Reklama

Kde koupit andělské zvonění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 06.12.17 18:18
Kde koupit andělské zvonění?

Prosím, kde v kamenném obchodě koupím andělské zvonění? Vím, že měli v Kauflandu, ale už nemají…díky za rady!

Reklama

Reakce:

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 06.12.17 18:39

Nejaky hobby market. :) Ja kupovala v Globusu. Nekdy maji i v kvetinarstvi, domacich potrebach.. :) :kytka:

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 06.12.17 18:46

Dík za tipy..budu shánět :)

e008
Závislačka 3245 příspěvků 26 inzerátů 06.12.17 20:17

Je to ten stojan na caj. svicku se 4 hvezdami, zvonecky atd? Mate doma nekdo? Pod cajovou svickou je kolecko, ktere je ke stojanu pripojeno magnetky. Nevedela jsem to. Syn to rozebral a ja si pak doma vsimla dvou magnetu, ale vypada to na tri. Nemuzete nekdo zkontrolovat? Plazi se mi tu kojenec a mam strach, aby to nekde neobjevil a nespolknul.

Alyss1
Závislačka 2777 příspěvků 7 inzerátů 06.12.17 21:18

Maji na andelu na vanocnich trzich. Ale trochu novejsi „design“.

Samy
Závislačka 3430 příspěvků 07.12.17 09:26

U nás to teď mají v Jednotě a viděla jsem to i v květinářství (ovšem tam to stálo jednou tolik).

@e008 bohužel to u sebe nemám

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Mišíka a Arichtevu podržely divačky: Kdyby Bagárová hrála v seriálu...

Zatímco si publikum pochvaluje nadupadný ročník, soutěžící StarDance 2018... číst dále >

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Sedm tipů, jak vypadat v práci co nejlépe. Pozor na světlo i vůni

V práci trávíme významnou část dne, a proto je i náš vzhled důležitou... číst dále >