 10:24

@BAZÁREK ANGIE jen bych jí přála, aby jsi měla pravdu ty a ne já :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Dana Morávková: Kdyby manžel věděl, kolik mám kabelek, byl by rozvod!

I hvězda seriálu Ordinace v růžové zahradě Dana Morávková (47) má neřesti,... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >