Kde zjistit, zda se nestala nehoda?

Anonymni
17.12.08 00:49

Kde zjistit zda se nestala nehoda?

Ahoj, můžete mi poradit, potřebuji zjistit jestli se manželovi něco nestalo, jel v 20:00 nakoupit a ještě se nevrátil, tel nebere :( :( :( , nemocnice jsem obvolala a tam naštěstí není…co teď???

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11524
17.12.08 00:53

Pokud ještě není doma napadá mě policie. A zkoušej stále volat. Třeba jen řídí a nezvedá to - to je oblíbená hra mého muže - taky se můžu někdy strachy pominout a on se zakecá u kamaráda… :evil: . Doufám, že to dopadne dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.12.08 01:07

Nevrátil, volám mu už od 22h, takže řídit tak dlouho nemůže, mám hrozný strach :cry: bojím se zavolat i na tu policii, jsem ještě vyklepaná z telefonování do nemocnic :cry: :cry: M.

• Nahlásit
  • Citovat
5444
17.12.08 07:54

Ahojky, tak jak to s manželem vypadá? Doufám, že se v pořádku vrátil domů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
17.12.08 08:36

Tak už se vrátil???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TAPTINKA
17.12.08 09:06

Dobré ráno ! Doufám že to dopadlo dobře 8O

• Nahlásit
  • Citovat
3152
17.12.08 09:48

Dej vědět, jak to dopadlo, prosím! Myslím na tebe. Snad je vše o.k.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5527
17.12.08 10:29

Jak to dopadlo, prosím tě? Naskakuje mi husí kůže při pomyšlení, jak ti muselo být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
17.12.08 15:11

Ahoj, omlouvám se že píši až teď, manžel v pořádku, potkal známého a telefon nechal v autě 8O , nicméně já mu to jen tak neodpustím :twisted: tak zle mi ještě nebylo :-(

• Nahlásit
  • Citovat
5444
17.12.08 16:32

Anonymní ,
to chce klíííd, i když ty nervy co jsi měla včera si živě dokážu představit - manžel mi udělal něco podobného před časem. Taky jsem měla nervy na pochodu :? .
On to manžel určitě neudělal schválně, hold chlapi nejsou tak zodpovědní, jak by jsme chtěli :wink:
Hlavně, že se mu nic nestalo a vrátil se domů. Lepší, když se neozve, ale je OK, než když ti volá policie, že je s ním zle :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xyz
3294
17.12.08 19:51

Anonymní,
no já bych ho snad zabila :evil: :evil: :evil:
To snad není možný, co si ti chlapi myslej :evil: A ještě nakonec udělají z ženský hysterku.
Já to taky zažívala s prvním manželem, kolikrát jsem volala do špitálu, jestli tam není a on si pak dorazil ve dvě ráno. Přitom já jsem mu nikdy kamarády nezakazovala, jen jsem chtěla, abych věděla, že nepřijde a nemusela se bát.
Tak si dej pořádnýho frťana na ervy a nech mu to pěkne „vyžrat“ :wink: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
18.12.08 00:50
Anonymni píše:
Ahoj, omlouvám se že píši až teď, manžel v pořádku, potkal známého a telefon nechal v autě 8O , nicméně já mu to jen tak neodpustím :twisted: tak zle mi ještě nebylo :-(

Uf! Přiznávám, že jsem taky myslela na špatné… Je fakt hodně blbý, když ten druhý občas nemyslí - a holky, stává se to i nám, nejen našim chlapům :)
Jsem opravdu moc ráda, že je to jen tohle, opravdu.

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
TAPTINKA
18.12.08 09:13
Anonymni píše:

Uff :)

• Nahlásit
  • Citovat
5527
18.12.08 09:18
TAPTINKA píše:
Anonymni píše:
Uff :)

Dvakrát UFF!!! Cítila jsem s Tebou a manželovi přečetla jako odstrašující případ!!! Tak snad se ti chlapi poučí!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.12.08 12:29
xyz píše:
Anonymní,
no já bych ho snad zabila :evil: :evil: :evil:
To snad není možný, co si ti chlapi myslej :evil: A ještě nakonec udělají z ženský hysterku.
Já to taky zažívala s prvním manželem, kolikrát jsem volala do špitálu, jestli tam není a on si pak dorazil ve dvě ráno. Přitom já jsem mu nikdy kamarády nezakazovala, jen jsem chtěla, abych věděla, že nepřijde a nemusela se bát.
Tak si dej pořádnýho frťana na ervy a nech mu to pěkne „vyžrat“ :wink: :lol:
  • jo tak to je přesná reakce, prostě jsem hysterka - on se přece jen zdržel 8O 8O , přece mu musí dojít, že nežije sám a někdo o něj má asi strach…takhle se podle mého může chovat jen nechutně sobecký člověk…a já ho momentálně nemám chuť ani vidět :twisted: :twisted: M.
  • Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama