Kde darovat elektrospotřebič?

18.2.16 16:31

Kde darovat elektrospotřebič?

Ahoj holky. Nevěděly bysta náááhodou o nějaké organizaci (něco jako je charita…? asi… :think: ) kde bych mohla darovat svůj starý, ale plně funkční sporák??
Koupila jsem si novej a starej půjde z domu… Přijde mi ale strašná škoda ho vozit na skládku, když je fakt plně, zcela funkční…
Obávám se ale, že budu muset - pže já jsem tedy nic, kde by ho s povděkem třeba vzali a užili nenašla :nevim:
Nevěděli byste náhodou??
Jo - a jsem z Prahy…
Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2674
18.2.16 16:38
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4028
18.2.16 16:39

Může na Facebook určitě tam si někdo vezme, nebo na Darujeme za odvoz a i na Spěchá to a podobných servrech…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13604
18.2.16 17:08

Dej to na heureku od koruny a s podmínkou vlastního odvozu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tunrida
18.2.16 17:14
  • Nahlásit
  • Citovat
6627
18.2.16 17:37

Zkusila bych třeba nějaký azylový dům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.16 17:52

Díky holky za rady… Já si právě nejdřív říkala, že ho dám za odvoz na internet - ale pak jsem si říkala, že bych raději ho darovala někomu fakt „potřebnýmu“…
@IvaB …azylový dům například je přesně to, co jsem myslela… podívám se a zkusím..
A kamarádka mi říkala ještě o nějkých jeptiškách, co mají někde v Řepích sklad a tam mají pro sociálně slabé nábytek, spotřebiče, zdravotní pomůcky atd…
Děkuju…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6627
18.2.16 19:03
@Petrušačka píše:
Díky holky za rady… Já si právě nejdřív říkala, že ho dám za odvoz na internet - ale pak jsem si říkala, že bych raději ho darovala někomu fakt „potřebnýmu“…
@IvaB …azylový dům například je přesně to, co jsem myslela… podívám se a zkusím..
A kamarádka mi říkala ještě o nějkých jeptiškách, co mají někde v Řepích sklad a tam mají pro sociálně slabé nábytek, spotřebiče, zdravotní pomůcky atd…
Děkuju…

Já jsem právě takhle darovala do azyláku kočárek. A byli strašně vděční. Je fajn, když pak „náš“ kočárek potkám někde ve městě a vidím, že je fakt potřebný.
A když jsem se bavila s vedoucí azyláku, tak říkala, že jim chybí holínky, ložní prádlo, ručníky, utěrky, hrnce a vůbec velké nádobí, tak si myslím, že by třeba uvítali i ten sporák. Když si pak chce vařit víc maminek, aby nemusely čekat, nebo si na sporák psát pořadník.
A ty jeptišky je taky dobrý nápad :potlesk: (to u nás nemáme).
Přeju hodně štěstí při výběru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama