Kde koupit andělské zvonění?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 06.12.17 18:18
Kde koupit andělské zvonění?

Prosím, kde v kamenném obchodě koupím andělské zvonění? Vím, že měli v Kauflandu, ale už nemají…díky za rady!

Reklama

Reakce:

Lucyanne
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 06.12.17 18:39

Nejaky hobby market. :) Ja kupovala v Globusu. Nekdy maji i v kvetinarstvi, domacich potrebach.. :) :kytka:

rsisa
Kecalka 475 příspěvků 06.12.17 18:46

Dík za tipy..budu shánět :)

e008
Závislačka 3135 příspěvků 43 inzerátů 06.12.17 20:17

Je to ten stojan na caj. svicku se 4 hvezdami, zvonecky atd? Mate doma nekdo? Pod cajovou svickou je kolecko, ktere je ke stojanu pripojeno magnetky. Nevedela jsem to. Syn to rozebral a ja si pak doma vsimla dvou magnetu, ale vypada to na tri. Nemuzete nekdo zkontrolovat? Plazi se mi tu kojenec a mam strach, aby to nekde neobjevil a nespolknul.

Alyss1
Závislačka 2749 příspěvků 6 inzerátů 06.12.17 21:18

Maji na andelu na vanocnich trzich. Ale trochu novejsi „design“.

Samy
Závislačka 3422 příspěvků 07.12.17 09:26

U nás to teď mají v Jednotě a viděla jsem to i v květinářství (ovšem tam to stálo jednou tolik).

@e008 bohužel to u sebe nemám

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Slunce, seno, bikiny a krajka: Ochotská pálí ostrými, kdo bude její cíl?

Je to přesně pět let, co Michaela Ochotská (33) dala výpověď na Nově a... číst dále >

5 věcí, které jste nevěděli o mihuli potoční: Nejtajemnější tvor vodní říše v Česku!

Mihule potoční je jedním z nejvzácnějších vodních obratlovců v Česku.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama