Kde jste sehnali kamarádku

1147
11.8.15 09:08

kde jste sehnali kamarádku

Ahoj holky, chci se zeptat kde jste se seznámili s vaší nejlepší kamarádkou, zda to třeba bylo i tady přes e- mimino, a jak se taková dobrá kamarádka pozná? :D díky a pěkný prosluněný den :mavam: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

444
11.8.15 09:12

Já mám kamarádky ještě ze základky a taky ze střední, ale na mateřské mi to seznamování nějak nejde. :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1147
11.8.15 09:16

@evale a v čem myslíš že je kámen úrazu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
11.8.15 09:17

Já mám nej kámošku ze základky, prošly jsme ji spolu celou, včetně školky a bydlíme ve stejné vesnici..:)
Nedovedu si představit, jak hledat kamarádku „na silu“

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1980
11.8.15 09:19

Taky ze základky. Myslím, že přátelství navázané později už nemá tu sílu…už spolu prostě neprožijete tu první pětku, lástku, opici, svatbu, rozvod, dítě… :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11750
11.8.15 09:23

Ja mam taky kamarady ze zakladky, ze stredni, z vejsky i z prace. Dokonce pri obou pobytech v porodnici jsem natrefila na dve holky, se kteryma doted udrzuju kontakty a povazuju je za dobry kamosky. Ale jinak v ramci materske se neseznamuju, mam pocit, ze tech pratel mam dost, abych to tak nejak rozumne stihala pri rodine.
Jak se pozna dobra kamaradka? Mam ty pratele na nekolika urovnich, s nekym chodim jen pokecat na kafco, s nekym planuju srazy, oslavy, par jich je i na sverovani a sdileni trapeni, nektery kamaradky mi dokonce hlidaly deti, taky bych je nesverila komukoliv. Podle ceho to tak mam ale nedokazu popsat, proste jak si s tim clovekem rozumis, jak dlouho uz se znate, asi i jak casto se bavite. S novyma lidma jsem opatrna, uz jsem taky parkrat narazila, takze hlavne pomalu a na nic netlacit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13606
11.8.15 09:25

Na zakladce, stredni ;)
Tady na emimi si pisu s jednou kamaradkou, ale osobne jsme se jeste nesetkali ;)
Jinde ne, jsem. introvert, spatne se seznamuji :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20518
11.8.15 09:26

Nejlepších kamarádek dá se říci mám několik. Není jedna úplně největší, protože s každou z nich se dá dělat něco jiného. S jednou mě pojí to, že my jako rodiny trávíme dovolenou, volno, atd. ALE je prostě nějaká, na můj vkus akurátní, trochu přísná, mno, prostě příliš řeší a má potřebu dirigovat a mít vše tak nějak akorát. Takže „kliiid, nějak to dopadne“ si zase užívám s jinou, párty, akce, ale ta zase nemá děti. S třetí sdílím to, že jsme kreativní a tvořivé a tvoříme na naše děti a vyměňujeme si nápady, jenže s ní jako s velmi zaměstnanou matku zase nevyrazím na žádný koncert, akci, atd atd. Velmi zjednodušeno, samozřejmě.

Jak se pozná dobrá kamarádka? inu, můžu jí zavolat o půlnoci a vybrečet se, jak mě ten můj nejdražší doma zase zlobí. A když mě zlobí moc, na konci hovoru dostanu nabídku, sbal se a příjeď na víkend, ať ten doma mezitím vychladne. Prostě kdy potřebuju pomoc a požádám o ni - dostane se mi jí. V rámci možností, pochopitelně.

Kde jsme se s nima seznámila? Dá se říci, že přes přátele, a pár jich znám osobně tady z emimina.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25486
11.8.15 09:26

Na trhu :mrgreen: promiň ale tak na mě ta tvá původní otázka působí :)

jinak já mám kámošku ještě ze zakládky prošli sme spolu mnohé :D pak mám kamarádky i kamarády z gymplu a z vejšky, z práce, z porodnice, z nemocnice (když sem byla na konizaci čípku), ze Sluníčka (mateřské centrum), ze školy, ze sousedství a pár i tady z emimi…

a sehnala jsem je tak, že sem to fakt neřešila, prostě tyhle lidičky přišli do mýho života sami 8)

@baracudas tak bych to neformulovala, ono všechno má své pro a proti :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
11.8.15 09:28
@Luciii25 píše:
Ahoj holky, chci se zeptat kde jste se seznámili s vaší nejlepší kamarádkou, zda to třeba bylo i tady přes e- mimino, a jak se taková dobrá kamarádka pozná? :D díky a pěkný prosluněný den :mavam: :mavam:

kamaradstvi se tvori letama dle toho co se komu stane a opak jak ti kdo pomuze se pozna kdo je kamarad pritel a kdo ne stejne tak jak si s nim rozumim jak se podporujete jak spolu vychazite jaky mate názory na věc atd ;) trva to buduje se to není to hnedka ;) opravdového kamaráda ci kamarádku mas jen jednu dve zbytek jsou pratele bych rekla ;)

• Citovat
  • Upravit
1278
11.8.15 09:34

Ja mam ty nejlepsi z gymplu, vysky, par z prace a Facebooku, a jednu znam ani ne rok a mam pocit, ze se zname odjakziva, taky ji muzu rict cokoliv a mam k ni naprostou duveru, pritom jsme spolu neprozily tolik, co s temi ostatnimi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13498
11.8.15 09:37

Nejlepsi kamosky mam 2 jednunze zakladky druhou ze stredni pozdejc sme spolu i delali :-) rekla bych ze nejaky seznamovani pres internet a hledani nejlepsi kamaradky se neda lamat pres koleno :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.15 09:50

Kamarádek mám spoustu, ze základky, střední, z chatu, z různých akcí.. :nevim:

s holkama ze střední se sejdu, dáme si zákuseček, kafíčko, čajíček.. popovídáme.. ale nejlepší ze všech je kámoška z chatu - potkaly jsme se tenkrát na lidech, když to tam ještě fungovalo :lol: a od té doby si furt psaly, ví o mě snad úplně všechno a já o ní.

Mohu se na ní vždycky spolehnout.. kdykoliv doma bylo dusno, chlap mi dělal naschvály a podobně.. a já se jí svěřila, pokaždý mi napsala, ať se sbalím a přijedu k nim.. na víkend, na týden.. jak dlouho budu chtít..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
11.8.15 10:15

Nejkamarádku mám ještě ze střední, ale moc se nevídáme, protože je v Praze a já v Ostravě. Nevidíme se třeba rok, máme úplně jiné zájmy a životní styl - přesto jsme spřízněné duše a jak se sejdem, tak na tom vůbec nezáleží, že jsme každá jinde.
S druhou kamarádkou jsme se seznámily přes manžela - ten jel úplnou náhodou někam s kolegou a po cestě se zastavili na stavbě, na které ten kolega dělal (kamarádky dům). No a manžel jim do toho začal kecat, kámoška zjistila, že tomu rozumí víc než všichni ostatní dohromady a požádala ho o stavební dozor. On ji dost pomohl, tak mi začala posílat na oplátku věci pro malého (má o půl roku staršího). A protože si rozuměli, tak je i s manželem pozval k nám na chatu. Kluci jeli na vodu a my dvě jsme přes 4 hodiny kecaly na chatě, jak kdybysme se znali odjakživa :lol:
No prostě tam to souznění buď je, nebo není. A většinou ti lidi přijdou do života sami, můžeš pouze vytvářet příležitosti k setkání. Např. setkáním i s lidmi, kteří ti „nesedí“. Já např. jela na dovolenou s lidmi, se kterými jsem si nikdy neměla moc co říct… a poznala tam svého muže :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3310
11.8.15 10:15

Ja mela nej kamaradku na zakladce, bohuzel uz nezije a zadna uz takova kamaradka nebyla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama