Kdo rozumí hubnutí?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 09.11.14 09:47
Kdo rozumí hubnutí

Ahoj ženy, nejdu si vyloženě stěžovat, jen jsem lehce znervózněla, jestli je vše v pořádku.. Abych nastínila situaci, od synova roku doted (jsou mu tři) jsem přibrala 22 kg. Podle mě zcela bezdůvodně, protože jsem nijak neměnila stravovací návyky, ani pohybové aktivity, ale kila prostě šla nahoru. Letos v dubnu mi byl nasazen Letrox na sníženou fci štítné žlázy, což prý bylo důvodem toho přibírání. Byla jsem u výživového poradce, ten mi řekl že v podstatě nedělám nic špatně, a až se mi rozjede zpomalený metabolismus tak by neměl být problém s hubnutím. Nicméně, dolů nešel ani gram, zvýšila jsem pohyb, ale pořád nic.
Ted najednou mám od pondělí dole 6 kg. Během týdne. Nemohla jsem tomu věřit, takže jsem se vážila i na váze u švagrové, ale váha tedy rozbitá není. Vůbec nechápu co se mohlo stát, když víc než rok mi váha stojí a nehne se ani o gram a pak najednou tohle? Trochu jsem se lekla, jestli třeba nemůžu mít nějaký zdravotní problém.. A proto se ptám, těch, co tomu trochu rozumí, je možné, že by se mi zrovna nějak rozjelo spalování po těch 8 měsících od nasazení Letroxu? Takhle zničeho nic?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 14216 příspěvků 09.11.14 11:51

@marmelada78 ahojky ono se ti to fakt srovná letroxem mám naprosto to samý přibrala jsem během dvou měsíců 15kg taky úplně bez důvodně. V březnu mi odoperovali štítnou a nasadili letrox, hubnout jsem začala v srpnu kdy byla dávka už vyšší a mám dole 10kg, během jednoho týdne taky klidně 4kg tak doufám, že to půjde ještě dolů

marmelada78
Závislačka 3158 příspěvků 09.11.14 12:27

@ka2ka Moc děkuju za příspěvek, takže ok možné to asi je. Snad to tedy bude pokračovat ve slibné duchu, už jsem ani nedoufala.. :zed: :zed: :zed:

ka2ka
Extra třída :D 14216 příspěvků 09.11.14 15:08

@marmelada78 já taky čekám kolik zhubnu, a ty váhové skoky mám taky :nevim:

Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 09.11.14 21:32

Holky, tak to Vám docela závidím, já beru letrox od září, a zhubla jsem teprve 3,7 kg za poslední 3 týdny, ale pravda, mám zatím jen nasazenou dávku od obvodní lékařky, na endokr. jdu za týden.. tak uvidím co mi řeknou

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 09.11.14 21:42

@Mazlinaa ja jdu na endokri. za tři týdny tak jsem zvědavá, jestli mi nasadí léky a doufam, že váha půjde dolů :)

Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 09.11.14 21:45

@trckaludmila22 já jdu příští úterý, a nedoufám, já tomu věřím že váha půjde dolu, musí! :D.. Ve 21 letech je ostuda kolik vážím, ale bohužel vím, že si za to nemohu, cvičila jsem, jím zdravěji a šlo to pořád nahoru, až poslední ty 3 týdny se mi to hlo, ale nic moc zatím :D a teda hlavně se těším na to že mi snad bude lépe a nebudu tak unavená :roll:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 09.11.14 21:47

@Mazlinaa já mám 23 a za to kolik vážím se opravdu stydím, mám naprosto stejné pocity. Cvičím, mám pravidelný pohyb, upravila jsem strava a váha jde pořád nahoru :,(

Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 09.11.14 21:51

@trckaludmila22 Né, že bych ti to přála, ale jsem ráda, že to má někdo stejně a ví, jak se cítím :roll: já se za sebe i docela dost stydím poslední dobou, i když vím, že prostě můžu makat jak chci nezměním to, tak alespoň doma makám pro svůj dobrý pocit, ale bez výkonu.. džíny, které jsem loni touhle dobou nosila a ještě mi byli volnější letos obléknu do půlky stehen, fakt ostuda.. ale doufám, že jak se mě ujme endokrin. že se do nich zase budu vejít brzo.. :roll:

Ilorin
Echt Kelišová 8976 příspěvků 09.11.14 21:56

@Mazlinaa já od června přibrala 20 kg a vzhledem k výšce 157 cm je to opravdu hodně znát. Takže opravdu vím jak se cítíš a držím palce at to v utery dopadne dobre a váha jde dolů :hug:

Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 09.11.14 21:58

@trckaludmila22 Já přibrala cca 18 kg, ale přesně od kdy nevím, kilo sem kilo tam jsem nesledovala no.. ale jinak já měřím 165, takže ono taky nic moc, taková malá koule.. a vedle přítele co má 197 cm a sotva 80 kg vypadám celkem vtipně.. ale snad bude lépe a držím pěsti i Tobě! :hug:

ka2ka
Extra třída :D 14216 příspěvků 10.11.14 05:38

@Mazlinaa já taky začala hubnout až po půl roce co jsem brala letrox a to až ve chvíli co se ta dávka dost zvedla a začala se podobat normální hladině hormonů, i doktorka říkala, že s těma výsledky co mám mi ta váha prostě jít dolů nemohla :nevim:

Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 10.11.14 08:44

@ka2ka Já jsem to právě četla na netu no, že prej i budu ráda když to vůbec dolu půjde, já „zatím“ beru jen 50ku, ale nic moc výsledky nevidím, takže si myslím že to zvýšej i kvůli tomu jak se cítím, ale to se pozná..

Ale každopádně hlavní je, že ta váha jde/šla dolu, dostala jsi se alespoň na původní, nebo teprve ti váha padá dolu? Ale koukám, že ty ji máš venku, já zatím ne, tak nevím jaký je rozdíl :nevim: :roll:

ka2ka
Extra třída :D 14216 příspěvků 10.11.14 09:49

@Mazlinaa @Mazlinaa já se ještě nedostala na původní váhu, jinak dnešní rozdíl oproti včerejšku je 1,5kg nahoru :zed:

Mazlinaa
Echt Kelišová 8775 příspěvků 10.11.14 13:26

@ka2ka A jééé, to jsem zažila o víkendu :zed: minulý víkend o kilo méně jak tento víkend :zed: minulý jsem se radovala, že alespoň kilo týdně a tenhle ani jedno :nevim: Fakt trápení s tím :roll: a pak jsou nejlepší lidi, kteří chodí a dávají najevo, že těch několik kilo navíc mám.. jako bych to sama nevěděla, ale bohužel jsem bezmocná :zed: :zed: :zed:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >