Kdo dnes, nebo zítra testuje? :-)

Napsat příspěvek
Velikost písma:
161
16.7.13 16:38

@wasilly Musím říct, že to vypadá báááječně! :potlesk: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1355
16.7.13 16:46

@salen no uvidíme zítra… to bude noc :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
161
16.7.13 16:58

@wasilly No to znám, to Ti věřím :lol:

Holky, stalo se vám někdy, že když jste testovaly, tak od namočení do dvou minut (po celou dobu) byl hezký růžový dušík, který pak po zaschnutí zmizel?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2204
16.7.13 18:40

@wasilly to je sbírka? :mrgreen: na těch posledních nenápadného ducha vidím :palec: ale nemělo by být více vidět 12DPO? já nevím, moc se v tom neorientuju…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2204
16.7.13 18:41

@stroužek já jsem taky 9DPO :) a kdy chceš teda testovat? já zatím ani nemůžu, nemám doma ani jeden test :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
16.7.13 18:52

Tak jsem si dneska koupila rapiclear test…
a mnohem lepsi nez mametest. Jeste uvidime z cim zitra prijde gynekolozka podle vysledku krve..

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
16.7.13 18:53

Ta fotka…
vrchni je ranni mamatest a spodni rapiclear pred hodinou

  • Citovat
  • Upravit
398
16.7.13 19:59

Ahoj holky můžu se přidat??Já jsem 10DPO a na testu Dr. Max dušíček ani nešel nafotit. na dalším testu z Globusu taky miniaturní dušíček. Mamatest bílý. Ale ten je teď 25 tak to je čas. Mám to dostat zítra, ale měla jsem posunutou Ov tak proto jsem dnes jen 10DPO. Testuju už od 8DPo a bylo sněhobílo. Příznaky jen cítím podbřišek, prsa zatím vůbec. BT zatím nahoře ale jak ráno klesne tak jsem jasná.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
16.7.13 19:59
@Anonymní píše:
Ta fotka…
vrchni je ranni mamatest a spodni rapiclear pred hodinou

nádhera gratulace :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
16.7.13 20:00
@wasilly píše:
@stroužek tady jsou vyfocené z blízka. Rok je dost, byli jste už u doktora ohledně nějakých vyšetření? A dítko už nějaké máte?

tak doufám že tohle budu mít zítra taky, gratuluji :potlesk: :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2519
16.7.13 21:54

Holky, me pred chvili zacalo hrozne pichat na vajecniku jako pro ovulaci, z ceho to muze byt??:((((

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
398
16.7.13 21:57

Tak holky před chvikou jsem tesla a je to tam :potlesk:  :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2557
16.7.13 22:02

@Kacatko1986 Mě tam jen jednou silně píchlo, když jsem se prudce sehnula. Ale po negativním testu si myslím, že snad i tu bolest jsem si vsugerovala :think:. Třeba se tam ale fakt něco děje u tebe :).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2557
16.7.13 22:13

@Jeanettka Gratuluju! :kytka: :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2519
16.7.13 22:15

@Jeanettka mega gratulace!!! :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová