Kde najít staršího partnera tak 50+

Napsat příspěvek
Velikost písma:
14670
21.7.16 00:15

Můj děda se v sedmdesáti seznámil taky na seznamce, s vrstevnicí, jsou spolu čtyři roky :-) Bohužel nevím kde konkrétně, ale neztrácej naději :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 00:32
@Anonymní píše:
Prosím, stydím se, ale hodně špatně se seznamuji - nemám moc příležitostí. Ale chtěla bych si najít partnera. Prosím, poraďte, kde se seznamít s 50 +. Ale zkuste konkrétní rady, obecně to mám přečtené.A děkuju moc všem, kdo mě nebudou kritizovat ale pomůžou. Děkuji.

moc jiných možností než náhodu nbo seznmku nevidím

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 00:34
@neonka píše:
Taky bych volila seznamku a dala si treba primo inzerat, kde bych vypsala, co presne hledam. S mladsimi muzi se da seznamit i nekde v barech ci klubech, ale s 50+ to bude takto nahodne tezsi. Proto seznamka. Verim, ze tato vekova kategorie uz vi co chce, a nehleda vetsinou jen povyrazeni, takze by to mohlo klapnout. Osobne zkusenost se seznamkou nemam, ale znam lidi, co tam partnera po kratsim ci delsim hledani nasli. :kytka:

ale hledá..není v tom žádný rozdíl, možná je to ještě horší..a hlavně hledají mladší.
Zakladatelka nezmínila svůj věk, jestli hledá vrstevníka nebo v tom je něco jiného

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 00:35
@Anonymní píše:
Seznamka v tomto věku je dost hrozná. A to nejsem vybíravá, to fakt ne. Kdo se mi ozval - pán v ID, tíky a zadrhávání. Elktrikář, co má osmiletou dceru a spíš hledal hlídání. Pán s minimální mzdou, co není sám schopen utáhnout byt a taky hledal nějakou paní, co ho dochová. Pak takový dobrodruh, co pořád říkal jak cestuje, ale musela jsem platit za něj. kdo trošku stál za to, tak spíš hledal ženu o 10-15 let mladší. Tak proto tady píšu o radu.

Bohužel je to tak

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 00:49
@Scarabeuss píše:
A vo tom to je… :think: Chlapek, ktery s o sebe stara a je trochu na urovni nebude hledat vrstevnici ani ve 40, ani v 50. :think:

tak on se o sebe starat může i může být na urovni..nevím co si pod tím přesně představit, ale bude mít nějaký problém..tam už zaleží na poždavcích dotyčné, co může akceptovat a co ne

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 00:58
@Do-not-touch píše:
Tak to je kravina, možná ti povrchnější, ale chlap, kterej stojí o vztah a ne primárně o reprezentaci, hledá v pohodě vrstevnici. Přítel je mladší o tři roky než já, rozhodně o sebe dbá a já ostatně taky ;)

Taky tak :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 00:59
@Mango_Lassi píše:
Moje máma v 50 řekla, že už na to se.re. Soustředila se na vnoučata a je takhle spokojená. Chlapi už ji nezajímají.

to mi přijde brzo… na vztahu jsem nikdy nelpěla, ale jiných aktivit bych se zatím nevzdala

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 01:01
@Uju píše:
No, tenhle problém řešila známá v práci. Kde sehnat staršího, volného a slušného chlapa. Zkoušela seznamky, ale říkala, že tam jsou samé hrůzy a většinou jim nejde o vztah ale o sex. :nevim: Nakonec ji přítele dohodila nějaká její kamarádka. Tak možná naznačit kamarádkám, že kdyby o někom věděly, že by jsi se nebránila seznámení :nevim:

to je pravda…důležité nezaměřovat se jen na vztah, ale brát to volněji… hodně vztahů vznikne právě třeba i z toho sexu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
21.7.16 06:34

Seznamka 50+ na internetu? Z mého mužského pohledu, přehlídka několik roků stále stejných tragických postaviček. Ne díky, už nikdy více. ;) :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Mango_Lassi
21.7.16 06:35
@Venetia píše:
to mi přijde brzo… na vztahu jsem nikdy nelpěla, ale jiných aktivit bych se zatím nevzdala

Tak dobře. 52 jí bylo. Ale už si řekla, že chce klid. Nikoho nehledala a teď v 60 vypadá spokojeně sama.

  • Citovat
  • Upravit
ontar
21.7.16 06:52
@Anonymní píše:
Seznamka v tomto věku je dost hrozná. A to nejsem vybíravá, to fakt ne. Kdo se mi ozval - pán v ID, tíky a zadrhávání. Elktrikář, co má osmiletou dceru a spíš hledal hlídání. Pán s minimální mzdou, co není sám schopen utáhnout byt a taky hledal nějakou paní, co ho dochová. Pak takový dobrodruh, co pořád říkal jak cestuje, ale musela jsem platit za něj. kdo trošku stál za to, tak spíš hledal ženu o 10-15 let mladší. Tak proto tady píšu o radu.

Hm…krásně jsi ostatní hledající zhodnotila…a co nabízíš ty? Ženskou po sezóně, kterých jsou plné seznamky a kysnou tam dlouhý roky čekáním na pana „normálního“

  • Citovat
  • Upravit
24161
21.7.16 07:50
@ontar píše:
Hm…krásně jsi ostatní hledající zhodnotila…a co nabízíš ty? Ženskou po sezóně, kterých jsou plné seznamky a kysnou tam dlouhý roky čekáním na pana „normálního“

Ale fuj, ty jses po ranu neempatickej.

Zakladatelko, zalezi asi na co toho chlapa hledas. Na vylety, divadlo? Nebo spis na pomoc u baraku a na sex? V jednom to asi vsechno nenajdes. Chlap neni sampon, ze.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
40473
21.7.16 08:00
@Arturie píše:
Ale fuj, ty jses po ranu neempatickej.Zakladatelko, zalezi asi na co toho chlapa hledas. Na vylety, divadlo? Nebo spis na pomoc u baraku a na sex? V jednom to asi vsechno nenajdes. Chlap neni sampon, ze.

Máš pravdu, že v jednom to zakladatelka nenajde.
Bude si muset najít hned nejlépe dva, každý bude na něco ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 09:08
@strýček sally píše:
Seznamka 50+ na internetu? Z mého mužského pohledu, přehlídka několik roků stále stejných tragických postaviček. Ne díky, už nikdy více. ;) :)

Taky mam partnera ze seznamku…ale žádná placena, žádný inzerát

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107066
21.7.16 09:09
@Mango_Lassi píše:
Tak dobře. 52 jí bylo. Ale už si řekla, že chce klid. Nikoho nehledala a teď v 60 vypadá spokojeně sama.

Tak asi už o jiste záležitosti nestojí

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová